آموزش طراحی و گرافیک

لیست کلیه آموزش های گرافیک که تا کنون ارائه کرده ایم !

گرافیک

یادگیری طراحی و گرافیک

در این بخش آموزش های مرتبط با حوزه طراحی و گرافیک که تا این لحظه توسط لرن فایلز تهیه شده ، قرار گرفته است . آموزش فتوشاپ (Photoshop) ، کورل دراو (Corel Draw) ، تایپوگرافی ، طراحی قالب سایت با فتوشاپ و بسیاری از آموزش های پروژه محور مانند طراحی کارت ویزیت ، طراحی لوگو ، طراحی ست اداری ، کاور CD/DVD و روتوش تصاویر از جمله عناوین آموزشی هستند که شما می توانید در این بخش هر یک از آن ها را انتخاب کرده و یه یادگیری آن بپردازید .


  قبل از شروع یادگیری ، چارت آموزشی را مطالعه و طبق یک برنامه قدم به قدم آموزش ها را مشاهده نمایید  ! مشاهده چارت

جستجوی آموزش

آموزش فتوشاپ

دوره آموزش فتوشاپ

دوره آموزش فتوشاپ(Photoshop) دارای مباحث و سرفصل مقدماتی تا پیشرفته است و برای تمام علاقمندان قابل استفاده خواهد بود. در این دوره شما با نرم افزار فتوشاپ، پلاگین ها و ابزار ها به صورت کامل آشنا خواهید شد و مباحثی همچون تصویر سازی حرفه ای، روتوش حرفه ای، طراحی قالب سایت، ساخت بنر متحرک، ساخت آیکن، طراحی کارت ویزیت،بروشور،پاکت و بسیاری موارد دیگر را یاد خواهید گرفت.
دوره آموزش تایپو گرافی با فتوشاپ

دوره آموزش تایپوگرافی با فتوشاپ

در ادامه مباحث آموزش طراحی و گرافیک به تایپوگرافی رسیدیم. در دوره آموزش Typography با مباحثی همچون طراحی متن با افکت های مختلف (مانند افکت چوب، افکت سبزه، افکت طلایی، افکت Surfer و...)، طراحی اشکال با کنار هم قرار دادن متون، ساخت پوستر با تایپوگرافی، طراحی پوستر های پرتره با استفاده از تایپوگرافی چهره و بسیاری از موضوعات دیگر به صورت کامل آشنا خواهید شد. سرفصل کامل آموزش در ادامه آمده است.
دوره آموزش کورل دراو

دوره آموزش کورل دراو

کورل دراو یک نرم افزار محبوب برای کار های گرافیکی است. کورل بیشترین استفاده را در کار های طراحی دارد و چندان در ویرایش تصاویر مورد استفاده قرار نمی گیرد. در دوره آموزش CorelDraw با محیط این نرم افزار به صورت کامل آشنا خواهید شد و با مباحثی مانند کار با اشیا، اشکال،ترسیم خصوط، تغییر منحنی ها و گره ها، رسانه های هنری، ابزار های اصلاح، متون و حروف، پلاگین ها و فیلتر ها،لایه بندی، صفحه بندی، تنظیمات چاپ در کورل به صورت کامل آشنا خواهید شد.
دوره آموزش طراحی قالب با فتوشاپ

دوره طراحی قالب با فتوشاپ

طراحی قالب وب سایت با فتوشاپ یکی دیگر از آموزش های لرن فایلز است که مورد نیاز طراحان وب و گرافیست ها بوده و به صورت ویدیویی برای شما تهیه و تولید شده است. در این دوره طراحی قالب سایت با فتوشاپ را خواهید آموخت و با مباحثی مانند روانشناسی رنگ ها، ترکیب رنگ ها با یکدیگر، طراحی لوگو و سایر ترفند های طراحی در فتوشاپ آشنا خواهید شد. برای مشاهده کامل سرفصل این دوره به ادامه مطلب مراجعه کنید.
دوره آموزش تبدیل psd به html

دوره تبدیل psd به html – شماره ۲

در دوره طراحی قالب با فتوشاپ آموختیم که چگونه یک قالب وب سایت را طراحی کنیم و سپس آن را به کد های HTML تبدیل کنیم. آموزش تبدیل PSD به HTML نیز دارای همین هدف و محتوا می باشد با این تفاوت که نکات ارائه شده، نوع تدریس و نهایتا قالب نهایی ویژگی ها و تمایز هایی با دوره طراحی قالب با فتوشاپ داشته و می تواند محتوایی مکمل برای یادگیری شما باشد. جزئیات بیشتر را می توانید در ادامه مشاهده کنید.
دوره آموزش تبدیل psd به html

دوره تبدیل psd به html – شماره ۱

همیشه خیلی از افراد بدون هیچ پیش نمایشی از پروژه خود شروع به کد نویسی و طراحی می کنند. اما در واقع کار اصولی و روش طراحان حرفه ای کد کردن قالب HTML و CSS از روی فایل فتوشاپ از پیش طراحی شده است. به عبارتی باید آن ها با اصول تبدیل قالب PSD به HTML آشنایی داشته باشند و قادر باشند که قالب را همانطور که در PSD هست، کد کنند.در این فیلم آموزشی با این مبحث آشنا خواهید شد و روال تبدیل فایل فتوشاپ به قالب سایت را می آموزید.
ساخت استیکر تلگرام با فتوشاپ

ساخت استیکر تلگرام با فتوشاپ

اکثر افراد در ارتباط خود از استیکر های مختلف برای انتقال یک پیام به مخاطبشان در تلگرام استفاده می کنند. همانطور که می دانید علاوه بر استفاده از استیکر های پیشفرض، امکان ساخت استیکر های سفارشی نیز وجود دارد. در این آموزش شما می آموزید که چگونه عکس های دلخواهتان را به استیکر تبدیل کرده و از آن در تلگرام استفاده کنید. مراحل آماده سازی استیکر شامل طراحی استیکر با فتوشاپ و ساخت استیکر برای تلگرام در این ویدئو تشریح شده است.

زیر دسته های آموزشیفیلتر پیشرفته آموزش ها


بر روی فیلتر مد نظر کلیک کنید و تنها نوعی خاص از آموزش های دسته جاری را مشاهده نمایید !


show blocks helper