هک و امنیت

لیست کلیه آموزش های هک و امنیت در آکادمی لرن فایلز

هک و امنیت

[av_font_icon icon='ue8c9' font='entypo-fontello' style='' caption='' link='' linktarget='' size='40px' position='right' color='#6bb3d6'][/av_font_icon]یادگیری هک و امنیت

در لرن فایلز آموزش های گوناگونی در زمینه هک و امنیت و تربیت یک هکر قانونمند تولید و منتشر شده است . به علت کمبود منابع علمی در حوزه هک و امنیت ، ما در لرن فایلز نگاه ویژه ای به این دانش داریم . هک و امنیت یک دانش بسیار سطح بالا و کاربردی برای جامعه می باشد و ما با ارائه دوره ها استاندارد سعی داریم تا یک فرد علاقه مند و متعهد را از سطح مقدماتی تا پیشرفته آموزش داده و او را به یک متخصص امنیت تبدیل نماییم. در ادامه می توانید عناوین آموزشی ما را مشاهده کرده و بر اساس نیاز خود ، یادگیری کالی لینوکس ، آموزش CEH ، امنیت سیستم عامل و یا هر حوزه دیگری از هک و امنیت را آغاز کنید.


  قبل از شروع یادگیری ، چارت آموزشی را مطالعه و طبق یک برنامه قدم به قدم آموزش ها را مشاهده نمایید  ! مشاهده چارت

جستجوی آموزش[woof_text_filter]

آموزش bash

آموزش Bash Script

اسکریپت نویسی لینوکس را می‌توان از دوره‌های بسیار خاص و تخصصی در لینوکس نام برد. در این دوره می‌توانید نحوه دستورات و توابع و کدنویسی برای Bash Script را بیاموزید و به این ترتیب در سیستم‌عامل لینوکس بسیاری از امور را به صورت حرفه‌ای انجام دهید. متخصصین Shell Scripting می‌توانند برنامه‌های مختلفی را تولید کنند.
آموزش CEH

آموزش CEH V12

CEH یا همان مدرک بین المللی هکر قانونمند، بین متخصصین هک و امنیت جایگاه مطرحی داشته و اعتبار خوبی را برای صاحبان این مدرک به وجود می آورد. تکنیکهای هکینگ شامل راهها و روشهایی می باشد که طی آن برنامه ها به نحوی طراحی می گردند که کارهایی فراتر از آنچه از آنها انتظار می رود را در جهت پروسه های امنیتی، انجام دهند. در این دوره سرفصل مربوط به این آزمون و مدرک بین المللی طبق استاندارد شرکت EC-Council به صورت جامع تدریس شده است.
تبریک! هم اکنون تخفیف ۳ ساعته ویژه شما و سایر کاربران حاضر در سایت فعال شد. ۴۵ تا ۶۰ درصد تخفیفجزئیات
+