آموزش میکس و مونتاژ

لیست کلیه آموزش های میکس و مونتاژ که تا کنون ارائه کرده ایم !

میکس و مونتاژ

[av_font_icon icon='ue8c9' font='entypo-fontello' style='' caption='' link='' linktarget='' size='40px' position='right' color='#6bb3d6'][/av_font_icon]میکس و مونتاژ

نرم افزار های میکس و مونتاژ متعددی وجود دارند که هر کدام مزیت و ویژگی خاص خود را دارا بوده و در برخی مزیتی وجود دارد که آن ها را از سایر ابزار ها متمایز می کند. البته در این بین ، نرم‌افزارهای اندکی هستند که می توان روی آن ها حساب کرد و به عنوان یک نرم افزار قدرتمند آن ها را به کار گرفت . در این بخش از وب سایت ، شما به لیست آموزش هایی که تاکنون توسط تیم ما در حوزه میکس و مونتاژ تهیه و تولید شده اند مانند : آموزش Adobe Audition ، آموزش پریمیر (Adobe Premiere) و سایر نرم افزار های میکس و مونتاژ دسترسی دارید .


  قبل از شروع یادگیری ، چارت آموزشی را مطالعه و طبق یک برنامه قدم به قدم آموزش ها را مشاهده نمایید  ! مشاهده چارت

جستجوی آموزش[woof_text_filter]

پوستر آموزش تدوین ویدیو با پریمیر

آموزش تدوین فیلم با پریمیر – پروژه محور

CEH یا همان مدرک بین المللی هکر قانونمند، بین متخصصین هک و امنیت جایگاه مطرحی داشته و اعتبار خوبی را برای صاحبان این مدرک به وجود می آورد. تکنیکهای هکینگ شامل راهها و روشهایی می باشد که طی آن برنامه ها به نحوی طراحی می گردند که کارهایی فراتر از آنچه از آنها انتظار می رود را در جهت پروسه های امنیتی، انجام دهند. در این دوره سرفصل مربوط به این آزمون و مدرک بین المللی طبق استاندارد شرکت EC-Council به صورت جامع تدریس شده است.