اندروید

لیست کلیه آموزش های ANDROID اکادمی لرن فایلز

Android

❖ دوره ویدیویی آموزش لینوکس (Linux Essentials) منتشر شد ... مشاهده


  قبل از شروع یادگیری ، چارت آموزشی را مطالعه و طبق یک برنامه قدم به قدم آموزش ها را مشاهده نمایید  ! مشاهده چارت

جستجوی آموزش

ارتباط با سرور در اندروید

آموزش ارتباط با سرور در اندروید

ارتباط با سرور در برنامه نویسی اندروید دارای اهمیت بالایی بوده و ما علاوه بر اینکه در سایر دوره های آموزش برنامه نویسی اندروید به این موضوع پرداخته ایم، تصمیم گرفتیم در دوره ای جداگانه این مبحث را جامع تر و از 0 تا 100 آموزش دهیم. کار با PHP، پایگاه داده MySql ،Json، شروع ارتباط با سرور در اندروید، ساخت پروژه مدیریت کارت شارژ، کتابخانه Picasso و سوکت در برنامه نویسی اندروید، بخشی از سرفصل این دوره آموزشی است.
چت با برنامه نویسی اندروید

ساخت اپلیکیشن چت در برنامه نویسی اندروید

در این دوره شما یاد خواهید گرفت که چگونه یک برنامه چت (پیام رسان) را در برنامه نویسی اندروید طراحی و پیاده سازی کنید. همچنین با کدنویسی سمت سرور و PHP آشنا خواهید شد.دریافت Server Key، ایجاد Rest API، کار با PHP و پیاده سازی ملزومات سمت سرور، GCM، تنظیمات API،ارتباط با سرور در اندروید،تشخیص نصب بودن گوگل پلی، Volley، متریال دیزاین و بسیاری از موارد دیگر از مباحثی هستند که در این آموزش یاد خواهید گرفت.
آموزش پروژه محور اندروید

ساخت اپلیکیشن Gmail در اندروید

ما در این دوره از مجموعه دوره های آموزش برنامه نویسی اندروید به شما ساخت یک اپلیکیشن مشابه اپلیکیشن Gmail در سیستم عامل اندروید را آموزش خواهیم داد. شما در قالب یک پروژه یاد می گیرید که چگونه اپلیکیشنی با ظاهر زیبا و افکت های مختلف ایجاد کنید. ضمناً در کنار این موضوع به مباحث تخصصی دیگر در برنامه نویسی اندروید که یادگیری آن ها الزامی هستند ، نیز پرداخته ایم.
آموزش اندروید با اندروید استدیو

دوره آموزش برنامه نویسی اندروید

این دوره ویدئویی یکی از دوره های مطرح در زمینه یادگیری برنامه نویسی اندروید در سطح وب می باشد. تمامی مباحث در دنیای برنامه نویسی اندروید از مقدماتی تا پیشرفته در این دوره گنجانده شده و شما را از مبتدی ترین سطح در برنامه نویسی به یک برنامه نویس با تجربه اندروید تبدیل خواهد کرد. لیست کامل سرفصل این دوره را در می توانید در ادامه به صورت کامل مشاهده فرمائید. ضمناً این آموزش در محیط اندروید استودیو تدریس شده است.
ساخت گالری تصاویر در اندروید

آموزش ساخت گالری تصاویر در اندروید

در ادامه مباحث آموزش برنامه نویسی اندروید ، در این دوره پروژه محور به شما ساخت اپلیکیشن گالری تصاویر در اندروید را آموزش خواهیم داد. این آموزش پروژه محور اندروید به شما کمک می کند تا علاوه بر یادگیری مباحث پایه و تکنیک های مهم در برنامه نویسی اندروید ، بتوانید در محیط اندروید استودیو یک اپلیکیشن گالری تصاویر با قابلیت دریافت تصاویر از اینترنت را از 0 تا 100 پیاده سازی کنید.
آموزش ساخت تابلو روان

ساخت تابلو روان و کنترل آن با گوشی

در این دوره از مجموعه دوره های آموزش الکترونیک ، چگونگی تولید یک تابلو روان با قابلیت کنترل توسط اپلیکیشن اندرویدی را از ابتدا تا انتها فرا می گیرید.(چگونگی ساخت اپلیکیشن اندرویدی نیز در این دوره تدریس شده است.) این دوره با آموزش مباحث مربوط به برنامه نویسی الکترونیک ، ترکیب و اسمبل قطعات و سایر سرفصل های مرتبط ، شما را به سمت تولید یک محصول خلاقانه هدایت خواهد کرد!
استفاده از فونت در اندروید

استفاده از فونت فارسی در اندروید

در لا به لای تولید دوره های جامع آموزش برنامه نویسی اندروید ، نیاز است تا تعدادی آموزش کوتاه و موضوعی تولید کنیم و به مشکلات عمومی و تکنیک های مختلف در برنامه نویسی اندروید بپردازیم. استفاده از فونت های فارسی و سایر فونت های سفارشی در زبان های برنامه نویسی همیشه مشکلات و قواعد خاص خود را داشته است. ما در قالب یک ویدئو 30 دقیقه ای به جزئیات این موضوع پرداخته ایم و نحوه استفاده از فونت فارسی در برنامه نویسی اندروید را به صورت کامل آموزش داده ایم.

زیر دسته های آموزشیفیلتر پیشرفته آموزش ها


بر روی فیلتر مد نظر کلیک کنید و تنها نوعی خاص از آموزش های دسته جاری را مشاهده نمایید !


show blocks helper