بخش مقالات آکادمی | Articles
آخرین آموزش ها

Spotify! چند روز پیش از این وقتی در حال مطالعه یک خبر از سایت های خارجی بودم به مطلبی درباره این کلمه برخوردم و بسیار کنجکاو شدم که درباره آن تحقیق کنم . پس از مطالعه درباره Spotify از امکانات و مزایای آن بسیار لذت بردم و توصیه میکنم شما هم این مطلب را مطالعه کنید.

Spotify چیست؟

Spotify از ترکیب دو کلمه Spot و Identify تشکیل شده است و به معنای کشف بهترین موسیقی هاست. Spotify در واقع یک سایت پخش موسیقی آنلاین است که امکانات جالبی دارد و برای دسترسی به این امکانات و ورود به سایت باید یک حساب کاربری داشته باشید. بد نیست در این قسمت یادآوری کنم که چون این سایت یک سایت خارجی است، بهتر است با IP خارجی حساب کاربری ایجاد کنید تا بتوانید حساب رایگان داشته باشید در غیر این صورت باید مبلغی برای اشتراک ماهانه بپردازید. پس از ایجاد یک حساب کاربری در Spotify باید نرم افزار آن را روی گوشی یا لپ تاپ خود نصب کنید تا به تمامی امکانات آن دسترسی داشته باشید.

حال به کمک این نرم افزار می توانید در هر ماه چندین ساعت ( محدود ) به صورت آنلاین موسیقی های مورد علاقه تان را کوش کنید. یکی از مزایای Spotify دسترسی به 15 میلیون موسیقی در یک زمان است و پس از یک بار گوش کردن موسیقی دلخواهتان به صورت آنلاین، می توانید آن را در دستگاه خود ذخیره کنید. همچنین با جستجوی یک کلمه تمام موسیقی هایی که با این نام هستند نمایش داده می شود و حتی می توانید آهنگ بی کلام آن با آلت موسیقی دلخواهتان را داشته باشید. یکی دیکر از امکانات Spotify امکان به اشتراک گزاری موسیقی مورد نظرتان در شبکه های اجتماعی مختلف و یا ارسال لینک آن در مسنجر های متفاوت است.

امیدواریم با معرفی Spotify و امکاناتش شاهد این باشیم که دیگر موسیقی ها را کپی نکنیم!

“پیروز باشید”

تاریخ ارسال
22 تیر 1395
ارسال شده توسط
مریم فاتحی زاده
میزان بازدید
0 نفر بازدیدکننده
0 دیدگاه
فایلی جهت دانلود وجود ندارد !
مشخصات
حجم و فرمت :

دیدن این مطالب نیز توصیه می شود

0 دیدگاه ثبت شده

شما هم نظری بدهید
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
توجه فرمایید:
نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.