جاوا اسکریپت

لیست کلیه آموزش های جاوا اسکریپت در آکادمی لرن فایلز

جاوا اسکریپت


  قبل از شروع یادگیری ، چارت آموزشی را مطالعه و طبق یک برنامه قدم به قدم آموزش ها را مشاهده نمایید  ! مشاهده چارت

جستجوی آموزش[woof_text_filter]

دوره آموزش جاوا اسکریپت

دوره آموزش جاوا اسکریپت

در آموزش جاوا اسکریپت ما پس از معرفی ابتدایی این زبان اسکریپت نویسی به تشریح کامل Syntax آن، معرفی انواع داده در این زبان برنامه نویسی، تبدیل داده ها به یگدیگر،حلقه ها و شرط ها در Javascript، شی گرایی در جاوا اسکریپت، ساخت ماژول، رخداد ها، انیمیشن ها و بسیاری موارد دیگر پرداخته ایم و در انتهای دوره با انجام چند پروژه عملی مانند آپلود فایل با Js، اسلایدر و آزمون آنلاین با جاوا اسکریپت آموزش را خاتمه می دهیم.
آموزش زوم روی تصاویر با جاوا اسکریپت

زوم روی تصاویر با جاوا اسکریپت

جاوا اسکریپت (Javascript) و افکت های زیبایی که با این زبان و فریمورک های آن می توان ایجاد کرد، انقلابی در ظاهر (UI) صفحات وب ایجاد کرده است.احتمالا در سایت های زیادی مشاهده کرده اید که وقتی نشانگر موس را بر روی عکس محصول قرار می دهید، عکس به صورت زوم شده برای شما نمایش داده می شود تا بتوانید جزئیات بیشتری از عکس را مشاهده کنید. ما دقیقاً در این فیلم آموزشی قرار است چنین افکتی را طراحی و پیاده سازی کنیم.
آموزش ساخت پلاگین jquery

آموزش دو پلاگین محبوب JQuery

در آموزش ساخت دو پلاگین محبوب Jquery، شما خواهید آموخت که چگونه پلاگین 360 درجه و پلاگین Panaroma را طراحی و پیاده سازی کنید! همچنین با تفاوت جی کوئری و جاوا اسکریپت آشنا خواهید شد. JQuery یک کتابخانه از جاوا اسکریپت است که پیمایش اسناد HTML ، رسیدگی به رویدادها، متحرک سازی و تعاملات AJAX را به منظور توسعه سریع وب تسهیل می کند. jquery به گونه ای طراحی شده است تا روشی که با آن جاوا اسکریپت را می نویسید تغییر دهد.
ساخت چند ابزار کاربردی با جاوا اسکریپت

ساخت چند ابزار کاربردی با جاوا اسکریپت

پس از ارائه دوره آموزش جاوا اسکریپت این بار، ویدئوی آموزش طراحی چند ابزار کاربردی وب با جاوا اسکریپت را برای شما آماده کرده ایم. بنا به درخواست شما کاربران عزیز چند ابزار کاربردی وب را در این آموزش با هم پیاده سازی خواهیم کرد. نمایش سایت به محض انتخاب از لیست، تغییر مقدار تکست باکس با دکمه، برنامه ارسال ایمیل از طریق مرورگر، زوم کردن روی تصاویر با دابل کلیک، منوی تکست، مثال ها و پروژه هایی هستند که در این آموزش می آموزید.