آموزش طراحی و گرافیک

لیست کلیه آموزش های گرافیک که تا کنون ارائه کرده ایم !

گرافیک

یادگیری طراحی و گرافیک

در این بخش آموزش های مرتبط با حوزه طراحی و گرافیک که تا این لحظه توسط لرن فایلز تهیه شده ، قرار گرفته است . آموزش فتوشاپ (Photoshop) ، کورل دراو (Corel Draw) ، تایپوگرافی ، طراحی قالب سایت با فتوشاپ و بسیاری از آموزش های پروژه محور مانند طراحی کارت ویزیت ، طراحی لوگو ، طراحی ست اداری ، کاور CD/DVD و روتوش تصاویر از جمله عناوین آموزشی هستند که شما می توانید در این بخش هر یک از آن ها را انتخاب کرده و یه یادگیری آن بپردازید .


  قبل از شروع یادگیری ، چارت آموزشی را مطالعه و طبق یک برنامه قدم به قدم آموزش ها را مشاهده نمایید  ! مشاهده چارت

جستجوی آموزش

آموزش استفاده از وکتور در فتوشاپ

آموزش استفاده از وکتور در فتوشاپ

ویرایش تصاویر وکتور (Eps و Ai) در نرم افزار فتوشاپ یک موضوع بسیار کاربردی و در عین حال یک سوال برای اغلب افرادی است که با این نوع از تصاویر سر و کار دارند. در این مجموعه آموزشی، آموزش نحوه کار کردن با تصاویر Vector در نرم افزار فتوشاپ را برای شما آماده کرده ایم. در این آموزش علاوه بر اینکه پاسخ این سوال را خواهید یافت با مفهوم وکتور، نحوه دانلود وکتور های آماده آشنا شده و در نهایت به صورت پروژه محور وکتور کارت ویزیت، وکتور محیط کارو... طراحی خواهید کرد.
دوره آموزش تایپو گرافی با فتوشاپ

دوره آموزش تایپوگرافی با فتوشاپ

در ادامه مباحث آموزش طراحی و گرافیک به تایپوگرافی رسیدیم. در دوره آموزش Typography با مباحثی همچون طراحی متن با افکت های مختلف (مانند افکت چوب، افکت سبزه، افکت طلایی، افکت Surfer و...)، طراحی اشکال با کنار هم قرار دادن متون، ساخت پوستر با تایپوگرافی، طراحی پوستر های پرتره با استفاده از تایپوگرافی چهره و بسیاری از موضوعات دیگر به صورت کامل آشنا خواهید شد. سرفصل کامل آموزش در ادامه آمده است.
دوره آموزش کورل دراو

دوره آموزش کورل دراو

کورل دراو یک نرم افزار محبوب برای کار های گرافیکی است. کورل بیشترین استفاده را در کار های طراحی دارد و چندان در ویرایش تصاویر مورد استفاده قرار نمی گیرد. در دوره آموزش CorelDraw با محیط این نرم افزار به صورت کامل آشنا خواهید شد و با مباحثی مانند کار با اشیا، اشکال،ترسیم خصوط، تغییر منحنی ها و گره ها، رسانه های هنری، ابزار های اصلاح، متون و حروف، پلاگین ها و فیلتر ها،لایه بندی، صفحه بندی، تنظیمات چاپ در کورل به صورت کامل آشنا خواهید شد.
دوره آموزش طراحی قالب با فتوشاپ

دوره طراحی قالب با فتوشاپ

طراحی قالب وب سایت با فتوشاپ یکی دیگر از آموزش های لرن فایلز است که مورد نیاز طراحان وب و گرافیست ها بوده و به صورت ویدیویی برای شما تهیه و تولید شده است. در این دوره طراحی قالب سایت با فتوشاپ را خواهید آموخت و با مباحثی مانند روانشناسی رنگ ها، ترکیب رنگ ها با یکدیگر، طراحی لوگو و سایر ترفند های طراحی در فتوشاپ آشنا خواهید شد. برای مشاهده کامل سرفصل این دوره به ادامه مطلب مراجعه کنید.
دوره آموزش تبدیل psd به html

دوره تبدیل psd به html – شماره ۲

در دوره طراحی قالب با فتوشاپ آموختیم که چگونه یک قالب وب سایت را طراحی کنیم و سپس آن را به کد های HTML تبدیل کنیم. آموزش تبدیل PSD به HTML نیز دارای همین هدف و محتوا می باشد با این تفاوت که نکات ارائه شده، نوع تدریس و نهایتا قالب نهایی ویژگی ها و تمایز هایی با دوره طراحی قالب با فتوشاپ داشته و می تواند محتوایی مکمل برای یادگیری شما باشد. جزئیات بیشتر را می توانید در ادامه مشاهده کنید.
دوره آموزش تبدیل psd به html

دوره تبدیل psd به html – شماره ۱

همیشه خیلی از افراد بدون هیچ پیش نمایشی از پروژه خود شروع به کد نویسی و طراحی می کنند. اما در واقع کار اصولی و روش طراحان حرفه ای کد کردن قالب HTML و CSS از روی فایل فتوشاپ از پیش طراحی شده است. به عبارتی باید آن ها با اصول تبدیل قالب PSD به HTML آشنایی داشته باشند و قادر باشند که قالب را همانطور که در PSD هست، کد کنند.در این فیلم آموزشی با این مبحث آشنا خواهید شد و روال تبدیل فایل فتوشاپ به قالب سایت را می آموزید.

زیر دسته های آموزشی



فیلتر پیشرفته آموزش ها


بر روی فیلتر مد نظر کلیک کنید و تنها نوعی خاص از آموزش های دسته جاری را مشاهده نمایید !


show blocks helper

آموزش یونیتی از مقدماتی تا پیشرفته منتشر شد! مشاهده
+