فریمورک ها

آموزش های FRAMEWORK ها مختلف در برنامه نویسی وب

فریمورک ها


  قبل از شروع یادگیری ، چارت آموزشی را مطالعه و طبق یک برنامه قدم به قدم آموزش ها را مشاهده نمایید  ! مشاهده چارت

جستجوی آموزش[woof_text_filter]

آموزش جنگو

دوره آموزش جنگو(Django)

جنگو یک فریم ورک رایگان، Open Source و سطح بالا، برای ساخت Web Application ها می باشد که با پایتون نوشته شده است. با استفاده از این جنگو می توانید وب اپلیکیشن های خود را آسان و سریع توسعه دهید. Django قادر به ساخت وب سایت های پیچیده و حرفه ای در سریع ترین زمان و با امنیت بالا می باشد. با استفاده از این فریم ورک می توانید اجزای مشابه که نیاز به دیتابیس دارند را به هم متصل نمایید .شما در این دوره، فریم ورک جنگو را به صورت کامل و حرفه ای می آموزید.
صفحه بندی در mvc

صفحه بندی در MVC (پیجینگ در ASP.Net)

پیجینگ (صفحه بندی) در MVC عنوان این دوره ویدئویی کوتاه از مجموعه دوره های آموزش ASP.Net می باشد. در این آموزش یاد می گیرید که چگونه همراه با استفاده از فریمورک Entity و کتابخانه JQuery در بستر ASP.Net MVC داده ها را مرتب سازی، فیلتر و صفحه بندی کنید. قطعاً صفحه بندی،فیلتر و مرتب سازی در اکثر پروژه های طراحی سایت با ASP.Net  مورد نیازتان خواهد بود. پس همین الان این آموزش رایگان ASP.Net را در ادامه دانلود نمایید.
دوره آموزش mvc در php

دوره آموزش MVC در PHP

یادگیری MVC چه در PHP و چه در ASP.Net موضوعی است که افراد بسیاری این روز ها به علت بازار کار مناسب و تاکید افراد و شرکت ها بر پیاده سازی پروژه ها با MVC دنبال آن هستند. در این دوره به آموزش MVC در برنامه نویسی PHP پرداخته ایم و پس از آموزشMVC به صورت کامل، به سراغ ساخت یک CMS خبری با PHP و معماری MVC (سیستم مدیریت محتوا خبری با PHP و معماری MVC) رفته ایم و به صورت قدم به قدم انجام این پروژه را به شما آموزش داده ایم.
دوره آموزش لاراول

دوره آموزش فریم ورک لاراول

اگر فریمورک لاراول را از بین سایر فریمورک های زبان برنامه نویسی PHP برای انجام پروژه های خود انتخاب کرده اید، دوره آموزش 0 تا 100 لاراول گزینه خوبیست! در این دوره علاوه بر تشریح کامل ساختار پایه لاراول به مباحث Routing، کنترلر، Middleware، درخواست ها (Requests)، ویو (View)، موتور قالب Blade، پایگاه داده، اعتبار سنجی و بسیار موارد پیشرفته دیگر پرداخته ایم و قدم به قدم طبق سرفصل های استارندارد این فریمورک را آموزش داده ایم.
دوره آموزش codeigniter

دوره آموزش کدایگنایتر (CodeIgniter)

کدایگنایتر یکی از فریمورک های قدرتمند زبان PHP که بر پایه MVC است. شما می توانید با گذراندن دوره آموزش CodeIgniter به این فریمورک مسلط شوید. در آموزش کدایگنایتر ما این Framework را از پایه به شما آموزش خواهیم داد! معرفی و نصب کدایگنایتر، بررسی ساختار آن، اتصال به دیتابیس در CodeIgniter، شی گرایی، اعتبار سنجی، ارسال ایمیل، کار با کوکی و سشن ،مقابله با حملات XSS و رمز نگاری برخی از سرفصل های این دوره هستند.
دوره آموزش Pure CSS

دوره آموزش Pure CSS

Pure Css یک فریمورک سبک وزن Css است که در دوره آموزش Pure Css از سطح مقدماتی تا پیشرفته همراه با انجام پروژه های عملی مختلف آن را خواهید آموخت. معرفی Pure، شبکه بندی در Pure، طراحی منو و عکس تمام صفحه، طراحی بخش خدمات، طراحی بخش آخرین پروژه ها، بخش نظرات مشتریان، تماس با ما، فوتر و ساب فوتر، بلاگ، سازگاری قالب با انواع مرورگر، تست ریسپانسیو و تاییدیه Mobile Friendly بخشی از سرفصل این دوره می باشد.
دوره آموزش vuejs

دوره آموزش Vuejs

شما در دوره آموزش ویو جی اس از سطح مقدماتی تا پیشرفته این فریمورک جاوا اسکریپتی را خواهید آموخت. معرفی Vuejs، مقایسه فریمورک های مختلف جاوا اسکریپت، نصب ویو جی اس، سیستم Component، کار با داده ها، لیست ها، فرم ها، افکت ها، کامپوننت های پویا،  ساخت Directive، ساخت فیلتر، کار با Mixins ها، سیستم پلاگین، سیستم Routing و ساخت یک برنامه واقعی با ویو جی اس، برخی از مواردی هستند که در این دروه آموزشی فرا خواهید گرفت.