تا کنون حدود 3000 فیلم آموزشی توسط مدرسین آکادمی ضبط گردیده است جهت مشاهده لیست کامل دوره ها کلیک کنید : مشاهده لیست دوره ها
تمام آموزش های لیست زیر بدون استثناء ویدئویی و به زبان فارسی و به صورت کاملاً اختصاصی توسط مدرسین آکادمی لرن فایلز ضبط گردیده است !

پس از درخواست های مکرر شما دوستان عزیز از تیم آکادمی لرن فایلز مبنی بر قرار دادن آموزش های مباحث الکترونیکی، دوره ای به نام آموزش برنامه نویسی میکروکنترلرهای AVR را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. در دوره آموزش AVR شما در قالب تعدادی ویدئو آموزشی فارسی زبان برنامه نویسی برای این میکروکنترلر را خواهید آموخت. اگر شما هم بارها خواسته اید که avr و برنامه نویسی میکروکنترلر را فرا گیرید، این دوره ویدئویی آکادمی می تواند کمک شایانی به شما داشته باشد.

اگر مایل به یادگیری نحوه نصب نرم افزار Code Vision AVR هستید، فیلم آموزش نصب نرم افزار Code Vision AVR را مشاهده نمایید.

 • نوع دوره : ویدئویی و فارسی ، تهیه شده توسط مدرسین تیم آکادمی
 • سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته
 • توضیحات : این دوره تکمیل گردیده است. جهت دریافت این پکیج شما می توانید در ادامه همین مطلب به صورت پستی یا دریافت لینک دانلود محصول را خریداری نمایید!

میکروکنترلر چیست ؟

همانطور که می دانید در عصر جدید بشر به سمت زندگی ماشینی روی آورده است. ماشین های هوشمند زندگی اطراف ما را پر کرده است، از وسایل بازی کودکان تا کامپیوترهای پیشرفته.
همه این سیستم ها نیاز به یک واحد پردازش یا به قول خودمانی مغز دارند تا بتوانند فعالیت های خود را کنترل کرده و خروجی مطلوب را به ما تحویل دهند.
میکروکنترلر در واقع همان مغز سیستم است. اما میکروکنترلرها انواع مختلفی دارند، یکی از انواع معروف و پرکاربرد میکروکنترلرها، میکروکنترلر AVR ساخت شرکت Atmel می باشد.
در این دوره قصد داریم برنامه نویسی و نحوه کار با این میکروکنترلرها از سطح 0 تا 100 را به شما دوستان عزیز آموزش دهیم.

سرفصل های این دوره  بر حسب هر جلسه :

 • قسمت مقدمه :

قبل از شروع، به معرفی مدرس و معرفی سرفصل های دوره می پردازیم.

 • قسمت اول :

اولین گام برای وارد شدن به دنیای میکروکنترلرها شناخت میکروپروسسورها و میکروکنترلرها و مقایسه آنها باهم است.
بدین منظور در جلسه اول ابتدا به تعریف میکروپرسسور پرداخته و امکانات و کاربردهای آن معرفی می گردد، سپس همین روند را برای میکروکنترلرها انجام می دهیم و پس از آن میکروپروسسورها و میکروکنترلرها را باهم مقایسه می کنیم.

 • قسمت دوم :

در جلسه دوم به صورت تخصصی وارد مبحث میکروکنترلرها شده و آنها را دقیق تر بررسی می کنیم. سپس به بررسی دو نوع معروف میکروکنترلرها یعنی نوع PIC و نوع AVR می پردازیم و مزایا و معایب این دو مدل را بررسی می کنیم و در نهایت با دلیل منطقی یک نوع میکروکنترلر را برای دوره آموزشی خود برمیگزینیم.

 • قسمت سوم :

پس از انتخاب مدل AVR برای این دوره آموزشی در سومین جلسه ابتدا به تعریف چند اصطلاح مهم این نوع میکروکنترلرها مانند RISC ،Register و Fusebit می پردازیم و سپس به معرفی انواع خانواده های میکروکنترلر AVR و بررسی هریک می پردازیم و در آخر یک مدل از این خانواده ها را انتخاب می کنیم.

 • قسمت چهارم :

هر دوره آموزشی نیاز به نرم افزارهایی برای پیاده سازی مطالب مربوطه دارد. دوره آمورشی AVR نیاز به یک زبان برنامه نویسی، یک کامپایلر و یک نرم افزار برای شبیه سازی مدارات میکروکنترلی دارد.
در جلسه چهارم به این بحث پرداخته شده و نرم افزارها معرفی می گردد.

