آموزش برنامه نویسی تحت ویندوز

لیست کلیه آموزش های برنامه نویسی تحت ویندوز که تا کنون ارائه کرده ایم !

برنامه نویسی تحت ویندوز

یادگیری برنامه نویسی تحت ویندوز

زبان ها ، نرم افزار ها و تکنولوژی هایی مانند سی شارپ (#C) ، سی پلاس پلاس (++C) ، جاوا ، WPF ، SQL  ، سوکت پروگرمینگ ، Entity ، متلب ، پایتون ، ویژوال بیسیک و بسیاری دیگر به واژه “برنامه نویسی تحت ویندوز” گره خورده اند . بسته به نیاز شما و حوزه ای که برای کسب مهارت خود انتخاب کرده اید ، می توانید به یادگیری #C ، یادگیری SQL و یا هر یک از این زبان ها و تکنولوژی ها بپردازید. در لرن فایلز ساعت ها آموزش ویدئویی در زمینه آموزش برنامه نویسی تحت ویندوز تهیه و منتشر شده است که لیست آن ها را می توانید در ادامه مشاهده کرده و بسته به نیاز خود یادگیری هر یک از آن ها را شروع نمایید .


  قبل از شروع یادگیری ، چارت آموزشی را مطالعه و طبق یک برنامه قدم به قدم آموزش ها را مشاهده نمایید  ! مشاهده چارت

جستجوی آموزش

آموزش تلگرام وب هوک

آموزش تلگرام وب هوک

به درخواست کاربران پس از انتشار آموزش ساخت ربات تلگرام، تصمیم گرفتیم تا در آموزشی مجزا مبحث تلگرام وب هوک را که بهترین الگوریتم برنامه نویسی ربات تلگرام است، به صورت کامل آموزش دهیم. یادگیری وب هوک یک موضوع الزامی برای طراحی و پیاده سازی ربات های تلگرام می باشد. شما می توانید این آموزش را به صورت رایگان دانلود نمایید.
دوره آموزش entity framework code first

دوره Entity Framework Code First

اگر تمایل دارید Entity Framework Code First (انتیتی فریم ورک کد فرست) را از مبتدی تا سطح حرفه ای بیاموزید، این دوره را به شما پیشنهاد می کنیم. برخی از مباحث این آموزش عبارتند از آشنایی با ORM، معرفی کامل EF، پیاده سازی پروژه با Entity، انواع متادیتاها، عملیات CRUD، جنریک ها، Fluent API، ارث بری و Code First Migrations. لیست کامل سرفصل آموزش EF را می توانید در ادامه مشاهده کنید.
دوره سوکت پروگرمینگ در c#

دوره سوکت پروگرمینگ در #C

در این دوره برنامه نویسی شبکه یا همان سوکت پروگرمینگ (Socket Programming) در زبان برنامه نویسی سی شارپ را به صورت کامل آموزش داده ایم. معرفی کلی Socket Programming، کار با نخ ها و Multi Threading در سی شارپ، پیاده سازی نرم افزار چت از ابتدا تا انتها با استفاده از سوکت، ارسال و دریافت فایل تحت شبکه، مبحث UDF، ارسال و دریافت تصویر و صدا، شبکه های AdHoc و بسیاری دیگر، از مواردی هستند که در این آموزش به آن ها پرداخته ایم.
دوره آموزش مترو در سی شارپ

دوره آموزش مترو در سی شارپ

این بار رسیدیم به مدرن ترین رابط کاربری ارائه شده توسط ماکروسافت یعنی رابط کاربری Metro UI. مترو را می توان به عنوان شاهکار مایکروسافت دانست. در دوره آموزش مترو در سی شارپ قصد داریم تا به شما چگونگی ایجاد این رابط کاربری جدید به نام مترو رو در سی شارپ آموزش داده و روش ایجاد انواع Message ها، Popup ها، Toast ها و… را با هم یاد بگیریم. در ادامه می توانید سرفصل این دوره آموزشی را مشاهده کنید.

زیر دسته های آموزشیفیلتر پیشرفته آموزش ها


بر روی فیلتر مد نظر کلیک کنید و تنها نوعی خاص از آموزش های دسته جاری را مشاهده نمایید !


show blocks helper

شروع طرح تخفیف " تا کاپیتانو " و بازگشایی موقت وب سایت+ انتشار دوره جدیدجزئیات
+