فریمورک ها

آموزش های FRAMEWORK ها مختلف در برنامه نویسی وب

فریمورک ها


  قبل از شروع یادگیری ، چارت آموزشی را مطالعه و طبق یک برنامه قدم به قدم آموزش ها را مشاهده نمایید  ! مشاهده چارت

جستجوی آموزش

دوره تصویری آموزش yii2 به زبان فارسی

دوره آموزش Yii2

تاکنون برای فریمورک های مختلف زبان برنامه نویسی PHP آموزش های جامع و کاملی تولید و منتشر کرده ایم. اکنون نوبت دوره آموزش فریم‌ورک Yii از قدرتمندترین ابزارهای توسعه بر پایه Agile در PHP رسیده و این دوره را مانند سایر دوره های آموزش برنامه نویسی در لرن فایلز با کیفیت و سطح علمی بالا منتشر کرده ایم. در این آموزش به صورت کامل فریمورک Yii را خواهید آموخت، با آن کار خواهید کرد و قادر خواهید بود ازین پس پروژه های خود را با این فریمورک توسعه دهید.
دوره آموزش mvc در php

دوره آموزش MVC در PHP

یادگیری MVC چه در PHP و چه در ASP.Net موضوعی است که افراد بسیاری این روز ها به علت بازار کار مناسب و تاکید افراد و شرکت ها بر پیاده سازی پروژه ها با MVC دنبال آن هستند. در این دوره به آموزش MVC در برنامه نویسی PHP پرداخته ایم و پس از آموزشMVC به صورت کامل، به سراغ ساخت یک CMS خبری با PHP و معماری MVC (سیستم مدیریت محتوا خبری با PHP و معماری MVC) رفته ایم و به صورت قدم به قدم انجام این پروژه را به شما آموزش داده ایم.
دوره آموزش bootstrap

دوره آموزش Bootstrap

بوت استرپ به شما کمک می کند تا صفحات ریسپانسیو یا واکنشگرا بسازید! ابزار ها، تکنولوژی ها و تکنیک های مختلفی برای ریسپانسیو کردن یک وبسایت وجود دارد! در این بین Bootstrap به عنوان یکی از قدرتمندترین فریمورک ها شناخته شده و در بین متخصصین طراحی سایت از محبوبیت خوبی برخوردار است! در این دوره ما به آموزش بوت استرپ پرداخته ایم و این فریمورک را از سطح مبتدی تا پیشرفته آموزش داده ایم.
دوره آموزش لاراول

دوره آموزش فریم ورک لاراول

اگر فریمورک لاراول را از بین سایر فریمورک های زبان برنامه نویسی PHP برای انجام پروژه های خود انتخاب کرده اید، دوره آموزش 0 تا 100 لاراول گزینه خوبیست! در این دوره علاوه بر تشریح کامل ساختار پایه لاراول به مباحث Routing، کنترلر، Middleware، درخواست ها (Requests)، ویو (View)، موتور قالب Blade، پایگاه داده، اعتبار سنجی و بسیار موارد پیشرفته دیگر پرداخته ایم و قدم به قدم طبق سرفصل های استارندارد این فریمورک را آموزش داده ایم.
دوره آموزش codeigniter

دوره آموزش کدایگنایتر (CodeIgniter)

کدایگنایتر یکی از فریمورک های قدرتمند زبان PHP که بر پایه MVC است. شما می توانید با گذراندن دوره آموزش CodeIgniter به این فریمورک مسلط شوید. در آموزش کدایگنایتر ما این Framework را از پایه به شما آموزش خواهیم داد! معرفی و نصب کدایگنایتر، بررسی ساختار آن، اتصال به دیتابیس در CodeIgniter، شی گرایی، اعتبار سنجی، ارسال ایمیل، کار با کوکی و سشن ،مقابله با حملات XSS و رمز نگاری برخی از سرفصل های این دوره هستند.
دوره آموزش Pure CSS

دوره آموزش Pure CSS

Pure Css یک فریمورک سبک وزن Css است که در دوره آموزش Pure Css از سطح مقدماتی تا پیشرفته همراه با انجام پروژه های عملی مختلف آن را خواهید آموخت. معرفی Pure، شبکه بندی در Pure، طراحی منو و عکس تمام صفحه، طراحی بخش خدمات، طراحی بخش آخرین پروژه ها، بخش نظرات مشتریان، تماس با ما، فوتر و ساب فوتر، بلاگ، سازگاری قالب با انواع مرورگر، تست ریسپانسیو و تاییدیه Mobile Friendly بخشی از سرفصل این دوره می باشد.
دوره آموزش vuejs

دوره آموزش Vuejs

شما در دوره آموزش ویو جی اس از سطح مقدماتی تا پیشرفته این فریمورک جاوا اسکریپتی را خواهید آموخت. معرفی Vuejs، مقایسه فریمورک های مختلف جاوا اسکریپت، نصب ویو جی اس، سیستم Component، کار با داده ها، لیست ها، فرم ها، افکت ها، کامپوننت های پویا،  ساخت Directive، ساخت فیلتر، کار با Mixins ها، سیستم پلاگین، سیستم Routing و ساخت یک برنامه واقعی با ویو جی اس، برخی از مواردی هستند که در این دروه آموزشی فرا خواهید گرفت.

زیر دسته های آموزشیفیلتر پیشرفته آموزش ها


بر روی فیلتر مد نظر کلیک کنید و تنها نوعی خاص از آموزش های دسته جاری را مشاهده نمایید !


show blocks helper