بخش اخبار آکادمی | News
آخرین اخبار

در طی هفته آینده در سانفرانسیسکو، برای توسعه دهندگان محصولات اپل، مهم ترین رویداد سال نیز برگزار خواهد شد.

WWDC اپل 2016 ، جایی است که آخرین دستاوردهای برند اپل عرضه خواهد شد. برای آن دسته از جامعه که کاربر محصولات اپل هستند و یا جز توسعه دهندگان نرم افزاری برای این محصولات، اخبار و شایعات پیرامون این رویداد اهمیت دوچندان دارد.

در ادامه به بررسی بخشی از این اخبار و شایعات می پردازیم:

برای iPhone و iPad ها ، خبرها حاکی از رونمایی از iOS 10 ، نسخه جدید سیستم عامل iOS در WWDC اپل 2016 می باشد. همچنین دستیار صوتی ، Siri نیز قرار است توسعه پیدا کند تا در گستره ی بیشتری از اپ ها بتواند به کار گرفته شود.

برای کاربران MacBook نیز اعلام شده است، که کمپانی قصد دارد در خط تولید این محصول تغییراتی را انجام دهد. به نظر می رسد این تغییر فراتر از به روز رسانی سالیانه نرم افزاری باشد، در عوض ارائه MacBook Pro جدید به عنوان قدرتمند تریین لپتاپ برند و همچنین یک نسخه جدید از MacBook Air. اما یکی از بخش هایی که امسال قرار است ورود اپل به آن اعلام شود، عرضه تحقیقاتی و تجاری هوش مصنوعی AI است.

پس از آن که دو کمپانی عظیم گوگل و فیسبوک تمرکز بیشتر بر روی محصولات AI شان را طی امسال اعلام کردند، انتظار می رود که اپل نیز برنامه های خود را نیز در این عرصه مطرح کند.

به نظر می رسد یکی از محصولات دیگر، اپ جدیدی برای کنترل محصولات خانه ی هوشمند، که البته اطلاعات دقیقی در این رابطه در دسترسس نیست. همچنین از اهداف رویداد WWDC اپل 2016 ، به نظر می رسد ، نسخه ای جدی از سرویس iMessage Apple باشد که برای اولین بار قابل همگام سازی به پلتفرم رقیب یعنی اندروید را دارد.

البته این لیست به این جا ختم نمی شود، اما باید دید کدامیک از این اخبار و شایعات در WWDC اپل 2016 محقق خواهند شد.

تاریخ ارسال
25 خرداد 1395
ارسال شده توسط
محسن فراحتی
میزان بازدید
0 نفر بازدیدکننده
0 دیدگاه
فایلی جهت دانلود وجود ندارد !
مشخصات
نویسنده : محسن فراحتی
حجم و فرمت :

0 دیدگاه ثبت شده

شما هم نظری بدهید
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
توجه فرمایید:
نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

برچسب ها

, ,