جاوا – JAVA

لیست کلیه آموزش های JAVA در آکادمی لرن فایلز

جاوا


  قبل از شروع یادگیری ، چارت آموزشی را مطالعه و طبق یک برنامه قدم به قدم آموزش ها را مشاهده نمایید  ! مشاهده چارت

جستجوی آموزش[woof_text_filter]

دوره آموزش جاوا پروژه محور

دوره آموزش جاوا پروژه محور

در ادامه یادگیری جاوا نوبت انجام پروژه و یادگیری یک پروژه از ابتدا تا انتها است. در این آموزش پروژه محور جاوا یک نرم افزار مدیریت کتابخانه را پیاده سازی کرده ایم. تجزیه و تحیل سیستم، لایه بندی آن، کد نویسی بخش های مختلف(مانند : بخش رزرو، عضویت، کاربران، امانات، جریمه، کتاب ها و...)، تعریف قوانین، پکیج بندی، ساخت GUI، اتصال به دیتابیس در جاوا،دستورات SQL، چند نخی و Hibernate در جاوا بخشی از سرفصل های این آموزش است.
آموزش نسخه گذاری نرم افزار

آموزش نسخه گذاری نرم افزار

نام گذاری نسخه های مختلف نرم افزار (Software Versioning) قواعدی دارد که شما در این آموزش با آن ها به صورت کامل آشنا خواهید شد. پس از مشاهده این آموزش شما اصول ورژن بندی یا همان نسخه گذاری نرم افزار و همچنین انواع نسخه های یک نرم افزار را خواهید دانست و یاد می گیرید که چگونه پروژه های خود را به صورت اصولی نسخه گذاری کنید! به عنوان مثال با نام گذاری Beta آشنا خواهید شد. این آموزش 23 دقیقه را می توانید در ادامه دانلود کنید!
دوره آموزش کار با فایل در جاوا

دوره آموزش کار با فایل در جاوا

جهت تکمیل یادگیری زبان برنامه نویسی جاوا می توانید ویدیو های تک قسمتی و کوتاه ما در زمینه آموزش جاوا را مشاهده کنید. کار با فایل در جاوا یکی از این آموزش های کوتاه است. شما در این آموزش به صورت کامل با موضوع فایل ها در این زبان برنامه نویسی شامل تمامی مفاهیم ارتباط با فایل و کار با فایل ها در جاوا آشنا خواهید شد. توصیه می کنیم این ویدئو آموزشی را در حین یا بعد از اتمام یادگیری دوره مقدماتی تا پیشرفته آموزش جاوا مشاهده کنید.
تبریک! هم اکنون تخفیف ۳ ساعته ویژه شما و سایر کاربران حاضر در سایت فعال شد. ۴۵ تا ۶۰ درصد تخفیفجزئیات
+