آموزش لینوکس

لیست کلیه آموزش های سیستم عامل لینوکس که تا کنون ارائه کرده ایم !

لینوکس

[av_font_icon icon='ue8c9' font='entypo-fontello' style='' caption='' link='' linktarget='' size='40px' position='right' color='#6bb3d6'][/av_font_icon]آموزش لینوکس

لینوکس ، این واژه هیجان انگیز! یک سیستم عامل متن باز است که اگر از مزایا و دنیای جذاب و قدرتمند آن بگذریم ، این روز ها اگر متخصص باشید و به لینوکس مسلط نباشید ، بسیاری از فرصت ها را از دست خواهید داد. یادگیری لینوکس یک موضوع شخصی نیست ، بلکه برای یک متخصص در هر حوزه ای که مربوط به کامپیوتر و IT باشد یک امر الزامیست. لینوکس و توزیع های متفاوت آن مانند لینوکس کالی (کالی لینوکس) ، Redhat ، اوبونتو ، Mint ، Debian و غیره ، هر کدام کاربرد خاص و قدرت متفاوتی دارند و بسته به نیاز خود می توانید هر کدام از آن ها را انتخاب کرده و یادگیری خود را آغاز کنید . در این بخش از لرن فایلز شما به کلیه ویدئو های آموزش لینوکس که تاکنون توسط تیم ما تولید شده است دسترسی دارید و می توانید طبق یک برنامه منظم از سطح مقدماتی تا پیشرفته ، لینوکس را فرا بگیرید و وارد دنیای لینوکس شوید .


  قبل از شروع یادگیری ، چارت آموزشی را مطالعه و طبق یک برنامه قدم به قدم آموزش ها را مشاهده نمایید  ! مشاهده چارت

جستجوی آموزش[woof_text_filter]

دوره آموزش کالی لینوکس

آموزش کالی لینوکس

در این آموزش کالی شما از سطح مبتدی تا پیشرفته کالی لینوکس را خواهید آموخت. آشنایی با کالی، کار با VMWare، نصب کالی، بک ترک، بوتیبل کردن کالی در فلش، تغییر مک آدرس، ترمینال لینوکس، Information Gathering، ابزار Maltego ، Vulnerability Scanning & Web Application Analysis، رمز نگاری، Pentest Wireless و صد ها سرفصل دیگر، مباحثی هستند که در این آموزش می آموزید. می توانید سرفصل کامل دوره را در ادامه مشاهده کنید.
آموزش سی پنل (Cpanel)

دوره آموزش سی پنل (Cpanel)

در این دوره با آموزش سی پنل (Cpanel) همراه ما باشید. این کنترل پنل لینوکسی یکی از معروف و محبوب ترین پنل های دنیای میزبانی وب می باشد که طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. دلیل محبوبیت این کنترل پنل، داشتن امکانات زیاد، متنوع و پشتیبانی آن می باشد. همچنین این کنترل پنل، ظاهر گرافیکی و کاربر پسندی دارد و کار با آن بسیار آسان است. به دلیل امکانات و قابلیت های متنوعی که این کنترل پنل دارد ما بر آن شدیم تا در این دوره، آموزش سی پنل (Cpanel) را به صورت کامل در قالب چند ویدئو در اختیار شما قرار دهیم.
آموزش لینوکس LPIC1

دوره آموزش لینوکس LPIC1

در این دوره شما آموزش لینوکس LPIC1 را به صورت کامل و طبق سرفصل های LPIC1 آزمون 101 لینوکس را خواهید آموخت. پس از تهیه و انتشار دوره لینوکس پایه یا همان Linux Essentials همان طور که وعده داده بودیم سراغ مدرک بین المللی بعدی حوزه لینوکس یعنی LPIC1 رفتیم. البته اولین قدم آن یعنی آزمون 101. شما پس از مشاهده آموزش Linux Essential که در گذشته توسط ما منتشر شده است، می توانید شروع به یادگیری دوره آموزش لینوکس LPIC1 آزمون 101 کنید.سرفصل ها را در ادامه مطالعه کنید!
سومین تونل تخفیف سال 99 با 40 تا 55 درصد تخفیف فعال شد! برای جزئیات تخفیف کلیک کنیدجزئیات
+