لینوکس

لیست کلیه آموزش های لینوکس در آکادمی لرن فایلز

کلیه آموزش های این دسته


  قبل از شروع یادگیری ، چارت آموزشی را مطالعه و طبق یک برنامه قدم به قدم آموزش ها را مشاهده نمایید  ! مشاهده چارت

جستجوی آموزش

آموزش لینوکس essentials

دوره آموزش لینوکس (Linux Essentials)

اگر تصمیم خود را برای ورود به دنیای حرفه ای لینوکس گرفته اید، پیشنهاد می کنیم همراه لرن فایلز باشید تا قدم به قدم به سرفصل های بین المللی آموزش لینوکس و مدارک مختلف آن پرداخته و به صورت کامل بر حجم بالای مباحث مسلط شده و به متخصص حرفه ای لینوکس تبدیل شوید. دوره آموزش Linux Essential اولین و پایه ترین دوره در مسیر یادگیری لینوکس است که در ادامه می توانید سرفصل آن را به صورت کامل مشاهده کنید.
دوره آموزش کالی لینوکس

دوره آموزش کالی لینوکس

در این آموزش کالی شما از سطح مبتدی تا پیشرفته کالی لینوکس را خواهید آموخت. آشنایی با کالی، کار با VMWare، نصب کالی، بک ترک، بوتیبل کردن کالی در فلش، تغییر مک آدرس، ترمینال لینوکس، Information Gathering، ابزار Maltego ، Vulnerability Scanning & Web Application Analysis، رمز نگاری، Pentest Wireless و صد ها سرفصل دیگر، مباحثی هستند که در این آموزش می آموزید. می توانید سرفصل کامل دوره را در ادامه مشاهده کنید.
linux LPIC1

دوره آموزش لینوکس (Linux LPIC1)

در این دوره، سیستم عامل لینوکس را خواهید آموخت و با بخش ها، ابزار ها و روند کار این سیستم عامل آشنا خواهید شد. بخشی از سرفصل های این آموزش عبارتند از: شناسایی و تنظیم سخت افزار، بوت کردن، تغییر Run Level ها، تنظیمات هارد دیسک، کتابخانه های اشتراکی، مدیر بسته Debian، کار با ترمینال، پردازش متون، مدیریت فایل ها، پروسه ها و اولویت آن ها، Mount و Unmount کردن فایل سیستم ها، سطح دسترسی ها و بسیاری از عناوین دیگر.

زیر دسته های آموزشیفیلتر پیشرفته آموزش ها


بر روی فیلتر مد نظر کلیک کنید و تنها نوعی خاص از آموزش های دسته جاری را مشاهده نمایید !


show blocks helper