ASP.NET

لیست کلیه آموزش های ASP.NET در آکادمی لرن فایلز

Asp.Net

❖ فصل ششم دوره برنامه نویسی اندروید منتشر شد ... مشاهده


  قبل از شروع یادگیری ، چارت آموزشی را مطالعه و طبق یک برنامه قدم به قدم آموزش ها را مشاهده نمایید  ! مشاهده چارت

جستجوی آموزش

دوره آموزش SQL

در حوزه آموزش پایگاه های داده و دیتابیس ها، تصمیم گرفتیم علاوه بر ارائه دوره جامع آموزش اوراکل، سراغ SQL که یکی از محبوب ترین و قدرتمند ترین های این حوزه بوده و خواهد بود، برویم! در دوره آموزش SQL ما از سطح مقدماتی تا پیشرفته سرفصل های آموزشی را تنظیم کرده و مباحث اولیه، T-SQL،امنیت در SQL، بهینه سازی و افزایش کارایی در SQL (مبحث SQL Performance Tuning) و بسیاری از موارد دیگر را به شما آموزش داده ایم.
دوره آموزش asp.net مقدماتی

دوره آموزش ASP.Net مقدماتی

در مسیر تولید و انتشار فیلم آموزش برنامه نویسی به آموزش ASP.Net رسیدیم. در این دوره به صورت مقدماتی با ASP.Net آشنا شده و سپس به صورت قدم به قدم طراحی و کد نویسی یک وب سایت شخصی را خواهید آموخت.این دوره دارای سرفصلی جامع می باشد که می توانید جزئیات آن را در ادامه مشاهده کنید.سورس پروژه وب سایت شخصی با ASP.Net نیز ضمیمه دوره شده است.پس از این دوره، آموزش ASP.Net سطح پیشرفته یک/دو و دوره ASP.Net MVC را برای شما آماده کرده ایم.
دوره آموزش asp.net پیشرفته

آموزش ASP.Net پیشرفته ۱ پروژه محور

هدف ما از ارائه دوره پروژه محور آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی با ASP.Net این است که بتوانیم در یادگیری شما سرعت و شتاب خوبی ایجاد کنیم و با آموزش انجام یک پروژه واقعی، امکان عملی کردن، دانش و دانسته هایتان را برای شما فراهم کنیم.در این دوره شما از اولین تا آخرین قدم طراحی و پیاده سازی یک فروشگاه اینترنتی را با ASP.Net (امکانات و جزئیات این پروژه در ادامه آمده است!) را خواهید آموخت. این آموزش در یادگیری ASP.Net به شما کمک شایانی خواهد کرد.
دوره آموزش asp.net پیشرفته

آموزش ASP.Net پیشرفته ۲ پروژه محور

جهت یادگیری ASP.Net تاکنون برای شما آموزش های پروژه محور متعددی را تولید و منتشر کرده ایم و قطعاً تولید این نوع از آموزش ها را ادامه خواهیم داد. در این آموزش پروژه محور ASP.Net به شما می آموزیم که چگونه یک وب سایت نیازمندی را تحیل کنید! بانک اطلاعاتی آن را به چه شکل پیاده سازی کنید؟چگونه بخش های مختلف این پروژه را کد نویسی کنید؟جزئیات این پروژه در ادامه به صورت کامل آمده است.
دوره آموزش asp.net mvc4

دوره آموزش ASP.Net MVC4

دوره آموزش ASP.Net MVC به صورت 0 تا 100 و پروژه محور به شما معماری MVC در ASP.Net را آموزش خواهد داد. در بخش های اولیه این آموزش ابتدا MVC و جزئیات این معماری کاملاً تشریح می شود سپس آموزش را با انجام و ساخت قدم به قدم یک پروژه فروشگاه اینترنتی ادامه می دهیم. این آموزش هم مانند سایر دوره های آموزش برنامه نویسی لرن فایلز بسیار جامع سرفصل بندی شده است. می توانید سرفصل این دوره را در ادامه مشاهده کنید.
دوره آموزش entity framework code first

دوره Entity Framework Code First

اگر تمایل دارید Entity Framework Code First (انتیتی فریم ورک کد فرست) را از مبتدی تا سطح حرفه ای بیاموزید، این دوره را به شما پیشنهاد می کنیم. برخی از مباحث این آموزش عبارتند از آشنایی با ORM، معرفی کامل EF، پیاده سازی پروژه با Entity، انواع متادیتاها، عملیات CRUD، جنریک ها، Fluent API، ارث بری و Code First Migrations. لیست کامل سرفصل آموزش EF را می توانید در ادامه مشاهده کنید.
ارسال sms در asp.net mvc

ارسال SMS در ASP.NET MVC

با وجود ابزار های اطلاع رسانی مختلف هنوز SMS جایگاه خاص خود را حفظ کرده است و ما می توانیم برای اطلاع رسانی رخداد ها، عملیات، اطلاعات مالی و غیره، به کاربران خود از آن بهره مند شویم. در لرن فایلز آموزش های زیادی برای چگونگی ارسال پیامک در زبان های برنامه نویسی مختلف منتشر شده است! اینبار SMS را در دات نت و معماری MVC بررسی خواهیم کرد. در این آموزش به صورت کامل نحوه ارسال SMS در ASP.Net MVC را خواهید آموخت.

زیر دسته های آموزشیفیلتر پیشرفته آموزش ها


بر روی فیلتر مد نظر کلیک کنید و تنها نوعی خاص از آموزش های دسته جاری را مشاهده نمایید !


show blocks helper