آموزش دیجیتال مارکتینگ

لیست کلیه آموزش های دیجیتال مارکتینگ که تا کنون ارائه کرده ایم !

دیجیتال مارکتینگ

❖ فصل ششم دوره برنامه نویسی اندروید منتشر شد ... مشاهده

آموزش دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ با مفهوم اینترنت و تجارت الکترونیکی گره خورده است. حوزه ای گسترده و در عین حال بسیار ضروری و درآمد زا . دیجیتال مارکتینگ به سئو خلاصه نمی شود بلکه بهتر است بگوییم سئو بخش کوچکی از دیجیتال مارکتینگ را تشکیل می دهد . بازاریابی محتوا ، بازاریابی شبکه های اجتماعی ، بازاریابی ایمیلی یا همان ایمیل مارکتینگ ، SEO و SEM نمونه هایی از دیجیتال مارکتینگ هستند که هر کدام یک دانش و تخصص بوده و ترکیب آن ها با هم رونق کسب و کار را رقم می زنند . در این صفحه شما به کلیه آموزش های تولید شده توسط آکادمی لرن فایلز در زمینه آموزش سئو ، آموزش ایمیل مارکتینگ ، تولید محتوا ، آموزش ابزار هایی مانند گوگل آنالیتیک ، گوگل وب مستر و سایر دوره های حوزه آموزش دیجیتال مارکتینگ دسترسی دارید و می توانید با بررسی عناوین آموزشی ، آموزش مورد نیاز خود را یافته و در مسیر افزایش تخصص خود قدم بردارید .


  قبل از شروع یادگیری ، چارت آموزشی را مطالعه و طبق یک برنامه قدم به قدم آموزش ها را مشاهده نمایید  ! مشاهده چارت

جستجوی آموزش

دوره آموزش لینک بیلدینگ

دوره آموزش لینک بیلدینگ

لینک بیلدینگ یکی از موارد و تکنیک های اولیه و مهم در  سئو و بهینه سازی یک وبسایت شناخته می شود. Link Building دارای قواعد و اصول خاص خود است! اگر اطلاعات کافی در این رابطه نداشته باشید و اصول لینک بیلدینگ را ندانید به احتمال زیاد، با مشکلات متعددی در بهینه سازی وب سایت خود یا مشتریانتان رو به رو خواهید شد. در این دوره به صورت کامل به مبحث لینک بیلدینگ پرداخته ایم و نحوه لینک سازی را به شما آموزش داده ایم.
دوره تصویری آموزش Google Webmaster و Google Adwords

Google Webmaster و Google Adwords

اگر در مسیر تبدیل شدن به متخصص سئو هستید، قطعا می دانید که ابزار گوگل وب مستر ، گوگل ادوردز و گوگل آنالیتیک از پایه ترین ابزار ها و مباحثی هستند که باید به آن ها مسلط باشید. در ادامه مسیر آموزش سئو، در این دوره 2 ابزار گوگل وب مستر و گوگل ادوردز را به صورت کامل به شما آموزش داده ایم. در این آموزش علاوه بر یادگیری سرفصل اصلی دوره، تجربیات بسیاری را در رابطه با سئو بدست خواهید آورد.
آموزش گوگل آنالیتیک

دوره آموزش گوگل آنالیتیک

گوگل آنالیتیک یکی دیگر از ابزار های گوگل است که به شما کمک می کند تا با آنالیز بسیار دقیق و جزئی وبسایت، رتبه خود را در گوگل بهبود بخشید. اما این ابزار به دلیل جامعیت بالا، در اولین نگاه بسیار پیچیده و غیر قابل فهم به نظر می رسد! در حالی که این ابزار هم مانند سایر سرویس های گوگل بسیار ساده و کاربر پسند طراحی شده است. ما در دوره آموزش گوگل آنالیتیک با تشریح کامل و 0 تا 100 این ابزار و آموزش تمامی بخش ها، تنظیمات و گزینه های آن، به شما کمک می کنیم تا با تسلط کامل از این ابزار بهره مند شوید.
دوره آموزش سئو

دوره آموزش سئو

سئو (SEO) برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است و کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی موتور جستجو دارد که همگی آنها به یک معنی می باشند. سئو به مهندسی معکوس الگوریتم‌های رتبه بندی موتورهای جستجوگر گفته می‌شود. با مهندسی معکوس فاکتورهای رتبه بندی مشخص می‌شوند و با رعایت این فاکتورها ما می توانیم رتبه سایت خود را در نتایج جستجو بهبود دهیم. در آموزش سئو مبانی SEO، روش ها و ترفندهای آن را خواهید آموحت.

زیر دسته های آموزشیفیلتر پیشرفته آموزش ها


بر روی فیلتر مد نظر کلیک کنید و تنها نوعی خاص از آموزش های دسته جاری را مشاهده نمایید !


show blocks helper