اندروید

لیست کلیه آموزش های ANDROID اکادمی لرن فایلز

Android


  قبل از شروع یادگیری ، چارت آموزشی را مطالعه و طبق یک برنامه قدم به قدم آموزش ها را مشاهده نمایید  ! مشاهده چارت

جستجوی آموزش[woof_text_filter]

چراغ قوه با برنامه نویسی اندروید

کار با چراغ قوه در برنامه نویسی اندروید

در این دوره کوتاه یاد خواهید گرفت که چگونه در برنامه نویسی اندروید، فلش گوشی را کنترل کنید. هدف این آموزش این است که قدم به قدم مراحل ساخت یک برنامه چراغ قوه در برنامه نویسی اندروید را به شما آموزش داده و همچنین شما را با مواردی مانند پخش صدا دلخواه در زمان کلیک بر روی دکمه روشن / خاموش فلش، اعلام و نمایش خطا در صورت عدم وجود فلش در دیوایس اندرویدی یا مشکل دوربین  و بسیاری موارد دیگر آشنا کند.
موزیک پلیر در اندروید

موزیک پلیر در برنامه نویسی اندروید

در این دوره ویدیویی شما یاد خواهید گرفت که چگونه یک موزیک پلیر را با برنامه نویسی اندروید طراحی و پیاده سازی کنید. در دوره آموزش ساخت موزیک پلیر در برنامه نویسی اندروید، شما یک اپلیکیشن موزیک پلیر را از ابتدا با امکانات مختلف و بر اساس یک رابط کاربری (UI) از قبل آماده شده (در قالب فایل PSD)، در محیط اندروید استودیو پیاده سازی می کنید. قطعاً این آموزش نکات و تجربیات خوبی را در برنامه نویسی اندروید به شما منتقل خواهد کرد.
چت با برنامه نویسی اندروید

ساخت اپلیکیشن چت در برنامه نویسی اندروید

در این دوره شما یاد خواهید گرفت که چگونه یک برنامه چت (پیام رسان) را در برنامه نویسی اندروید طراحی و پیاده سازی کنید. همچنین با کدنویسی سمت سرور و PHP آشنا خواهید شد.دریافت Server Key، ایجاد Rest API، کار با PHP و پیاده سازی ملزومات سمت سرور، GCM، تنظیمات API،ارتباط با سرور در اندروید،تشخیص نصب بودن گوگل پلی، Volley، متریال دیزاین و بسیاری از موارد دیگر از مباحثی هستند که در این آموزش یاد خواهید گرفت.
آموزش پروژه محور اندروید

ساخت اپلیکیشن Gmail در اندروید

ما در این دوره از مجموعه دوره های آموزش برنامه نویسی اندروید به شما ساخت یک اپلیکیشن مشابه اپلیکیشن Gmail در سیستم عامل اندروید را آموزش خواهیم داد. شما در قالب یک پروژه یاد می گیرید که چگونه اپلیکیشنی با ظاهر زیبا و افکت های مختلف ایجاد کنید. ضمناً در کنار این موضوع به مباحث تخصصی دیگر در برنامه نویسی اندروید که یادگیری آن ها الزامی هستند ، نیز پرداخته ایم.
ساخت گالری تصاویر در اندروید

آموزش ساخت گالری تصاویر در اندروید

در ادامه مباحث آموزش برنامه نویسی اندروید ، در این دوره پروژه محور به شما ساخت اپلیکیشن گالری تصاویر در اندروید را آموزش خواهیم داد. این آموزش پروژه محور اندروید به شما کمک می کند تا علاوه بر یادگیری مباحث پایه و تکنیک های مهم در برنامه نویسی اندروید ، بتوانید در محیط اندروید استودیو یک اپلیکیشن گالری تصاویر با قابلیت دریافت تصاویر از اینترنت را از 0 تا 100 پیاده سازی کنید.
آموزش ساخت تابلو روان

ساخت تابلو روان و کنترل آن با گوشی

در این دوره از مجموعه دوره های آموزش الکترونیک ، چگونگی تولید یک تابلو روان با قابلیت کنترل توسط اپلیکیشن اندرویدی را از ابتدا تا انتها فرا می گیرید.(چگونگی ساخت اپلیکیشن اندرویدی نیز در این دوره تدریس شده است.) این دوره با آموزش مباحث مربوط به برنامه نویسی الکترونیک ، ترکیب و اسمبل قطعات و سایر سرفصل های مرتبط ، شما را به سمت تولید یک محصول خلاقانه هدایت خواهد کرد!
تخفیف ۹ ساعته بر روی دوره ها فعال شد | ۴۵ تا ۶۰ درصد تخفیف بر روی تمامی آموزش هاجزئیات
+