بخش اخبار آکادمی | News
آخرین اخبار

اولین نسخه FIFA که بازی کردید را به یاد دارید؟ 97؟ 2000؟ 2011؟

در حالی که مدت زیادی تا E3 (Electronic Entertainment Expo) باقی نمانده است کمپانی محبوب EA زمان عرضه تجاری جدید ترین نسخه از سری محبوب FIFA را اعلام کرد. 29 سپتامبر امسال شاهد عرضه FIFA 17 بر روی Playstation 3،  Playstation 4، Xbox 360،  Xbox One و Windows PC خواهیم بود.

در حالی که تنها چند نسخه اخیر این برند با موتور بازی سازی Ignite تولید شده بود وگمان می رفت که همچنان از این موتور استفاده شود، EA تصمیم گرفته است با بازنشسته کردن Ignite از موتور بازی سازی Frosbite برای تولید FIFA 17 استفاده کند.

موتور بازی سازی Frostbite که معمولا در بازی های Shooter  (تیراندازی) نظیر Battlefield و Star Wars Battlefront مورد استفاده قرار گرفته بود، اولین بار در نسخه سال گذشته PGA Tour (مسابقات گلف) برای بازی های ورزشی مورد استفاده قرار گرفت.

البته از موتور بازی سازی Frostbite تنها در توسعه نسخه PC و کنسول های جدید (Xbox One، PlayStation 4) استفاده  خواهد شد، در نتیجه مقایسه حاصل کار با نسخه کنسول های نسل گذشته (Xbox 360،PlayStation 3 ) جالب توجه خواهد بود.

تا این لحظه تنها یک تیزر کوتاه از FIFA 17 در دسترس عموم قرار گرفته که البته در آن هیچ گونه جزئیاتی در مورد gameplay و یا ویژگی های جدید بازی رونمایی نمی شود.

بر اساس روند معمول فروش بازی ها، ناشر بازی، امکان پیش خرید بازی در سه نسخه استاندارد، Deluxe و Super Deluxe را فراهم کرده که در دو نسخه آخر محتوای ویژه ای نیز به خریدار عرضه می شود.(سومی بیشتر از دومی) البته با این اطلاعات اندک از بازی بسیاری در پیش خرید تردید خواهند کرد، برای این دسته از افراد کمپانی EA قول ویژه ای برای رونمایی گسترده تر از FIFA 17 را در کنفرانس خبری E3 در 12 ژوئن را داده است.
باید دید کمپانی Konami دیگر غول بازی سازی با برند محبوب PES امسال چگونه عمل خواهد کرد؟
شما کدامیک را ترجیح می دهید؟ FIFA یا PES؟

تاریخ ارسال
18 خرداد 1395
ارسال شده توسط
محسن فراحتی
میزان بازدید
0 نفر بازدیدکننده
0 دیدگاه
فایلی جهت دانلود وجود ندارد !
مشخصات
نویسنده : محسن فراحتی
حجم و فرمت :

0 دیدگاه ثبت شده

شما هم نظری بدهید
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
توجه فرمایید:
نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

برچسب ها

, ,