 • قسمت پنجم :

جلسه پنجم شروع کار با میکروکنترلرهای AVR است و اولین و مهم ترین کاربرد میکروکنترلرها یعنی درگاه ورودی و خروجی معرفی می گردد، همچنین در این جلسه با نحوه دیتاشیت خوانی آشنا شده و با برخی پایه های میکروکنترلر که کاربرد خاص دارد آشنا می شوید.

 • قسمت ششم و هفتم :

جلسات ششم و هفتم به منظور آشنایی کامل و تسلط به موضوع درگاه خروجی آماده شده است.
در این جلسات اولین پروژه با میکروکنترلر AVR را انجام می دهیم، سپس با مفهوم و کاربرد تاخیر در برنامه (delay) آشنا می شوید.
در این دو جلسه پروژه های زیر انجام می شود:
– روشن کردن LED با میکروکنترلر
– LED چشمک زن
– ساخت یک فلاشر زیبا با چهار LED توسط میکروکنترلر
در نهایت 2 تمرین برای تسلط هرچه بیشتر شما به این موضوع در اختیارتان قرار می گیرد.

 • قسمت هشتم :

جلسه هشتم به مسئله درگاه های ورودی می پردازد. اصطلاح pull-up در الکترونیک تعریف می شود و پروژه روشن کردن یک LED از طریق یک کلید توسط میکروکنترلر AVR انجام می شود.

 • قسمت نهم :

جلسه نهم به منظور تسلط نهایی به مسئله ورودی و خروجی آماده شده است، در این جلسه پروژه راه اندازی موتور DC توسط یک میکروکنترلر و یک کلید انجام خواهد شد.

 • قسمت دهم :

حتما با نمایشگرهای کوچکی که اعداد را از 0 تا 9 و برخی حروف مانند A را نشان می دهند برخورد داشته اید. به این نمایشگرها 7segment می گویند که از 7عدد LED ساخته می شوند و در دو نوع کاتد مشترک و آند مشترک موجود هستند.
جلسه دهم به معرفی 7segmentها و در نهایت راه اندازی آن توسط میکروکنترلر و ساخت یک شمارشگر 0 تا 9 اختصاص دارد.

 • قسمت یازدهم :

گستره کاربرد LCDهای کاراکتری بسیار زیاد است، به طوریکه در اکثر وسایل الکترونیکی و پروژه های الکترونیکی از اینگونه LCDها استفاده می شود.
LCDها رابط کاربر و پروژه می باشند دقیقا مانند مانیتور کامپیوتر شخصیتان در جلسه یازدهم به معرفی LCDهای کاراکتری می پردازیم همچنین یک پروژه شامل نشان دادن یک جمله،عدد و علائم خاص را با یک میکروکنترلر انجام خواهیم داد.

 • قسمت دوازدهم :

یکی از جذاب ترین و پرکاربردترین امکانات میکروکنترلرها واحد مبدل آنالوگ به دیجیتال است(ADC). در جلسه دوازدهم ابتدا به معرفی مقدار آنالوگ سپس دیجیتال و مبدل آنالوگ به دیجیتال پرداخته و درنهایت نحوه تظیمات مربوط به ADC را در کدویزارد بیان می کنیم.

 • قسمت سیزدهم :

جلسه سیزدهم اختصاص به انجام پروژه ای بسیار کاربردی و تلفیقی از مباحث جلسه اول تا کنون دارد. این پروژه شامل یک سنسور دما LM35 می باشد که هرگاه دما از 40 درجه افزایش یافت چراغی این موضوع را به ما هشدار می دهد در آخر جلسه نیز مداری برای محاسبه دماهای منفی با LM35 در اختیارتان قرار می گیرد.

 • قسمت چهاردهم :

بی شک از مهمترین امکانات میکروکنترلرهای AVR پشتیبانی از پورت سریال است.
در جلسه چهاردهم به تعریف ارتباط سریال، پروتکل های این ارتباط و انواع کاربردهای آن می پردازیم.

 • قسمت پانزدهم و شانزدهم :

جلسه پانزدهم و شانزدهم به راه اندازی واحد سریال در میکروکنترلر اختصاص دارد و نحوه ارسال و دریافت اطلاعات با میکروکنترلر و اتصال دو میکروکنترلر به هم بررسی می شود.

