ویژوال بیسیک

لیست کلیه آموزش های VB در آکادمی لرن فایلز

ویژوال بیسیک


  قبل از شروع یادگیری ، چارت آموزشی را مطالعه و طبق یک برنامه قدم به قدم آموزش ها را مشاهده نمایید  ! مشاهده چارت

جستجوی آموزش[woof_text_filter]

آموزش نسخه گذاری نرم افزار

آموزش نسخه گذاری نرم افزار

نام گذاری نسخه های مختلف نرم افزار (Software Versioning) قواعدی دارد که شما در این آموزش با آن ها به صورت کامل آشنا خواهید شد. پس از مشاهده این آموزش شما اصول ورژن بندی یا همان نسخه گذاری نرم افزار و همچنین انواع نسخه های یک نرم افزار را خواهید دانست و یاد می گیرید که چگونه پروژه های خود را به صورت اصولی نسخه گذاری کنید! به عنوان مثال با نام گذاری Beta آشنا خواهید شد. این آموزش 23 دقیقه را می توانید در ادامه دانلود کنید!
آموزش ویژوال بیسیک

آموزش ویژوال بیسیک

در آموزش ویژوال بیسیک 6 از صفر تا صد این زبان برنامه نویسی را خواهید آموخت. معرفی VB6، کار با محیط IDE، متد ها و رویداد ها، انواع فایل ها در ویژوال بیسیک، داده ها و انواع آن، متغییر ها، دکمه فرمان و سایر کنترل ها، توابع در VB، کار با دیتابیس، کلاس ها و شی گرایی، یوزر کنترل ها(OCX)، مدیریت خطا ها در ویژوال بیسیک، کار با دیتاگرید، کار با Scroll، کار با Timer، منو ها، کار با File System Object و ساخت فایل EXE از جمله سرفصل های این آموزش هستند.
آموزش ویژوال بیسیک پروژه محور

آموزش ویژوال‌ بیسیک پروژه‌ محور

ویژوال بیسیک را پروژه محور بیاموزید! در این دوره شما پیاده سازی نرم افزار کتابخانه با ویژوال بیسیک 6 را از اولین تا آخرین قدم خواهید آموخت. رابط کاربری یا همان ظاهر نرم افزار(UI)، اتصال دیتابیس اکسس به VB، آشنایی با عملیات مختلف بر روی پایگاه داده(مانند: درج، حذف، آپدیت و جستجو)، کار با کنترل های VB6 (مانند Command، OptionBox، CheckBox، PictureBox، DataGrid، Timer و غیره)، امنیت در VB، بخشی از مباحث بررسی شده در این آموزش هستند.
تخفیف ۹ ساعته بر روی ساعت فعال شد. ۴۵ تا ۶۰ درصد تخفیف بر روی تمامی آموزش هاجزئیات
+