هک و امنیت

لیست کلیه آموزش های هک و امنیت در آکادمی لرن فایلز

هک و امنیت

[av_font_icon icon='ue8c9' font='entypo-fontello' style='' caption='' link='' linktarget='' size='40px' position='right' color='#6bb3d6'][/av_font_icon]یادگیری هک و امنیت

در لرن فایلز آموزش های گوناگونی در زمینه هک و امنیت و تربیت یک هکر قانونمند تولید و منتشر شده است . به علت کمبود منابع علمی در حوزه هک و امنیت ، ما در لرن فایلز نگاه ویژه ای به این دانش داریم . هک و امنیت یک دانش بسیار سطح بالا و کاربردی برای جامعه می باشد و ما با ارائه دوره ها استاندارد سعی داریم تا یک فرد علاقه مند و متعهد را از سطح مقدماتی تا پیشرفته آموزش داده و او را به یک متخصص امنیت تبدیل نماییم. در ادامه می توانید عناوین آموزشی ما را مشاهده کرده و بر اساس نیاز خود ، یادگیری کالی لینوکس ، آموزش CEH ، امنیت سیستم عامل و یا هر حوزه دیگری از هک و امنیت را آغاز کنید.


  قبل از شروع یادگیری ، چارت آموزشی را مطالعه و طبق یک برنامه قدم به قدم آموزش ها را مشاهده نمایید  ! مشاهده چارت

جستجوی آموزش[woof_text_filter]

CEH ورژن 10

آموزش CEH

CEH یا همان مدرک بین المللی هکر قانونمند، بین متخصصین هک و امنیت جایگاه مطرحی داشته و اعتبار خوبی را برای صاحبان این مدرک به وجود می آورد. تکنیکهای هکینگ شامل راهها و روشهایی می باشد که طی آن برنامه ها به نحوی طراحی می گردند که کارهایی فراتر از آنچه از آنها انتظار می رود را در جهت پروسه های امنیتی، انجام دهند. در این دوره سرفصل مربوط به این آزمون و مدرک بین المللی طبق استاندارد شرکت EC-Council به صورت جامع تدریس شده است.
دوره آموزش کالی لینوکس

آموزش کالی لینوکس

در این آموزش کالی شما از سطح مبتدی تا پیشرفته کالی لینوکس را خواهید آموخت. آشنایی با کالی، کار با VMWare، نصب کالی، بک ترک، بوتیبل کردن کالی در فلش، تغییر مک آدرس، ترمینال لینوکس، Information Gathering، ابزار Maltego ، Vulnerability Scanning & Web Application Analysis، رمز نگاری، Pentest Wireless و صد ها سرفصل دیگر، مباحثی هستند که در این آموزش می آموزید. می توانید سرفصل کامل دوره را در ادامه مشاهده کنید.
سومین تونل تخفیف سال 99 با 40 تا 55 درصد تخفیف فعال شد! برای جزئیات تخفیف کلیک کنیدجزئیات
+