آموزش برنامه نویسی تحت ویندوز

لیست کلیه آموزش های برنامه نویسی تحت ویندوز که تا کنون ارائه کرده ایم !

برنامه نویسی تحت ویندوز

[av_font_icon icon='ue8c9' font='entypo-fontello' style='' caption='' link='' linktarget='' size='40px' position='right' color='#6bb3d6'][/av_font_icon]یادگیری برنامه نویسی تحت ویندوز

زبان ها ، نرم افزار ها و تکنولوژی هایی مانند سی شارپ (#C) ، سی پلاس پلاس (++C) ، جاوا ، WPF ، SQL  ، سوکت پروگرمینگ ، Entity ، متلب ، پایتون ، ویژوال بیسیک و بسیاری دیگر به واژه "برنامه نویسی تحت ویندوز" گره خورده اند . بسته به نیاز شما و حوزه ای که برای کسب مهارت خود انتخاب کرده اید ، می توانید به یادگیری #C ، یادگیری SQL و یا هر یک از این زبان ها و تکنولوژی ها بپردازید. در لرن فایلز ساعت ها آموزش ویدئویی در زمینه آموزش برنامه نویسی تحت ویندوز تهیه و منتشر شده است که لیست آن ها را می توانید در ادامه مشاهده کرده و بسته به نیاز خود یادگیری هر یک از آن ها را شروع نمایید .


  قبل از شروع یادگیری ، چارت آموزشی را مطالعه و طبق یک برنامه قدم به قدم آموزش ها را مشاهده نمایید  ! مشاهده چارت

جستجوی آموزش[woof_text_filter]

دوره سوکت پروگرمینگ در c#

دوره سوکت پروگرمینگ در #C

در این دوره برنامه نویسی شبکه یا همان سوکت پروگرمینگ (Socket Programming) در زبان برنامه نویسی سی شارپ را به صورت کامل آموزش داده ایم. معرفی کلی Socket Programming، کار با نخ ها و Multi Threading در سی شارپ، پیاده سازی نرم افزار چت از ابتدا تا انتها با استفاده از سوکت، ارسال و دریافت فایل تحت شبکه، مبحث UDF، ارسال و دریافت تصویر و صدا، شبکه های AdHoc و بسیاری دیگر، از مواردی هستند که در این آموزش به آن ها پرداخته ایم.
دوره آموزش entity framework code first

دوره Entity Framework Code First

اگر تمایل دارید Entity Framework Code First (انتیتی فریم ورک کد فرست) را از مبتدی تا سطح حرفه ای بیاموزید، این دوره را به شما پیشنهاد می کنیم. برخی از مباحث این آموزش عبارتند از آشنایی با ORM، معرفی کامل EF، پیاده سازی پروژه با Entity، انواع متادیتاها، عملیات CRUD، جنریک ها، Fluent API، ارث بری و Code First Migrations. لیست کامل سرفصل آموزش EF را می توانید در ادامه مشاهده کنید.
دوره آموزش مترو در سی شارپ

دوره آموزش مترو در سی شارپ

این بار رسیدیم به مدرن ترین رابط کاربری ارائه شده توسط ماکروسافت یعنی رابط کاربری Metro UI. مترو را می توان به عنوان شاهکار مایکروسافت دانست. در دوره آموزش مترو در سی شارپ قصد داریم تا به شما چگونگی ایجاد این رابط کاربری جدید به نام مترو رو در سی شارپ آموزش داده و روش ایجاد انواع Message ها، Popup ها، Toast ها و… را با هم یاد بگیریم. در ادامه می توانید سرفصل این دوره آموزشی را مشاهده کنید.
دوره ساخت دانلود منیجر با c#

دوره ساخت دانلود منیجر با سی شارپ

دوره آموزش پروژه محور ساخت دانلود منیجر با #C به شما مباحث بی نظیری در زبان برنامه نویسی #C را خواهد آموخت.نخ ها در سی شارپ و چند نخی، نوع داده Enum، کلاس ها و متد های مربوط به فرم ها، تاریخ و زمان، Web Client، بدست آوردن حجم فایل قبل از دانلود، دانلود فایل با #C، کار با نوار پیشرفت، نحوه انتقال پارامتر به فرم دیگر، متد Invoke، کار با Clipboard، بکگراند ورکر ها و تعدادی زیادی از موارد دیگر، نکاتی هستند که در این آموزش می آموزید.
آموزش c++

