آموزش نرم افزار های کاربردی

لیست کلیه آموزش های نرم افزار های کاربردی که تا کنون ارائه کرده ایم !

نرم افزار های کاربردی

[av_font_icon icon='ue8c9' font='entypo-fontello' style='' caption='' link='' linktarget='' size='40px' position='right' color='#6bb3d6'][/av_font_icon]آموزش نرم افزار

نرم افزار های کاربردی و ابزار های تحت وب و ویندوز بسیاری هستند که برای هر فرد مبتدی یا متخصص که با کامپیوتر سر و کار دارد ، یادگیری آن ها الزامی به نظر می رسد . آموزش نرم افزار های آفیس، نصب ویندوز های مختلف ، نصب انواع لینوکس ، کار با انواع سیستم عامل، ابزار هایی مانند ترلو (Trello) ، گوگل و غیره بخشی از دوره های آموزشی لرن فایلز در زمینه آموزش نرم افزار های کاربردی هستند . شما می توانید بسته به نیازتان دوره مورد نظر را انتخاب و شروع به یادگیری آن کنید .


  قبل از شروع یادگیری ، چارت آموزشی را مطالعه و طبق یک برنامه قدم به قدم آموزش ها را مشاهده نمایید  ! مشاهده چارت

جستجوی آموزش[woof_text_filter]

دوره آموزش ICDL درجه 1

دوره آموزش ICDL درجه ۱ (آفیس)

گواهینامه بین المللی کامپیوتر (International Computer Driving Licence یا همان ICDL) گواهینامه پایه جهت کار با کامپیوتر است و در ایران ارزش بالا و مخاطبان بسیاری دارد از افراد عادی گرفته تا کارمندان و مسئولین سازمانی. در دوره آموزش ICDL درجه یک، شما با نرم افزار های آفیس اعم از Word،ماکروسافت PowerPoint، ماکروسافت Access و ماکروسافت Excel به صورت کامل آشنا خواهید شد و توانایی لازم جهت کار با هر یک از آن ها را بدست خواهید آورد.

"کمپین ایران" تا آخر هفته تمدید شد... | 65 تا 75 درصد تخفیف بر روی تمامی دوره‌ها و لرن باکس‌هامشاهده جزئیات
+