آموزش های الکترونیک

لیست کلیه آموزش های الکترونیک که تا کنون ارائه کرده ایم !

الکترونیک

[av_font_icon icon='ue8c9' font='entypo-fontello' style='' caption='' link='' linktarget='' size='40px' position='right' color='#6bb3d6'][/av_font_icon]یادگیری برنامه نویسی الکترونیک

آموزش برنامه نویسی AVR ، آردوینو ، آموزش پروتئوس ، دوره آموزش کنترل وسایل الکتریکی با گوشی ، ساخت تابلو روان و کنترل آن با گوشی هوشمند از جمله عناوین آموزشی هستند که شما در این بخش می توانید آن ها را بیابید و تخصص خود را افزایش دهید. اگر علاقمند به یادگیری زبان ها و تکنولوژی های برنامه نویسی الکترونیک هستید ، در این بخش از آکادمی می توانید دوره های کاربردی در زمینه آموزش برنامه نویسی الکترونیک به صورت ویدئویی و فارسی زبان را مشاهده کرده و پس از انتخاب آموزش مورد نظر ، یادگیری خود را شروع کنید .


  قبل از شروع یادگیری ، چارت آموزشی را مطالعه و طبق یک برنامه قدم به قدم آموزش ها را مشاهده نمایید  ! مشاهده چارت

جستجوی آموزش[woof_text_filter]

آموزش ساخت تابلو روان

ساخت تابلو روان و کنترل آن با گوشی

در این دوره از مجموعه دوره های آموزش الکترونیک ، چگونگی تولید یک تابلو روان با قابلیت کنترل توسط اپلیکیشن اندرویدی را از ابتدا تا انتها فرا می گیرید.(چگونگی ساخت اپلیکیشن اندرویدی نیز در این دوره تدریس شده است.) این دوره با آموزش مباحث مربوط به برنامه نویسی الکترونیک ، ترکیب و اسمبل قطعات و سایر سرفصل های مرتبط ، شما را به سمت تولید یک محصول خلاقانه هدایت خواهد کرد!
کنترل وسایل الکترونیکی با تلفن هوشمند

دوره کنترل وسایل الکتریکی با گوشی

امروزه با پیشرفت روزافزون تکنولوژی های نوین به ویژه گوشی های هوشمند، ارتباط انسان ها با یکدیگر و همچنین با وسایل الکتریکی و الکترونیکی ، و حتی ارتباط این تجهیزات و وسایل با یکدیگر به میزان قابل توجهی آسان شده است. همانطور که همه ما میدانیم قطار تکنولوژی به سرعت در حال عبور است و هیچکس مایل نیست از آن جا بماند! پس پیشنهاد میکنیم اگر علاقه مند به مباحث تکنولوژی و الکترونیک هستید و از دانستن ترفندهای جالب و کاربردی لذت می برید، دوره آموزش کنترل وسایل الکتریکی با گوشی هوشمند را از دست ندهید.
دوره آموزش آردوینو

دوره آموزش آردوینو

در آموزش آردوینو (Arduino) نحوه برنامه نویسی و کار کردن با این بورد ها را خواهید آموخت. معرفی آردوینو، انواع بورد ها، ساختار بورد ها، امکانات آن ها، برنامه نویسی Arduino، آشنایی با Arduino IDE، پروتئوس، ساخت پروژه LED چشمک زن، ساخت پروژه نمایشگر هفت قسمتی، مبدل آنالوگ به دیجیتال، انواع LCD ها، پروژه ارتباط بی سیم از طریق NRF، ارتباط C# با آردوینو و بسیاری از موارد دیگر، مباحثی هستند که در این دوره با آن ها آشنا خواهید شد.