آموزش برنامه نویسی موبایل

لیست کلیه آموزش های برنامه نویسی موبایل که تا کنون ارائه کرده ایم !

آموزش برنامه نویسی موبایل

آموزش و یادگیری برنامه نویسی موبایل

برنامه نویسی موبایل یک عنوان کلی برای این بخش از آموزش های لرن فایلز است که شامل آموزش برنامه نویسی و ساخت اپلیکیشن برای گوشی های اندرویدی ، آیفون و ویندوز فون می شود . در این بخش تمامی آموزش هایی را که تا امروز در زمینه برنامه نویسی برای گوشی های هوشمند تولید کرده ایم، قابل مشاهده است. آموزش های بسیاری اعم از دوره های ۰ تا ۱۰۰، پروژه محور، تک قسمتی و موضوعی برای یادگیری برنامه نویسی موبایل با سیستم عامل های مختلف در آکادمی لرن فایلز برای یادگیری شما عزیزان تولید شده است. حال ، تصمیم با شماست که کدام حوزه را انتخاب می کنید! برنامه نویسی اندروید یا برنامه نویسی سوئیفت (برای سیستم عامل IOS) ؟ و یا شاید برنامه نویسی ویندوز فون! در لیست زیر می توانید به راحتی بین چند صد عنوان آموزش ، موضوع مورد نیاز خود را یافته و یادگیری را آغاز کنید .


  قبل از شروع یادگیری ، چارت آموزشی را مطالعه و طبق یک برنامه قدم به قدم آموزش ها را مشاهده نمایید  ! مشاهده چارت

جستجوی آموزش

دوره آموزش Xamarin

بازار کار به متخصصین برنامه نویسی اپلیکیشن های موبایل با Xamarin نیاز دارد و این روز ها این نیاز بسیار قابل لمس است. ما توانستیم با تولید و ارائه به موقع دوره آموزش Xamarin (زامارین) بسیاری از دانشجویان آکادمی لرن فایلز را روانه بازار کار و کسب درآمد کنیم. دوره ای که ما در حوزه آموزش زامارین تولید کرده ایم در نوع خود بی نظیر است! این دوره ویژه تمام سطوح علمی و افراد بوده و از مبتدی ترین مباحث تا پیچیده ترین و پیشرفته ترین تکنیک ها را پوشش می دهد. اگر تمایل دارید یک برنامه نویسی موبایل مسلط به Xamarin باشید، این دوره گزینه مناسبی خواهد بود.
موزیک پلیر در اندروید

موزیک پلیر در برنامه نویسی اندروید

در این دوره ویدیویی شما یاد خواهید گرفت که چگونه یک موزیک پلیر را با برنامه نویسی اندروید طراحی و پیاده سازی کنید. در دوره آموزش ساخت موزیک پلیر در برنامه نویسی اندروید، شما یک اپلیکیشن موزیک پلیر را از ابتدا با امکانات مختلف و بر اساس یک رابط کاربری (UI) از قبل آماده شده (در قالب فایل PSD)، در محیط اندروید استودیو پیاده سازی می کنید. قطعاً این آموزش نکات و تجربیات خوبی را در برنامه نویسی اندروید به شما منتقل خواهد کرد.
ارتباط با سرور در اندروید

آموزش ارتباط با سرور در اندروید

ارتباط با سرور در برنامه نویسی اندروید دارای اهمیت بالایی بوده و ما علاوه بر اینکه در سایر دوره های آموزش برنامه نویسی اندروید به این موضوع پرداخته ایم، تصمیم گرفتیم در دوره ای جداگانه این مبحث را جامع تر و از 0 تا 100 آموزش دهیم. کار با PHP، پایگاه داده MySql ،Json، شروع ارتباط با سرور در اندروید، ساخت پروژه مدیریت کارت شارژ، کتابخانه Picasso و سوکت در برنامه نویسی اندروید، بخشی از سرفصل این دوره آموزشی است.
چت با برنامه نویسی اندروید

ساخت اپلیکیشن چت در برنامه نویسی اندروید

در این دوره شما یاد خواهید گرفت که چگونه یک برنامه چت (پیام رسان) را در برنامه نویسی اندروید طراحی و پیاده سازی کنید. همچنین با کدنویسی سمت سرور و PHP آشنا خواهید شد.دریافت Server Key، ایجاد Rest API، کار با PHP و پیاده سازی ملزومات سمت سرور، GCM، تنظیمات API،ارتباط با سرور در اندروید،تشخیص نصب بودن گوگل پلی، Volley، متریال دیزاین و بسیاری از موارد دیگر از مباحثی هستند که در این آموزش یاد خواهید گرفت.
آموزش پروژه محور اندروید

ساخت اپلیکیشن Gmail در اندروید

ما در این دوره از مجموعه دوره های آموزش برنامه نویسی اندروید به شما ساخت یک اپلیکیشن مشابه اپلیکیشن Gmail در سیستم عامل اندروید را آموزش خواهیم داد. شما در قالب یک پروژه یاد می گیرید که چگونه اپلیکیشنی با ظاهر زیبا و افکت های مختلف ایجاد کنید. ضمناً در کنار این موضوع به مباحث تخصصی دیگر در برنامه نویسی اندروید که یادگیری آن ها الزامی هستند ، نیز پرداخته ایم.
آموزش اندروید با اندروید استدیو

دوره آموزش برنامه نویسی اندروید

این دوره ویدئویی یکی از دوره های مطرح در زمینه یادگیری برنامه نویسی اندروید در سطح وب می باشد. تمامی مباحث در دنیای برنامه نویسی اندروید از مقدماتی تا پیشرفته در این دوره گنجانده شده و شما را از مبتدی ترین سطح در برنامه نویسی به یک برنامه نویس با تجربه اندروید تبدیل خواهد کرد. لیست کامل سرفصل این دوره را در می توانید در ادامه به صورت کامل مشاهده فرمائید. ضمناً این آموزش در محیط اندروید استودیو تدریس شده است.
ساخت گالری تصاویر در اندروید

آموزش ساخت گالری تصاویر در اندروید

در ادامه مباحث آموزش برنامه نویسی اندروید ، در این دوره پروژه محور به شما ساخت اپلیکیشن گالری تصاویر در اندروید را آموزش خواهیم داد. این آموزش پروژه محور اندروید به شما کمک می کند تا علاوه بر یادگیری مباحث پایه و تکنیک های مهم در برنامه نویسی اندروید ، بتوانید در محیط اندروید استودیو یک اپلیکیشن گالری تصاویر با قابلیت دریافت تصاویر از اینترنت را از 0 تا 100 پیاده سازی کنید.

زیر دسته های آموزشیفیلتر پیشرفته آموزش ها


بر روی فیلتر مد نظر کلیک کنید و تنها نوعی خاص از آموزش های دسته جاری را مشاهده نمایید !


show blocks helper