هک و امنیت

لیست کلیه آموزش های هک و امنیت در آکادمی لرن فایلز

هک و امنیت

یادگیری هک و امنیت

در لرن فایلز آموزش های گوناگونی در زمینه هک و امنیت و تربیت یک هکر قانونمند تولید و منتشر شده است . به علت کمبود منابع علمی در حوزه هک و امنیت ، ما در لرن فایلز نگاه ویژه ای به این دانش داریم . هک و امنیت یک دانش بسیار سطح بالا و کاربردی برای جامعه می باشد و ما با ارائه دوره ها استاندارد سعی داریم تا یک فرد علاقه مند و متعهد را از سطح مقدماتی تا پیشرفته آموزش داده و او را به یک متخصص امنیت تبدیل نماییم. در ادامه می توانید عناوین آموزشی ما را مشاهده کرده و بر اساس نیاز خود ، یادگیری کالی لینوکس ، آموزش CEH ، امنیت سیستم عامل و یا هر حوزه دیگری از هک و امنیت را آغاز کنید.


  قبل از شروع یادگیری ، چارت آموزشی را مطالعه و طبق یک برنامه قدم به قدم آموزش ها را مشاهده نمایید  ! مشاهده چارت

جستجوی آموزش

امنیت وب سایت

دوره آموزش امنیت در ASP.Net MVC

در این دوره آموزشی شما با مبحث امنیت وب سایت و راه های مقابله با نفوذ به آن آشنا خواهید شد. در دوره آموزش امنیت در ASP.Net MVC  شما به صورت کامل، تعاریف پایه امنیت وب سایت و همچنین چگونگی ایمن سازی یک وب سایت در مقابل حملات (Attacks) را فرا گرفته و سپس در قالب انجام 2 پروژه عملی در این زمینه با مفاهیمی که آموخته اید، به صورت عملی آشنا خواهید شد. جزئیات کامل را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.
آموزش لینوکس essentials

دوره آموزش لینوکس (Linux Essentials)

اگر تصمیم خود را برای ورود به دنیای حرفه ای لینوکس گرفته اید، پیشنهاد می کنیم همراه لرن فایلز باشید تا قدم به قدم به سرفصل های بین المللی آموزش لینوکس و مدارک مختلف آن پرداخته و به صورت کامل بر حجم بالای مباحث مسلط شده و به متخصص حرفه ای لینوکس تبدیل شوید. دوره آموزش Linux Essential اولین و پایه ترین دوره در مسیر یادگیری لینوکس است که در ادامه می توانید سرفصل آن را به صورت کامل مشاهده کنید.
آموزش network+

دوره آموزش Network+ (نتورک پلاس)

نتورک پلاس (+Network) یک دوره پایه در اکثر حوزه های تخصصی کامپیوتر می باشد ، از شبکه گرفته تا هک و امنیت و دیگر حوزه ها!  +Network به عنوان اولین مدرک علمی و عملی برای ورود به دنیای تخصصی شبکه شناخته می شود. در این دوره ، مباحث نتورک پلاس را از 0 تا 100 طبق سرفصل استاندارد به شما آموزش خواهیم داد. می توانید در ادامه ، سرفصل جامع دوره آموزش نتورک پلاس را مشاهده کنید.
دوره آموزش CEH (هکر قانونمند)

دوره آموزش CEH (هکر قانونمند)

CEH یا همان مدرک بین المللی هکر قانونمند، بین متخصصین هک و امنیت جایگاه مطرحی داشته و اعتبار خوبی را برای صاحبان این مدرک به وجود می آورد. تکنیکهای هکینگ شامل راهها و روشهایی می باشد که طی آن برنامه ها به نحوی طراحی می گردند که کارهایی فراتر از آنچه از آنها انتظار می رود را در جهت پروسه های امنیتی، انجام دهند. در این دوره سرفصل مربوط به این آزمون و مدرک بین المللی طبق استاندارد شرکت EC-Council به صورت جامع تدریس شده است.
دوره آموزش امنیت سیستم عامل

دوره آموزش امنیت سیستم عامل

در دوره امنیت سیستم عامل (OS Security) مباحثی مانند معرفی سیستم عامل ها، مقایسه مک و ویندوز، مقایسه لینوکس و ویندوز، معرفی سیستم عامل اندروید، تست نفوذ اندروید، ساخت تروجان،تست نفوذ اندروید با متاسپلویت، تامین امنیت اندروید، امنیت شبکه های اجتماعی، Steganograpghy، Cryptography، تست نفوذ به ویندوز، شناسایی باج افزار ها، شناسایی سایت های فیشینگ، روش های نفوذ به مودم وایرلس و بسیاری دیگر را بیان کرده ایم.
دوره آموزش کالی لینوکس

دوره آموزش کالی لینوکس

در این آموزش کالی شما از سطح مبتدی تا پیشرفته کالی لینوکس را خواهید آموخت. آشنایی با کالی، کار با VMWare، نصب کالی، بک ترک، بوتیبل کردن کالی در فلش، تغییر مک آدرس، ترمینال لینوکس، Information Gathering، ابزار Maltego ، Vulnerability Scanning & Web Application Analysis، رمز نگاری، Pentest Wireless و صد ها سرفصل دیگر، مباحثی هستند که در این آموزش می آموزید. می توانید سرفصل کامل دوره را در ادامه مشاهده کنید.
linux LPIC1

دوره آموزش لینوکس (Linux LPIC1)

در این دوره، سیستم عامل لینوکس را خواهید آموخت و با بخش ها، ابزار ها و روند کار این سیستم عامل آشنا خواهید شد. بخشی از سرفصل های این آموزش عبارتند از: شناسایی و تنظیم سخت افزار، بوت کردن، تغییر Run Level ها، تنظیمات هارد دیسک، کتابخانه های اشتراکی، مدیر بسته Debian، کار با ترمینال، پردازش متون، مدیریت فایل ها، پروسه ها و اولویت آن ها، Mount و Unmount کردن فایل سیستم ها، سطح دسترسی ها و بسیاری از عناوین دیگر.

زیر دسته های آموزشیفیلتر پیشرفته آموزش ها


بر روی فیلتر مد نظر کلیک کنید و تنها نوعی خاص از آموزش های دسته جاری را مشاهده نمایید !


show blocks helper