آموزش نرم افزار های کاربردی

لیست کلیه آموزش های نرم افزار های کاربردی که تا کنون ارائه کرده ایم !

نرم افزار های کاربردی

[av_font_icon icon='ue8c9' font='entypo-fontello' style='' caption='' link='' linktarget='' size='40px' position='right' color='#6bb3d6'][/av_font_icon]آموزش نرم افزار

نرم افزار های کاربردی و ابزار های تحت وب و ویندوز بسیاری هستند که برای هر فرد مبتدی یا متخصص که با کامپیوتر سر و کار دارد ، یادگیری آن ها الزامی به نظر می رسد . آموزش نرم افزار های آفیس، نصب ویندوز های مختلف ، نصب انواع لینوکس ، کار با انواع سیستم عامل، ابزار هایی مانند ترلو (Trello) ، گوگل و غیره بخشی از دوره های آموزشی لرن فایلز در زمینه آموزش نرم افزار های کاربردی هستند . شما می توانید بسته به نیازتان دوره مورد نظر را انتخاب و شروع به یادگیری آن کنید .


  قبل از شروع یادگیری ، چارت آموزشی را مطالعه و طبق یک برنامه قدم به قدم آموزش ها را مشاهده نمایید  ! مشاهده چارت

جستجوی آموزش[woof_text_filter]

دوره آموزش ICDL درجه 1

دوره آموزش ICDL درجه ۱ (آفیس)

گواهینامه بین المللی کامپیوتر (International Computer Driving Licence یا همان ICDL) گواهینامه پایه جهت کار با کامپیوتر است و در ایران ارزش بالا و مخاطبان بسیاری دارد از افراد عادی گرفته تا کارمندان و مسئولین سازمانی. در دوره آموزش ICDL درجه یک، شما با نرم افزار های آفیس اعم از Word،ماکروسافت PowerPoint، ماکروسافت Access و ماکروسافت Excel به صورت کامل آشنا خواهید شد و توانایی لازم جهت کار با هر یک از آن ها را بدست خواهید آورد.

تخفیف لرن فایلز ویژه نوروز

نوروز باستانی مبارک! جشنواره نوروزی فعال شد... فقط تا پایان امشب تا %۷۵ تخفیفمشاهده جزئیات
+