آموزش لینوکس

لیست کلیه آموزش های سیستم عامل لینوکس که تا کنون ارائه کرده ایم !

لینوکس

[av_font_icon icon='ue8c9' font='entypo-fontello' style='' caption='' link='' linktarget='' size='40px' position='right' color='#6bb3d6'][/av_font_icon]آموزش لینوکس

لینوکس ، این واژه هیجان انگیز! یک سیستم عامل متن باز است که اگر از مزایا و دنیای جذاب و قدرتمند آن بگذریم ، این روز ها اگر متخصص باشید و به لینوکس مسلط نباشید ، بسیاری از فرصت ها را از دست خواهید داد. یادگیری لینوکس یک موضوع شخصی نیست ، بلکه برای یک متخصص در هر حوزه ای که مربوط به کامپیوتر و IT باشد یک امر الزامیست. لینوکس و توزیع های متفاوت آن مانند لینوکس کالی (کالی لینوکس) ، Redhat ، اوبونتو ، Mint ، Debian و غیره ، هر کدام کاربرد خاص و قدرت متفاوتی دارند و بسته به نیاز خود می توانید هر کدام از آن ها را انتخاب کرده و یادگیری خود را آغاز کنید . در این بخش از لرن فایلز شما به کلیه ویدئو های آموزش لینوکس که تاکنون توسط تیم ما تولید شده است دسترسی دارید و می توانید طبق یک برنامه منظم از سطح مقدماتی تا پیشرفته ، لینوکس را فرا بگیرید و وارد دنیای لینوکس شوید .


  قبل از شروع یادگیری ، چارت آموزشی را مطالعه و طبق یک برنامه قدم به قدم آموزش ها را مشاهده نمایید  ! مشاهده چارت

جستجوی آموزش[woof_text_filter]

دوره آموزش کالی لینوکس

آموزش کالی لینوکس

در این آموزش کالی شما از سطح مبتدی تا پیشرفته کالی لینوکس را خواهید آموخت. آشنایی با کالی، کار با VMWare، نصب کالی، بک ترک، بوتیبل کردن کالی در فلش، تغییر مک آدرس، ترمینال لینوکس، Information Gathering، ابزار Maltego ، Vulnerability Scanning & Web Application Analysis، رمز نگاری، Pentest Wireless و صد ها سرفصل دیگر، مباحثی هستند که در این آموزش می آموزید. می توانید سرفصل کامل دوره را در ادامه مشاهده کنید.
آموزش سی پنل (Cpanel)

دوره آموزش سی پنل (Cpanel)

در این دوره با آموزش سی پنل (Cpanel) همراه ما باشید. این کنترل پنل لینوکسی یکی از معروف و محبوب ترین پنل های دنیای میزبانی وب می باشد که طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. دلیل محبوبیت این کنترل پنل، داشتن امکانات زیاد، متنوع و پشتیبانی آن می باشد. همچنین این کنترل پنل، ظاهر گرافیکی و کاربر پسندی دارد و کار با آن بسیار آسان است. به دلیل امکانات و قابلیت های متنوعی که این کنترل پنل دارد ما بر آن شدیم تا در این دوره، آموزش سی پنل (Cpanel) را به صورت کامل در قالب چند ویدئو در اختیار شما قرار دهیم.
تبریک! هم اکنون تخفیف ۳ ساعته ویژه شما و سایر کاربران حاضر در سایت فعال شد. ۴۵ تا ۶۰ درصد تخفیفجزئیات
+