آموزش بازی سازی

لیست کلیه آموزش های بازی سازی که تا کنون ارائه کرده ایم !

بازی سازی

[av_font_icon icon='ue8c9' font='entypo-fontello' style='' caption='' link='' linktarget='' size='40px' position='right' color='#6bb3d6'][/av_font_icon]آموزش بازی سازی

بازی سازی برای همه ما موضوعی جذاب و در عین حال برای خیلی از ما ، مبهم است . شاید این ابهام به دلیل وجود متخصصین نسبتاً کم در حوزه بازی سازی در ایران نسبت به سایر نقاط جهان باشد و یا شاید مبهم بودن این حوزه به خاطر کمبود منابع آموزش بازی سازی به زبان فارسی باشد و نهایتا هم یکی از دلایلی که به پیچیدگی بازی سازی اضافه می کند ، جز اصلی طراحی و توسعه بازی ها یعنی "موتور بازی سازی" و وجود ابزار ها و موتور های بازی سازی (Game Engine) متفاوت است. بازی سازی صنعت سود آوریست چه در جهان و چه در ایران. اما اگر تصمیم دارید در ایران جزئی از این صنعت باشید باید با در نظر گرفتن شرایط بومی کشور به آن بپردازید . در این بخش ، شما به ویدئو های آموزشی آکادمی لرن فایلز در زمینه آموزش بازی سازی با یونیتی ، آموزش بازی سازی با آنریل انجین ،  بازی سازی با UDK ، بازی سازی با گیم میکر ، XNA و آموزش های بازی سازی اندروید و IOS و بسیاری از ویدئو های آموزشی در زمینه تولید و توسعه بازی های رایانه و موبایل دسترسی دارید و می توانید حوزه مورد نظر خود را از لیست زیر انتخاب کرده و به سرعت وارد بازار کار بازی سازی شوید .


  قبل از شروع یادگیری ، چارت آموزشی را مطالعه و طبق یک برنامه قدم به قدم آموزش ها را مشاهده نمایید  ! مشاهده چارت

جستجوی آموزش[woof_text_filter]

دوره تصویری آموزش UDK پروژه محور

دوره آموزش UDK پروژه محور

در آموزش UDK با نحوه ساخت بازی کاملاً آشنا شدیم، حال تصمیم داریم در قالب ساخت یک بازی مسابقه ماشین با UDK این آموزش را تکمیل کنیم.ایجاد پستی و بلندی ، افزودن آسمان به محیط، Static Mesh، ساخت Texture، ساخت Material باران، ماشین حریف، هوش مصنوعی برای ماشین و تعریف مسیر حرکت، Unreal Kismet، انیمیشن در UDK، خروجی و فایل نصبی بخشی از مباحثی هستند که در این آموزش بازی سازی به آن پرداخته ایم.
دوره آموزش یونیتی برای اندروید

دوره آموزش یونیتی برای اندروید

در این آموزش سراغ یونیتی رفتیم و به شما بازی سازی با یونیتی در اندروید را آموزش دادیم. در این دوره می آموزید که چگونه از بازی ساخته شده خروجی اندروید بگیرید و آن را در اپ استور ها منتشر کنید. در آموزش یونیتی برای اندروید مباحثی همچون، معرفی یونیتی، زبان جاوا اسکریپت، مدل های آماده، موزیک در بازی، انیمیشن در Unity، کار با دوربین، فیزیک های آماده، ساخت یک بازی، مدل های FBX، رزولوشن ها، فارسی نویسی در یونیتی، تدریس شده است.
دوره بازی سازی با udk

دوره بازی سازی با UDK

در آموزش UDK با این نرم افزار توسعه بازی که ویژه موتور بازی سازی Unreal Engine آشنا خواهید شد و تکنیک ها، بخش ها و تمامی مباحث آن را به صورت کامل خواهید آموخت. این آموزش شامل 5 فصل است و در هر فصل، پروژه ها و مثال های عملی بسیاری پیاده سازی و آموزش داده شده اند. ما در حوزه آموزش بازی سازی دوره های گوناگونی تولید و منتشر کرده ایم و شما می توانید طبق یک برنامه مشخص به یادگیری تخصص مورد علاقه خود بپردازید.
دوره بازی سازی با xna

دوره بازی سازی با XNA

اگر تمایل دارید بازی سازی با سی شارپ (#C) یا همان XNA را بیاموزید، این دوره آموزشی را به شما پیشنهاد می کنیم. در این مجموعه فیلم آموزشی XNA را معرفی می کنیم و سپس به مباحثی همچون کار با موتور XNA و ویژگی های آن، توابع مورد نیاز، کار با Content Pipline، ایجاد Texture در بازی، کار با کلاس SpriteBatch، انیمیشن ها، SpriteFont، حرکت اسپرایت ها، سیستم تشخیص برخورد، استفاده از فایل های صوتی و چندین عنوان آموزشی دیگر خواهیم پرداخت.
دوره آموزش بازی سازی با Game Maker

دوره آموزش بازی سازی با Game Maker

در آموزش Game Maker، از مقدماتی تا پیشرفته بازی سازی با گیم میکر را یاد خواهید گرفت. آشنایی با Game Maker Studio، مزایا و معایب آن، انواع کتابخانه ها، برنامه نویسی تحت GML، جاذبه و اصطکاک، ایجاد تبلیغات در بازی، ارتباط با اینترنت، ساخت پروژه های عملی (ساخت بازی دو بعدی، ساخت هوش مصنوعی، ساخت بازی پک من، ساخت بازی آنلاین)، خروجی اندروید و ویندوز فون و بسیاری موارد دیگر ، از مباحثی هستند که در این آموزش یاد می گیرید.
دوره آموزش یونیتی برای ios

دوره آموزش یونیتی برای IOS

بازی با Unity  ویژه سیستم عامل اندروید را در گذشته تهیه و منتشر کردیم. این بار در دوره آموزش Unity برای IOS شما بازی سازی با یونیتی برای سیستم عامل IOS را به صورت کامل خواهید آموخت.تنظیم حرکت دوربین، Tile شدن Ground، تعریف کیبورد برای کاراکتر، پیکربندی Jump کاراکتر، امتیازگیری در بازی، تعریف تله در بازی، جلوه های گوناگون صوتی و نهایتاً گرفتن خروجی برای Iphone سرفصل های این مجموعه فیلم آموزش بازی سازی هستند.