آموزش برنامه نویسی تحت ویندوز

لیست کلیه آموزش های برنامه نویسی تحت ویندوز که تا کنون ارائه کرده ایم !

برنامه نویسی تحت ویندوز

یادگیری برنامه نویسی تحت ویندوز

زبان ها ، نرم افزار ها و تکنولوژی هایی مانند سی شارپ (#C) ، سی پلاس پلاس (++C) ، جاوا ، WPF ، SQL  ، سوکت پروگرمینگ ، Entity ، متلب ، پایتون ، ویژوال بیسیک و بسیاری دیگر به واژه “برنامه نویسی تحت ویندوز” گره خورده اند . بسته به نیاز شما و حوزه ای که برای کسب مهارت خود انتخاب کرده اید ، می توانید به یادگیری #C ، یادگیری SQL و یا هر یک از این زبان ها و تکنولوژی ها بپردازید. در لرن فایلز ساعت ها آموزش ویدئویی در زمینه آموزش برنامه نویسی تحت ویندوز تهیه و منتشر شده است که لیست آن ها را می توانید در ادامه مشاهده کرده و بسته به نیاز خود یادگیری هر یک از آن ها را شروع نمایید .


  قبل از شروع یادگیری ، چارت آموزشی را مطالعه و طبق یک برنامه قدم به قدم آموزش ها را مشاهده نمایید  ! مشاهده چارت

جستجوی آموزش

دوره تصویری آموزش جاوا به زبان فارسی

دوره آموزش جاوا

Java (جاوا) یک زبان برنامه نویسی بسیار قدرتمند و با اصالت است. زبانی که این روز ها در انواع مختلف پلتفرم ها بهترین عملکرد را از خود نشان داده است. ما در این آموزش از سری آموزش های برنامه نویسی ، جاوا را از مقدماتی تا پیشرفته برای شما عزیزان آماده کرده ایم. بدون اغراق این آموزش در بین دوره های جاوا که تاکنون در سطح وب فارسی تولید شده اند ، به علت جامعیت سرفصل و کیفیت تدریس بی مانند است.

دوره آموزش SQL

در حوزه آموزش پایگاه های داده و دیتابیس ها، تصمیم گرفتیم علاوه بر ارائه دوره جامع آموزش اوراکل، سراغ SQL که یکی از محبوب ترین و قدرتمند ترین های این حوزه بوده و خواهد بود، برویم! در دوره آموزش SQL ما از سطح مقدماتی تا پیشرفته سرفصل های آموزشی را تنظیم کرده و مباحث اولیه، T-SQL،امنیت در SQL، بهینه سازی و افزایش کارایی در SQL (مبحث SQL Performance Tuning) و بسیاری از موارد دیگر را به شما آموزش داده ایم.
آموزش تلگرام وب هوک

آموزش تلگرام وب هوک

به درخواست کاربران پس از انتشار آموزش ساخت ربات تلگرام، تصمیم گرفتیم تا در آموزشی مجزا مبحث تلگرام وب هوک را که بهترین الگوریتم برنامه نویسی ربات تلگرام است، به صورت کامل آموزش دهیم. یادگیری وب هوک یک موضوع الزامی برای طراحی و پیاده سازی ربات های تلگرام می باشد. شما می توانید این آموزش را به صورت رایگان دانلود نمایید.
دوره آموزش سی شارپ

دوره آموزش سی شارپ

نقطه شروع یادگیری سی شارپ در آکادمی لرن فایلز این دوره آموزشی است. دوره ای شامل 14 ویدئوی آموزشی که از ابتدایی ترین مباحث مربوط به زبان برنامه نویسی سی شارپ آغاز و شما را تا سطح متوسط در این زبان برنامه نویسی هدایت می کند. در ادامه برای رسیدن به سطح حرفه ای نیاز است تا طبق چارت، سایر دوره های آکادمی را مشاهده کنید. شما می توانید یادگیری #C (سی شارپ) را با این دوره استارت بزنید!
دوره سوکت پروگرمینگ در c#

دوره سوکت پروگرمینگ در #C

در این دوره برنامه نویسی شبکه یا همان سوکت پروگرمینگ (Socket Programming) در زبان برنامه نویسی سی شارپ را به صورت کامل آموزش داده ایم. معرفی کلی Socket Programming، کار با نخ ها و Multi Threading در سی شارپ، پیاده سازی نرم افزار چت از ابتدا تا انتها با استفاده از سوکت، ارسال و دریافت فایل تحت شبکه، مبحث UDF، ارسال و دریافت تصویر و صدا، شبکه های AdHoc و بسیاری دیگر، از مواردی هستند که در این آموزش به آن ها پرداخته ایم.
دوره آموزش entity framework code first

دوره Entity Framework Code First

اگر تمایل دارید Entity Framework Code First (انتیتی فریم ورک کد فرست) را از مبتدی تا سطح حرفه ای بیاموزید، این دوره را به شما پیشنهاد می کنیم. برخی از مباحث این آموزش عبارتند از آشنایی با ORM، معرفی کامل EF، پیاده سازی پروژه با Entity، انواع متادیتاها، عملیات CRUD، جنریک ها، Fluent API، ارث بری و Code First Migrations. لیست کامل سرفصل آموزش EF را می توانید در ادامه مشاهده کنید.
دوره شی گرایی در سی شارپ

دوره شی گرایی در سی شارپ

شی گرایی یک مبحث بسیار مهم در برنامه نویسی بوده و یادگیری آن برای یک برنامه نویس الزامیست. در فیلم آموزش شی گرایی در سی شارپ ابتدا به صورت کامل شی گرائی را خواهید آموخت، سپس در قالب انجام قدم به قدم یک پروژه تاکسی سرویس با سی شارپ(#C) بر پایه OOP (شی گرایی)، مفاهیم شی گرایی را در کنار سایر تکنیک ها به صورت کامل درک خواهید کرد و تسلط لازم را در OOP بدست خواهید آورد.

زیر دسته های آموزشیفیلتر پیشرفته آموزش ها


بر روی فیلتر مد نظر کلیک کنید و تنها نوعی خاص از آموزش های دسته جاری را مشاهده نمایید !


show blocks helper