بخش اخبار آکادمی | News
آخرین اخبار

OneDrive برای ویندوز 10 به لطف universal app تاچ پسندانه تر میشود

مایکروسافت در ابتدا نسخه بهنیه ی لمسی از برنامه OneDrive خود را برای ویندوز 8 منتشر شد و برای کاربران تبلت بسیار آسان تر شده است و انتقال فایل ها و پوشه های ذخیره شده در سرویس ابری به راحتی انجام میشود. با ویندوز 10، مایکروسافت به کاربران همگام سازی با دسکتاپ را توسط فایل اکسپلورر داده است، اما در حال حاضر OneDrive برای ویندوز 10 به لطف universal app تاچ پسندانه تر میشود.

وان درایو که پیشتر با نام اسکای درایو شناخته شده بود یک سرویس میزبانی فایل است که به کاربران امکان آپلود کردن و همگام سازی فایلها را در یک فضای ابری میدهد و از طریق مرورگر وب و یا سایر دستگاههای میتوان به فایلها دسترسی داشت. وان درایو به کاربران جدید ۷ گیگابایت فضای رایگان اختصاص میداد ولی از سال ۲۰۱۴ برای رقابت با گوگل درایو٬ این فضا را به ۱۵ گیگابایت افزایش داد.

Microsoft-OneDrive  OneDrive برای ویندوز 10 به لطف universal app تاچ پسندانه تر میشود Microsoft OneDrive

ویژگی های لمسی

برنامه جدید طراحی شده به کاربران اجازه ویندوز 10 تا فهرست محتویات وان درایو را بدون نیاز به همگام سازی یا دانلود هر فایل و پوشه را مشاهده کنید. شاید فکر کنید که مایکروسافت برای وان درایو یک حافظه هوشمندانه در ویندوز 10 قرار داده، اما در اصل میان وب سایت  وان درایو و برنامه وان درایو فرق هایی وجود دارد دلیل آن هم وابستگی بسیار نزدیک به نسخه مرورگر است. شما می توانید در وان درایو فایل ها را از وان درایو سطل بازیافت بازگردانید همچنین با کشیدن و رها کردن فایل در وان درایو آپلود می شود.در صورت استفاده از ویژگی های لمسی ویندوز 10 بسیاری از قابلیت های جدید برنامه وان درایو مفید می باشند، و اگر شما نمی خواهید هر فایل را در یک پوشه خاص دانلود کنید و در صرفه جویی فضا هم کمک می خواهید بدون نیاز به نسخه وب می توانید از اپلیکیشن وان درایو که به صورت universal هم منتشر شده استفاده کنید.

برنامه جدید OneDrive برای ویندوز 10 هم اکنون در فروشگاه ویندوز در دسترس است همچنین اپلیکیشن وان درایو برای اندروید و ios هم در دسترس است.

تاریخ ارسال
30 اردیبهشت 1395
ارسال شده توسط
کوروش هاشمی
میزان بازدید
0 نفر بازدیدکننده
0 دیدگاه
فایلی جهت دانلود وجود ندارد !
مشخصات
نویسنده : کوروش هاشمی
حجم و فرمت :

0 دیدگاه ثبت شده

شما هم نظری بدهید
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
توجه فرمایید:
نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.