 • قسمت هفدهم :

جلسه هفدهم به بررسی یکی از بروزترین تکنولوژی ها اختصاص دارد. در این جلسه به معرفی، بررسی کـــاربردها و راه اندازی RFID می پردازیم.

 • قسمت هجدهم :

یکی از فناوری های پرکاربرد در زمینه علم رباتیک فناوری موقعیت یابی با استفاده از GPS است که در جلسه هجدهم یک GPS با پروتکل NMEA را راه اندازی می کنیم.

 • قسمت نوزدهم :

زمان یک امر بسیار مهم است. جلسه نوزدهم به مسئله تایمر کانترها اختصاص دارد.
وظیفه تایمرها شمارش است که استفاده های گوناگونی دارند، در این جلسه با استفاده از تایمر 0، سنسور رطوبتی HS1101 را راه اندازی می کنیم.

 • قسمت بیستم :

یکی از دغدغه های کاربران میکروکنترلر دو قطبی بودن ولتاژ یعنی 0 یا 5 ولت بودن آن است.
در این جلسه به کمک PWM ولتاژ دلخواه خود را تولید می کنیم.

 • قسمت بیست و یکم :

یکی از مهم ترین امکانات میکروکنترلرهای AVR پشتیبانی از پروتکل I2C می باشد. بسیاری از قطعات از جمله حافظه ها، حسگرها و … از طریق I2C برنامه ریزی می شوند. قسمت بیست و یکم به همین موضوع اختصاص دارد که در نهایت یک حافظه EEPROM را برنامه ریزی می کنیم.

 • قسمت بیست و دوم :

جلسه بیست و دوم به منظور تکمیل مبحث I2C ارائه شده است. در این جلسه پروژه بسیار کاربردی ساعت و تقویم واقعی با استفاده از یک ds1307 و یک ATmega32 و با استفاده از قابلیت های ویژه Code Wizard انجام می شود.

 • قسمت بیست و سوم :

یکی دیگر از امکانات AVR پشتیبانی از پروتکل SPI است.
این پروتکل درگاه پروگرم کردن میکرو، یکی از روش های اتصال چند میکروکنترلر به هم، پروتکل مورد استفاده بسیاری از ماژول های فرستنده و گیرنده(RF) و … می باشد.
جلسه بیست و سوم به طور مفصل به آن می پردازد.

 • قسمت بیست و چهارم (بخش نهایی دوره):

پس از بررسی کامل میکروکنترلرهای AVR، شناخت امکانات و کاربردها، انجام پروژه های متنوع و کاربردی این دوره نیز به پایان رسید.
جلسه نهایی به منظور جمع بندی مباحث و نتیجه گیری و همچنین نحوه پروگرم کردن میکروکنترلر و توضیحاتی راجع به Fusebitها ارائه شده است.
امیدواریم پس از گذراندن این دوره بتوانید به صورت حرفه ای بر مباحث مرتبط با میکروکنترلرها تسط یابید.

 ویدئو نمونه جهت ارزیابی سطح آموزش ها 

  امکان خرید پستی یا دریافت لینک دانلود (خرید آنلاین) برای شما فراهم شده است .

    ویژگی هاو تمایز های این دوره ویدئویی      مشاهده   

 • این ویدئو به صورت اختصاصی توسط مدرسین آکادمی لرن فایلز دات کام تهیه شده است ، آکادمی لرن فایلز دات کام طبق پارامتر های معتبر در حال حاضر گسترده ترین تولید کننده فیلم آموزشی فارسی زبان در کشور می باشد .
 • این ویدئو همانند سایر دوره های لرن فایلز توسط واحد کنترل کیفیت آکادمی بررسی و از نظر سطح علمی و  موارد مانند : کیفیت تصویر ، صدا ، شیوه بیان و سایر موارد ، تایید شده است .
 •  بر اساس سیاست های آکادمی، آموزش ها ما هرگز تئوری محض نیستند ، و در حد لازم مباحث تئوری مطرح شده و باقی آموزش کاملاً عملی و ویژه بازار کار می باشد .

