بخش اخبار آکادمی | News
آخرین اخبار

Instagram از لوگو جدید رونمایی کرد

ما میدانستیم که اینستاگرام در حال کار بر روی طراحی رابط کاربری (UI) به روز شده و جدید که چیزی مدرن تر و ساده تر است اما اینستاگرام ما را تعجب زده کرد! بله بالاخره Instagram از لوگو جدید رونمایی کرد.

یک ویژگی متمایز اینستاگرام محدود کردن عکسها به فرم مربع شبیه به عکس دوربینهای اینستماتیک است که در این حالت تصاویر در اندازه ۶۴۰ در ۶۴۰ پیکسل به اشتراک گذاشته می شوند.فیس بوک در آوریل ۲۰۱۲، اینستاگرم را به مبلغ یک میلیارد دلار خریداری کرد.در سال ۲۰۱۳ اینستاگرام ۲۳٪ رشد کرد در حالی که فیس بوک بعنوان کمپانی مادر تنها ۳٪ رشد را تجربه کرد. در آوریل سال ۲۰۱۶ اینستاگرام اجازه داد تا فیلم هایی تا زمان یک دقیقه هم در آن آپلود شود. تا پیش از این، مدت زمان فیلم ها می توانست نهایتاً ۱۵ ثانیه باشد.

طراحی لوگو

اینستاگرام لوگوی جدید خود را امروز همراه با ویدئویی جالب که خلاصه ای از فرایند طراحیه آیکون جدید است معرفی کرد. لوگوی نهایی یک نسخه ساده شده از تصویر دوربین است که چهار هاله رنگی که همانند طلوع آفتاب است با یکدیگر ترکیب شده و آرم جدید Instagram را تشکیل میدهد.از این به بعد این لوگو برای نمایش اینستاگرام در ios ,android ,windows phone و سایت رسمی اینستاگرام استفاده می شود.

Instagram از لوگو جدید رونمایی کرد instagram logo 1

اینستاگرام آرم جدید خود را به ۳ روش : طرح لوگو (شبکه ای از عکس)، بومرنگ (GIF) و Hyperlapse (گذشت زمان) به نمایش گذاشته است . طرح آیکون به نظر مانند یک لوگو ساده می رسد اما در ویدئو ما شاهد طراحی حرفه ای لوگو بودیم اما نماد نهایی کمی بیش از حد برای سلیقه های ما ساده بود.اما لوگو رنگی، خود در محیط برنامه بسیار جلوه نمایی میکند به دلیل اینکه طراحی های جدید سیاه و سفید است و لوگو رنگی بسیار نمایان میشود.این طراحی در واقع بسیار مناسب است زیرا که تمرکز کاربر را بر روی محتوای تصویر قرار میدهد.اکنون نسخه های جدید این برنامه در حال معرفی هستند.

نسخه جدید اینستاگرام هم اکنون برای IOS همچنین برای کاربران آندروید در دسترس بوده و به تازگی برای ویندوز فون 10 منتشر شده.

Instagram از لوگو جدید رونمایی کرد insta

تاریخ ارسال
29 اردیبهشت 1395
ارسال شده توسط
کوروش هاشمی
میزان بازدید
0 نفر بازدیدکننده
0 دیدگاه
فایلی جهت دانلود وجود ندارد !
مشخصات
نویسنده : کوروش هاشمی
حجم و فرمت :

0 دیدگاه ثبت شده

شما هم نظری بدهید
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
توجه فرمایید:
نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.