فتوشاپ

لیست کلیه آموزش های فتوشاپ که تا کنون ارائه کرده ایم !

فتوشاپ


  قبل از شروع یادگیری ، چارت آموزشی را مطالعه و طبق یک برنامه قدم به قدم آموزش ها را مشاهده نمایید  ! مشاهده چارت

جستجوی آموزش

آموزش فتوشاپ

دوره آموزش فتوشاپ

دوره آموزش فتوشاپ(Photoshop) دارای مباحث و سرفصل مقدماتی تا پیشرفته است و برای تمام علاقمندان قابل استفاده خواهد بود. در این دوره شما با نرم افزار فتوشاپ، پلاگین ها و ابزار ها به صورت کامل آشنا خواهید شد و مباحثی همچون تصویر سازی حرفه ای، روتوش حرفه ای، طراحی قالب سایت، ساخت بنر متحرک، ساخت آیکن، طراحی کارت ویزیت،بروشور،پاکت و بسیاری موارد دیگر را یاد خواهید گرفت.
دوره آموزش تایپو گرافی با فتوشاپ

دوره آموزش تایپوگرافی با فتوشاپ

در ادامه مباحث آموزش طراحی و گرافیک به تایپوگرافی رسیدیم. در دوره آموزش Typography با مباحثی همچون طراحی متن با افکت های مختلف (مانند افکت چوب، افکت سبزه، افکت طلایی، افکت Surfer و...)، طراحی اشکال با کنار هم قرار دادن متون، ساخت پوستر با تایپوگرافی، طراحی پوستر های پرتره با استفاده از تایپوگرافی چهره و بسیاری از موضوعات دیگر به صورت کامل آشنا خواهید شد. سرفصل کامل آموزش در ادامه آمده است.
دوره آموزش طراحی قالب با فتوشاپ

دوره طراحی قالب با فتوشاپ

طراحی قالب وب سایت با فتوشاپ یکی دیگر از آموزش های لرن فایلز است که مورد نیاز طراحان وب و گرافیست ها بوده و به صورت ویدیویی برای شما تهیه و تولید شده است. در این دوره طراحی قالب سایت با فتوشاپ را خواهید آموخت و با مباحثی مانند روانشناسی رنگ ها، ترکیب رنگ ها با یکدیگر، طراحی لوگو و سایر ترفند های طراحی در فتوشاپ آشنا خواهید شد. برای مشاهده کامل سرفصل این دوره به ادامه مطلب مراجعه کنید.
ساخت استیکر تلگرام با فتوشاپ

ساخت استیکر تلگرام با فتوشاپ

اکثر افراد در ارتباط خود از استیکر های مختلف برای انتقال یک پیام به مخاطبشان در تلگرام استفاده می کنند. همانطور که می دانید علاوه بر استفاده از استیکر های پیشفرض، امکان ساخت استیکر های سفارشی نیز وجود دارد. در این آموزش شما می آموزید که چگونه عکس های دلخواهتان را به استیکر تبدیل کرده و از آن در تلگرام استفاده کنید. مراحل آماده سازی استیکر شامل طراحی استیکر با فتوشاپ و ساخت استیکر برای تلگرام در این ویدئو تشریح شده است.
آموزش ساخت بنر تبلیغاتی با فتوشاپ

ساخت بنر تبلیغاتی با فتوشاپ

در ادامه تک قسمتی های آموزش فتوشاپ، با آموزش کوتاه دیگری در خدمت شما هستیم.ساخت بنر تبلیغاتی با فتوشاپ موضوع این آموزش است! در این آموزش با مباحثی چون ساخت بنرهای تبلیغاتی ثابت و متحرک آشنا خواهید شد و در حین آموزش ترفند ها و نکات مختلف در فتوشاپ را نیز خواهید آموخت. متحرک سازی، آشنایی با فیلتر ها در فتوشاپ و کار با آن ها، پنهان سازی لایه ها، فریم ها، ایجاد خروجی نهایی از تصاویر متحرک، سرفصل های این آموزش هستند.
ایجاد ماسک توهمی پرتره در فتوشاپ

ایجاد ماسک توهمی پرتره در فتوشاپ

پس از ارائه دوره مقدماتی تا پیشرفته آموزش فتوشاپ، آموزش های تک قسمتی و رایگان را در این حوزه تولید کردیم. در این قسمت با آموزش ایجاد ماسک توهمی پرتره در فتوشاپ آشنا خواهید شد و یاد می گیرید که چگونه از یک تصویر پرتره، یک ماسک توهمی چشم نواز را ایجاد کنید و همچنین با ترفند های مختلف فتوشاپ آشنا خواهید شد. ساخت ماسک طبیعی در فتوشاپ و ساخت نخ برای ماسک به صورت طبیعی از جمله سرفصل های این فیلم آموزشی هستند.
آموزش ترکیب تصویر حیوانات در فتوشاپ

ترکیب تصویر حیوانات در فتوشاپ

در آموزش ترکیب تصویر حیوانات با فتوشاپ یاد می گیرید که چگونه با ترکیب تصاویر،تصویری زیبا تر از حیوانات بسازید! پیوند سر یک حیوان به حیوان دیگر، طبیعی جلوه دادن تصویر، ترفند های فتوشاپ، ایجاد سایه برای تصویر و همرنگ کردن تصاویر از جمله سرفصل های این فیلم آموزشی فتوشاپ هستند.شما می توانید در ادامه این ویدئو را دانلود کنید. ضمناً یادگیری آموزش های موضوعی و تک قسمتی را پس از مشاهده دوره 0 تا 100 فتوشاپ و یا در حین آن آغاز کنید.

زیر دسته های آموزشیفیلتر پیشرفته آموزش ها


بر روی فیلتر مد نظر کلیک کنید و تنها نوعی خاص از آموزش های دسته جاری را مشاهده نمایید !


show blocks helper