    راهنمای خرید    

اگر سوالی درباره چگونگی خرید محصول دارید می توانید بخش سوالات متداول را از اینجا مطالعه فرمائید

    خرید امن    

آکادمی لرن فایلز دارای : نماد اعتماد الکترونیکی (از وزارت صنعت ، معدن و تجارت) ، نماد اعتماد بانک ملت می باشد و در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است ، همچنین این سایت دارای مجوز رسمی از جمهوری اسلامی ایران بوده و به استناد نماد های فوق ، خرید از این سایت کاملاً مطمئن و تایید شده می باشد !

[/desc]

اگر نظری درباره دوره آموزش برنامه نویسی AVR دارید در ادامه همین مطلب آن را با ما در میان بگذارید.

تاریخ ارسال
9 اردیبهشت 1394
ارسال شده توسط
مدیر - چرم پیشه
میزان بازدید
0 نفر بازدیدکننده
حجم و فرمت دوره
1 گیگا بایت و 230 مگابایت ، فرمت ZIP
61 دیدگاه
دانلود آموزش ها هزینه : 39,000 تومان
" نمونه ویدیو جهت ارزشیابی آموزش "
- دانلود دوره تصویری آموزش برنامه نویسی AVR به زبان فارسی بخش مقدمه - دانلود دوره تصویری آموزش برنامه نویسی AVR به زبان فارسی بخش شانزدهم - دانلود دوره تصویری آموزش برنامه نویسی AVR به زبان فارسی بخش بیست و دوم

برای مشاهده لینک های دانلود ابتدا باید این محصول را خریداری فرمایید

خرید دانلودی ( افزودن به سبد )خرید پستی

حجم و فرمت : 1 گیگا بایت و 230 مگابایت ، فرمت ZIP
ویدیوی راهنمای خرید
کانال تلگرام لرن فایلز : اطلاع از آخرین ویدئو ها ، مقالات و طرح های تخفیفی در کانال تلگرام آکادمی ... جهت عضویت روی لینک کلیک کنید !عضویت در کانال

61 دیدگاه ثبت شده

شما هم نظری بدهید
محسن

سلام استاد چرم پیشه
من تا قسمت 17 این آموزش رو دارم(زمانی که ده جلسه ای و یا پنج جلسه ای ارائه میدادین خریده بودم)-برای مابقی دوره چه مبلغی رو باید واریز کنم؟(قسمت های 18 تا 24)
ممنون

  مدیر چرم پیشه

  مبلغ 12 هزار تومان رو در pay.learnfiles.com واریز کنید تا براتون بفرستیمش

محسن

استاد پرداخت کردم
شماره تراکنش:8290482

  مدیر- علی پردل

  با سلام
  لینک ها به ایمیلتون ارسال شد
  با تشکر

ابوالفضل کشتکار

سلام . اموزش AVR شما عالی است . تشکر
اموزش proteus را هم به این اموزش اضافه نمایید و در یک پکیج به فرموش برسانید .

  مدیر- علی پردل

  با سلام
  آموزش proteus فعلا بر روی سایت قرار ندارد و فعلا در برنامه آموزشی سایت قرار ندارد
  با تشکر

حسین

سلام.خسته نباشید. میخواستم بدونم شما از چه کامپایلر. و زبانی در این آموزش استفاده میکنید؟!

  مدیر- علی پردل

  سلام
  من خودم این آموزش رو مشاهده نکردم . برای متوجه شدن اینکه این آموزش برای شما مفید خواهد بود سرفصل ها و دموی دوره رو به دقت مشاهده کنید
  با تشکر

محمدرضا س

سلام استاد
دو سوال خدمتتون داشتم
1)شما از چه زبانی برای برنامه نویسی میکروکنترلر ها استفاده میکنید؟ C یا VB ؟
2)من از میکروکنترلر ها هیچی نمیدونم و آموزش های شما رو به عنوان مرجع انتخاب کردم چقدر میتونم توی مبحث avr پیشرفت کنم؟چون نوشته اید 0 تا 100 !!
متشکرم

  مدیر ارشد – چرم پیشه

  1 -زبان c
  2-از مبتدی تا حرفه ای هست

Ali

با سلام
ممنون از آموزش های خوبتون
من از بعضی از آموزش هاتون ایده گرفتم و در کانال تلگرام زیر ارائه کردم
@Micro_Controllers
Micro_Controllers@

  مدیر – چرم پیشه

  سلام اگر مطالب ما رو نقض نمی کنه و باعث لطمه به سایت ما نمیشه مشکلی نداره

amirhossein

با سلام و خسته نباشید !

