آموزش برنامه نویسی تحت وب

لیست کلیه آموزش های برنامه نویسی تحت وب که تا کنون ارائه کرده ایم !

برنامه نویسی تحت وب

❖ فصل ششم دوره برنامه نویسی اندروید منتشر شد ... مشاهده

یادگیری برنامه نویسی وب

برنامه نویسی وب حوزه ای بسیار گستره از تخصص ها و مهارت های لازم برای طراحی و پیاده سازی یک وب سایت است  و نمی توان آن را تنها ” ساخت یک وب سایت ” معنی کرد. به همین دلیل در این جا منظور ما از ” آموزش برنامه نویسی تحت وب “ آموزش کلیه مهارت ها و دانش های مرتبط با حوزه وب و طراحی سایت اعم از Web Design (طراحی‌ سایت) و Web Programming (برنامه‌ نویسی‌ وب) می باشد . در این بخش از وب سایت شما به کلیه ویدئو های فارسی زبانی که تاکنون آکادمی لرن فایلز در حوزه آموزش برنامه نویسی تحت وب تولید کرده است ، دسترسی دارید و می توانید در این صفحه با مرور صد ها عنوان آموزش ، موضوعی را که به دنبال آن هستید اعم از تکنولوژی ها و زبان های برنامه نویسی Client Side (مانند Css3 ، Jquery ، Javascript ، Css ، HTML و بسیاری دیگر) و Server Side (مانند : ASP.Net و آموزش PHP) و همچنین سیستم هایی مانند WordPress و یا حتی شیرپوینت  را به راحتی بیابید و یادگیری خود را آغاز کنید.


  قبل از شروع یادگیری ، چارت آموزشی را مطالعه و طبق یک برنامه قدم به قدم آموزش ها را مشاهده نمایید  ! مشاهده چارت

جستجوی آموزش

ساخت ربات تلگرام با php

آموزش ساخت ربات تلگرام با PHP

در این دوره یاد می گیرید که چگونه یک ربات تلگرام را با زبان برنامه نویسی PHP پیاده سازی کنید. با مباحث پایه در حوزه طراحی و توسعه ربات های تلگرام به صورت کامل آشنا خواهید شد! این دوره بسیار جامع بوده و مباحث مقدماتی تا پیشرفته را پوشش می دهد و همچنین در این آموزش ، شما ساخت 2 ربات حرفه ای تلگرام را خواهید آموخت.(ربات ساخت رزومه تخصصی - ربات پیش بینی آب و هوا)
دوره آموزش لینک بیلدینگ

دوره آموزش لینک بیلدینگ

لینک بیلدینگ یکی از موارد و تکنیک های اولیه و مهم در  سئو و بهینه سازی یک وبسایت شناخته می شود. Link Building دارای قواعد و اصول خاص خود است! اگر اطلاعات کافی در این رابطه نداشته باشید و اصول لینک بیلدینگ را ندانید به احتمال زیاد، با مشکلات متعددی در بهینه سازی وب سایت خود یا مشتریانتان رو به رو خواهید شد. در این دوره به صورت کامل به مبحث لینک بیلدینگ پرداخته ایم و نحوه لینک سازی را به شما آموزش داده ایم.
دوره تصویری آموزش Google Webmaster و Google Adwords

Google Webmaster و Google Adwords

اگر در مسیر تبدیل شدن به متخصص سئو هستید، قطعا می دانید که ابزار گوگل وب مستر ، گوگل ادوردز و گوگل آنالیتیک از پایه ترین ابزار ها و مباحثی هستند که باید به آن ها مسلط باشید. در ادامه مسیر آموزش سئو، در این دوره 2 ابزار گوگل وب مستر و گوگل ادوردز را به صورت کامل به شما آموزش داده ایم. در این آموزش علاوه بر یادگیری سرفصل اصلی دوره، تجربیات بسیاری را در رابطه با سئو بدست خواهید آورد.
آموزش گوگل آنالیتیک

دوره آموزش گوگل آنالیتیک

گوگل آنالیتیک یکی دیگر از ابزار های گوگل است که به شما کمک می کند تا با آنالیز بسیار دقیق و جزئی وبسایت، رتبه خود را در گوگل بهبود بخشید. اما این ابزار به دلیل جامعیت بالا، در اولین نگاه بسیار پیچیده و غیر قابل فهم به نظر می رسد! در حالی که این ابزار هم مانند سایر سرویس های گوگل بسیار ساده و کاربر پسند طراحی شده است. ما در دوره آموزش گوگل آنالیتیک با تشریح کامل و 0 تا 100 این ابزار و آموزش تمامی بخش ها، تنظیمات و گزینه های آن، به شما کمک می کنیم تا با تسلط کامل از این ابزار بهره مند شوید.
دوره تصویری آموزش پلاگین نویسی وردپرس

دوره آموزش پلاگین نویسی وردپرس

وردپرس انعطاف پذیری بسیار بالایی دارد اما این انعطاف تا زمانی که شما مسلط به زبان ها و تکنولوژی های برنامه نویسی مرتبط با وردپرس نباشید، بیشتر شبیه به یک شعار است و شما تنها از 20 درصد از انعطاف پذیری این سیستم قدرتمند برخوردار خواهید بود. پلاگین یا همان افزونه این انعطاف را بسیار خوب نشان می دهد اما برای طراحی و پیاده سازی یک پلاگین وردپرس شما باید با دانش های مختلف در حوزه برنامه نویسی وب آشنا باشید. در دوره پلاگین نویسی وردپرس، سرفصل های مبتدی تا پیشرفته به صورت کامل گنجانده شده و از تعاریف اولیه گرفته تا انتشار افزونه در مخزن وردپرس را در این دوره به شما آموزش خواهیم داد.

دوره آموزش SQL

در حوزه آموزش پایگاه های داده و دیتابیس ها، تصمیم گرفتیم علاوه بر ارائه دوره جامع آموزش اوراکل، سراغ SQL که یکی از محبوب ترین و قدرتمند ترین های این حوزه بوده و خواهد بود، برویم! در دوره آموزش SQL ما از سطح مقدماتی تا پیشرفته سرفصل های آموزشی را تنظیم کرده و مباحث اولیه، T-SQL،امنیت در SQL، بهینه سازی و افزایش کارایی در SQL (مبحث SQL Performance Tuning) و بسیاری از موارد دیگر را به شما آموزش داده ایم.
دوره تصویری آموزش yii2 به زبان فارسی

دوره آموزش Yii2

تاکنون برای فریمورک های مختلف زبان برنامه نویسی PHP آموزش های جامع و کاملی تولید و منتشر کرده ایم. اکنون نوبت دوره آموزش فریم‌ورک Yii از قدرتمندترین ابزارهای توسعه بر پایه Agile در PHP رسیده و این دوره را مانند سایر دوره های آموزش برنامه نویسی در لرن فایلز با کیفیت و سطح علمی بالا منتشر کرده ایم. در این آموزش به صورت کامل فریمورک Yii را خواهید آموخت، با آن کار خواهید کرد و قادر خواهید بود ازین پس پروژه های خود را با این فریمورک توسعه دهید.

زیر دسته های آموزشیفیلتر پیشرفته آموزش ها


بر روی فیلتر مد نظر کلیک کنید و تنها نوعی خاص از آموزش های دسته جاری را مشاهده نمایید !


show blocks helper