دوره آموزش ++C

دوره آموزش سی پلاس پلاس (++C) شما را با ویژگی ها و صفات C++ ، ساختار آن، دستورات شرطی، توابع، متغییر ها و ثوابت، خواندن و نوشتن، توابع بازگشتی، آرایه ها، دستورات کنترلی، رشته ها، عملگر ها، حلقه های تکرار، اشاره گر ها، استراکچر، خروجی در C++، فایل ها و کار با آن ها و سایر مفاهیم مهم در زبان برنامه نویسی ++C به صورت کامل آشنا خواهد کرد و شما می توانید با مشاهده این فیلم آموزشی تسلط لازم را در این زبان برنامه نویسی بدست آورید.
دوره برنامه نویسی موازی در c#

دوره برنامه نویسی موازی در #C

برنامه نویسی موازی در سی شارپ (Parallel Programming) یک موضوع پیچیده اما کاربردیست! ما در 22 فیلم آموزشی به صورت کامل به مفاهیمی همچون نخ ها، متد ها، پروسه ها، ارسال آرگومان به پروسز، ارسال آرگومان به نخ،کلاس Monitor، دستور Lock، سیگنال دهی، Waithandle ،Mutex، هماهنگ سازی، Semphore، ساختار های دورگه، TLS، مدیریت خطا در نخ ها، Delegate ها،TPL،مدیریت Taskها و بسیاری از موارد پیشرفته دیگر در زبان سی شارپ پرداخته ایم.
دوره آموزش جاوا پروژه محور

دوره آموزش جاوا پروژه محور

در ادامه یادگیری جاوا نوبت انجام پروژه و یادگیری یک پروژه از ابتدا تا انتها است. در این آموزش پروژه محور جاوا یک نرم افزار مدیریت کتابخانه را پیاده سازی کرده ایم. تجزیه و تحیل سیستم، لایه بندی آن، کد نویسی بخش های مختلف(مانند : بخش رزرو، عضویت، کاربران، امانات، جریمه، کتاب ها و...)، تعریف قوانین، پکیج بندی، ساخت GUI، اتصال به دیتابیس در جاوا،دستورات SQL، چند نخی و Hibernate در جاوا بخشی از سرفصل های این آموزش است.
آموزش تلگرام وب هوک

آموزش تلگرام وب هوک

به درخواست کاربران پس از انتشار آموزش ساخت ربات تلگرام، تصمیم گرفتیم تا در آموزشی مجزا مبحث تلگرام وب هوک را که بهترین الگوریتم برنامه نویسی ربات تلگرام است، به صورت کامل آموزش دهیم. یادگیری وب هوک یک موضوع الزامی برای طراحی و پیاده سازی ربات های تلگرام می باشد. شما می توانید این آموزش را به صورت رایگان دانلود نمایید.
دوره آموزش متلب

دوره آموزش متلب – پیشرفته

در دوره آموزش پیشرفته متلب، مباحث Simulink، فراخوانی کتابخانه ها، مدل سازی پیوسته، جرم، فنر، دمپر، شبیه سازی،کنترل بلوک ها،تحلیل زیر سیستم For Iteratorو...، سیگنال ها، رابط گرافیکی در متلب،ساخت پروژه شناسایی چهره و تصویر، شبکه های عصبی، پروژه تخمین وضعیت مسکن، تشخیص الگو ها،خوشه بندی،مدل نورون در شبکه عصبی و شبکه های پرسپترون و بسیاری از موارد دیگر در قالب چندین فیلم آموزشی به صورت کامل آموزش داده شده است.
دوره آموزش متلب

دوره آموزش متلب – مقدماتی

متلب (Matlab) یک زبان برنامه نویسی نسل 4 و یک محیط نرم افزاری ویژه محاسبات عددی است. در این دوره به صورت مقدماتی به آموزش نرم افزار متلب پرداخته ایم. مفاهیم پایه Matlab، توابع در متلب، دستورات محاسباتی در زبان برنامه نویسی متلب، ماتریس ها و کار با آن ها، کار با M. فایل ها، نمایش و اجرای خروجی،نمودار های چند بعدی و چندین موضوع دیگر، از جمله سرفصل های این فیلم آموزشی هستند.
تبریک! هم اکنون تخفیف ۳ ساعته ویژه شما و سایر کاربران حاضر در سایت فعال شد. ۴۵ تا ۶۰ درصد تخفیفجزئیات
+