هک و امنیت

لیست کلیه آموزش های هک و امنیت در آکادمی لرن فایلز

هک و امنیت

یادگیری هک و امنیت

در لرن فایلز آموزش های گوناگونی در زمینه هک و امنیت و تربیت یک هکر قانونمند تولید و منتشر شده است . به علت کمبود منابع علمی در حوزه هک و امنیت ، ما در لرن فایلز نگاه ویژه ای به این دانش داریم . هک و امنیت یک دانش بسیار سطح بالا و کاربردی برای جامعه می باشد و ما با ارائه دوره ها استاندارد سعی داریم تا یک فرد علاقه مند و متعهد را از سطح مقدماتی تا پیشرفته آموزش داده و او را به یک متخصص امنیت تبدیل نماییم. در ادامه می توانید عناوین آموزشی ما را مشاهده کرده و بر اساس نیاز خود ، یادگیری کالی لینوکس ، آموزش CEH ، امنیت سیستم عامل و یا هر حوزه دیگری از هک و امنیت را آغاز کنید.


  قبل از شروع یادگیری ، چارت آموزشی را مطالعه و طبق یک برنامه قدم به قدم آموزش ها را مشاهده نمایید  ! مشاهده چارت

جستجوی آموزش

آموزش لینوکس LPIC1

دوره آموزش لینوکس LPIC1

در این دوره شما آموزش لینوکس LPIC1 را به صورت کامل و طبق سرفصل های LPIC1 آزمون 101 لینوکس را خواهید آموخت. پس از تهیه و انتشار دوره لینوکس پایه یا همان Linux Essentials همان طور که وعده داده بودیم سراغ مدرک بین المللی بعدی حوزه لینوکس یعنی LPIC1 رفتیم. البته اولین قدم آن یعنی آزمون 101. شما پس از مشاهده آموزش Linux Essential که در گذشته توسط ما منتشر شده است، می توانید شروع به یادگیری دوره آموزش لینوکس LPIC1 آزمون 101 کنید.سرفصل ها را در ادامه مطالعه کنید!
امنیت وب سایت

دوره آموزش امنیت در ASP.Net MVC

در این دوره آموزشی شما با مبحث امنیت وب سایت و راه های مقابله با نفوذ به آن آشنا خواهید شد. در دوره آموزش امنیت در ASP.Net MVC  شما به صورت کامل، تعاریف پایه امنیت وب سایت و همچنین چگونگی ایمن سازی یک وب سایت در مقابل حملات (Attacks) را فرا گرفته و سپس در قالب انجام 2 پروژه عملی در این زمینه با مفاهیمی که آموخته اید، به صورت عملی آشنا خواهید شد. جزئیات کامل را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.
دوره آموزش کالی لینوکس

دوره آموزش کالی لینوکس

در این آموزش کالی شما از سطح مبتدی تا پیشرفته کالی لینوکس را خواهید آموخت. آشنایی با کالی، کار با VMWare، نصب کالی، بک ترک، بوتیبل کردن کالی در فلش، تغییر مک آدرس، ترمینال لینوکس، Information Gathering، ابزار Maltego ، Vulnerability Scanning & Web Application Analysis، رمز نگاری، Pentest Wireless و صد ها سرفصل دیگر، مباحثی هستند که در این آموزش می آموزید. می توانید سرفصل کامل دوره را در ادامه مشاهده کنید.

زیر دسته های آموزشیفیلتر پیشرفته آموزش ها


بر روی فیلتر مد نظر کلیک کنید و تنها نوعی خاص از آموزش های دسته جاری را مشاهده نمایید !


show blocks helper

شروع طرح تخفیف " تا کاپیتانو " و بازگشایی موقت سایت + انتشار دوره جدیدجزئیات
+