این پکیج آموزشی شما به نرخ 39 هزار تومن همون آموزش 0 تا 100 هستش و تمامی سر فصل ها رو شامل میشه یا بخش های خاصی هست ؟؟

ممنون

  مدیر- علی پردل

  سلام
  این دوره تمامی سرفصل هایی که در مطلب بالا اومده رو شامل میشه
  با تشکر

Mortezayadegari

سلام،لطفا تخفیف خوبی به من بدهید،من افراد زیادی سراغ دارم،که دنبال همچین پکیج های هستند،شمارو بهشون معرفی می کنم،

  مدیر – چرم پیشه

  سلام تخفیفات غیرفعال شدند و امکان تخفیف نیست

matin

سلام
هر کاری می کنم نمی تونم سفارش بدم تو مرحله سوم که میخوام پرداخت کنم می گه سبد خرید خالی است

  مدیر – چرم پیشه

  سلام
  با پشتیبانی تماس بگیرید 09386428067

محمدرضا س

سلام مهندس خسته نباشید
دو سوال خدمتتون داشتم
1)برنامه نویسی برای میکروکنترلر های ARM نیازمند به یاد گیری مباحث AVR هست یا میشود مستقیم رفت سراغ ARM?
2)برنامه نویسی برای ARM هم شبیه AVR است؟
بسیار ممنون وسپاس گذارم

مخ

درود
تخفیف نمیزنید استاد

  مدیر – سعید سلطانی

  سلام و درود
  تخفیف در تاریخ 19 اسفند به مدت 95 ساعت به مناسب نوروز 95 فعال خواهد شد.
  پیروز و سربلند باشید…

سعید

سلام من مبلغ هزینه رو پرداخت کردم بصورت انلاین ولی نتونستم دانلود کنم

  مدیر- علی پردل

  سلام وادب
  لینک ها مجدد به ایمیلتون ارسال شد
  با تشکر

سعید

سلام متاسفانه برای دانلود صفحه بالا باز میشه

  مدیر- علی پردل

  سلام و ادب
  لینک هایی که ایمیلتون ارسال کردم رو دانلود کنید
  با تشکر

سعید

#ifndef __SLEEP_DEFINED__
#define __SLEEP_DEFINED__
.EQU __se_bit=0x80
.EQU __sm_mask=0x70
.EQU __sm_powerdown=0x20
.EQU __sm_powersave=0x30
.EQU __sm_standby=0x60
.EQU __sm_ext_standby=0x70
.EQU __sm_adc_noise_red=0x10
.SET power_ctrl_reg=mcucr
#endif
سلام وادب میشه یه توضیح در مورد این برنامه بدین

  مدیر – چرم پیشه

  سلام و عرض ادب
  به ایمیل مدرس میل بزنید و پرسش رو مطرح کنید . اگر ایمیل رو ندارید تیکت بزنید اعلام بشه . موفق باشید

مسعود

سلام
دمو رو که مشاهده کردم چیزی درباره gps و بضی بخشهای دیگه نگفته

  مدیر – سعید سلطانی

  سلام
  دموی آموزش صرفا جهت اطلاع از سرفصل ها و اطمینان از کیفیت صدا و تصویر ویدئو هست و محتوای آموزشی در اون بیان نمیشه
  برای اطلاع از محتوا میتونید سرفصل ها رو مطالعه بفرمایید
  موفق باشید

مسعود

اگه امکانش هست لطف کنین بگین تقریبا طول دوره چند ساعتی میشه

  مدیر- علی پردل

  سلام و ادب
  تعداد ساعت دوره مشخص نیست .
  ولی حجم دوره در انتهای مطلب آمده است
  با تشکر

مصطفی

سلام و عرض خسته نباشید
من نمیدونم چرا شما تیکت ها رو نگاه نمیکنید(معمولا و تا جایی که من میدونم ) کسی که تیکت میفرسته و ضروری انتخاب میکنه یعنی باید خیلی زود جواب بدین، برای کد نویسی در این آموزش از زبان سی استفاده شده، از نرم افزار codevision برای این کار استفاده میشه؟
با تشکر

  مدیر – سعید سلطانی

  سلام
  در تیکت به سوالات تخصصی پاسخ داده نمیشه
  بله از نرم افزار codevision استفاده میشه
  موفق باشید

امین

سلام. میخواستم بدونم آیا در این آموزش برنامه نویسی C از پایه شروع میشه؟ یعنی مثلا انواع متغیرها و عملگرها و توابع و چیزهایی شبیه به اینها هم گفته شده یا نه؟ پیشاپیش از راهنماییتون و حوصله ای که توی جواب دادن به خرج میدید ممنونم.

  مدیر- علی پردل

  سلام و ادب
  مواردی که در این دوره گفته شده متناسب با دوره AVR هست و اینطور نیست که مباحث دوره C به صورت کامل توضیح داده بشه
  با تشکر

مصطفی

سلام من بسکام رو میفهمم.تو مخم نشسته.الان به یک جایی رسیدم که واقعا می بینم بسکام ضعیفه.می خواستم بدونم چجوری توضیح دادین زبون c رو.اگر بگیرم این پکیج رو میتونم پروژه های دانشگاهی رو ببندم.هرچی آموزش گرفتم به زبون گنگ توضیح داده.پکیج شما به زبان روان هستش؟

  مدیر- علی پردل

  سلام و ادب
  این آموزش به زبان ساده و روان توضیح داده شده . دمو دوره و سرفصل ها رو مشاهده کنید .
  در صورت نیازتون میتونم به صورت رندوم لینک یک دوره رو برای شما ارسال کنم
  با تشکر

محمد

سلام. من نتوستم دانلود کنم.اگه میشه لینک هارو به ایمیلم ارسال کنید .

  مدیر- علی پردل

  سلام و ادب
  لینک ها مجددا به ایمیلتون ارسال شد
  با تشکر

حامد

سلام …..هزینه کل ویدئوها 39هزارتومنه؟

  مدیر – چرم پیشه

  بله

مهدی

سلام .من مجموعه رو خریدم در کل خوبه بد نیست مبتدیه و 20بیشتر نمی ارزد. به هر حال تشکر

حسن

سلام وقتتون بخیر .بنده خیلی سعی کردم از رو کتاب این زبان رو یاد بگیرم اما متاسفانه نتونستم مطالب رو درک کنم و زود خسته میشدم و دست از خوندن بر میداشتم امکان داره یه قسمت رو بصورت رندم برام ارسال کنید تا ببینم میتونم از اموزش تصویری چیزی متوجه بشم و نیاز به اموزش حضوری نداشته باشم.

  مدیر – سعید سلطانی

  سلام و درود
  ایمیلتون رو چک بفرمایید دوست خوبم
  موفق باشید

حسن

سلام .هیچ ایمیلی از جانب شما واسم ارسال نشده.لطفا دوباره واسم ارسال کنید
با تشکر

  مدیر – سعید سلطانی

  سلام و درود
  پوشه اسپم ایمیلتون رو هم چک بفرمایید لطفا
  با تشکر

حسن

سلام . و تشکر از فایل آموزش avr که ارائه کردید.بنده این آموزش رو خریداری کردم و خیلی نکات ریز رو از این آموزش یاد گرفتم و در کل با اینکه در مورد خود مبحث برنامه نویسی زبان سی یخورده کم آموزش ارائه شده بود ،اما در مورد راه اندازی انواع سنسور ها و تمام پرتکل های ارتباطی میکرو در حد قابل قبول توضیح داده بودید که قابل قبول بود..
سوالم این بود که این فایل پروتئوس که ضمیمه آموزش کردید لایسنسش تو ویندوز 8 64 بیتی مشکل ایجاد کرده و اجازه باز شدن برنامه پروتئوس رو نمیده .برنامه رو نصبش کردم اما ارور لایسنس میده .چیکار کنم که تو ویندوز 8 کار کنه؟؟
با تشکر از پشتیبانی شما .

  مدیر – چرم پیشه

  درود بر شما . نسخه آخر که سازگار با win 8 باشه رو از Soft98.ir دانلود کنید و نصب نمایید مشکل حل میشه . موفق باشید

آزاد

با عرض سلام و خسته نباشید

من یه سری فایلهای اموزشی از سایتهای دیگه رو دیدم منتها توضیح پروژه هاشون زیاد خوب نبود ، اگه براتون مشکلی نیست یک قسمت رو به انتخاب خودتون بفرستید تا بررسی کنم و بهتر بتونم در مورد خرید پکیج شما تصمیم بگیرم

  مدیر-علی حسن زاده

  با سلام و درود
  تمامی دوره های ما دمو دارند.دمو ها رو مشاهده بفرمایید
  موفق و موید باشید

محمدعلی

من خرید رو انجام دادم ولی نمیتونم دانلود کنم تا 99.9 درصد دانلود ها انجام میشه ولی بعد متوقف میشه و فایل کامل نمیشه !
بارها و بارها این کار رو انجام دادم ولی هیچ نتیجه ای حاصل نشد!

  مدیر – سعید سلطانی

  سلام و درود
  لینک های دانلود دوره مجددا خدمتتون ارسال شد
  لطفا دانلود رو با نسخه آپدیت شده نرم افزار IDM انجام بدید تا مشکل دانلود پیش نیاد
  ضمن اینکه این مشکل میتونه از اینترنتتون هم باشه لطفا با یه نت دیگه هم تست کنید
  موفق باشید

امیر کاظمی

سلام، این ویدیو ها چند ساعته کلا؟
آیا پروتکل های i2c و spi کامل بسط داده شده و توضیح داده شده است؟
با تشکر.

  مدیر – سعید سلطانی

  سلام و درود
  این دوره 7 ساعت و 30 دقیقه هست دوست خوبم
  با عرض پوزش بنده تخصصی در زمینه AVR ندارم لذا لطفا سرفصل ها رو مطالعه بفرمایید تمام مواردی که در دوره تدریس شده در سرفصل ها ذکر شده
  موفق و پیروز باشید

امیر کاظمی

سلام، با تشکر از مدرس این کورس،
بهتره یه جزوه pdf توضیحات مربوطه به همراه کورس ارائه شود.
صدای مدرس بسیار ضعیف است، برای نمونه در کورس 21 چند دقیقه اول خیلی آرام صحبت میکنند.
در کورس های بعدی این نکات رعایت شود کیفیت آموزش بسیار بهتر خواهد بود.
با تشکر.

  مدیر – سعید سلطانی

  سلام و درود
  مرسی از لطفتون دوست خوبم و همینطور مرسی از پیشنهاد خیلی خوبتون
  در مورد تن صدای مدرس هم تذکر لازم داده خواهد شد تا در دوره های بعدی حتما رعایت بشه
  موفق باشید

خشایار

سلام وخسته نباشید خدمت تیم لرن فایلز

ممنون بابت آموزش های خوبتون
من تمام آموزش های الکترونیک رو خریداری کردم و همه رو به اتمام رسوندم
اما به نظر من در آموزش AVR بخش هایی از قسمت های مهم و کاربردی تر مثل تایمر ها و وقفه ها و بحث بزرگ امواج PWM بسیار نادیده گرفته شد و این برای یک آموزش با این کیفیت بسیار دور از انتظار هست.
به نظر بنده اگر میشد کنار آموزش ها به صورت عملی مداری هم بسته میشد و توضیح داده میشد خیلی بهتر بود.
حتی اگه هزینه آموزش هم بیشتر میشد بازهم ارزش خرید رو داشت و همچنان هم داره !!!

در آخر خواستم بپرسم که آموزش ARM هم توی برنامه آکادمی هست یا خیر؟
آگه هست کی آماده عرضه میشه؟؟؟
خیلی ممنون 3 >

  مدیر – سعید سلطانی

  سلام و درود
  مرسی از دقت نظرتون دوست خوبم
  حتما مواردی که فرمودید بررسی میشه و در صورت نیاز در دوره جدیدی تهیه و منتشر خواهد شد
  تهیه دوره آموزش ARM در حال حاضر در دستور کار نیست اما در آینده حتما به اون پرداخته خواهد شد
  موفق و پیروز باشید

امیر

باسلام و خسته نباشید
دانشجوی الکترونیک هستم باید بگم قصدم از خریدن این ویدیو بالا بردن اطلاعات خودمه نه دیدن مطالب تکراری تخفیف نوروزی هم که تمام شده جلسه اول رو هم دیدم خیلی خوب بود ولی مطالب برای من تکراری بودن میخوام همینجوری که یک جلسه رو برای دوستان ارسال کردین برای من هم بفرستین با تشکر

  مدیر – سعید سلطانی

  سلام و درود
  ایمیلتون رو بررسی بفرمایید دوست خوبم ، لینک دانلود قسمت میانی دوره خدمتتون ارسال شد
  موفق باشید

توجه فرمایید:
نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.