سی پلاس پلاس – ++C

لیست کلیه آموزش های ++C در آکادمی لرن فایلز

++C


  قبل از شروع یادگیری ، چارت آموزشی را مطالعه و طبق یک برنامه قدم به قدم آموزش ها را مشاهده نمایید  ! مشاهده چارت

جستجوی آموزش[woof_text_filter]

آموزش c++

دوره آموزش ++C

دوره آموزش سی پلاس پلاس (++C) شما را با ویژگی ها و صفات C++ ، ساختار آن، دستورات شرطی، توابع، متغییر ها و ثوابت، خواندن و نوشتن، توابع بازگشتی، آرایه ها، دستورات کنترلی، رشته ها، عملگر ها، حلقه های تکرار، اشاره گر ها، استراکچر، خروجی در C++، فایل ها و کار با آن ها و سایر مفاهیم مهم در زبان برنامه نویسی ++C به صورت کامل آشنا خواهد کرد و شما می توانید با مشاهده این فیلم آموزشی تسلط لازم را در این زبان برنامه نویسی بدست آورید.
دوره ساخت بازی دوز با C++

دوره ساخت بازی دوز با ++C

بیشتر شما با بازی دوز آشنایی دارید! پروژه ساخت بازی دوز شاید یکی از تمرین ها و مباحث دانشگاهی و آکادمیک باشد اما درس ها و تکنیک های مفیدی را در برنامه نویسی به شما خواهد آموخت.آموزش ساخت بازی دوز را با زبان های برنامه نویسی مختلف در لرن فایلز منتشر کرده ایم و در این آموزش سراغ ساخت بازی دوز با C++ رفته ایم. در حین پیاده سازی بازی دوز در این زبان، شما با توابع گرافیکی سی پلاس پلاس و شی گرایی آشنا خواهید شد.
دفترچه تلفن با سی پلاس پلاس

دوره ساخت دفترچه تلفن با ++C

جهت درک بهتر برنامه نویسی ++C نیاز است تا ادامه مسیر یادگیری این زبان برنامه نویسی را در قالب آموزش های پروژه محور ++C ادامه دهیم. در این فیلم آموزشی نحوه ساخت دفترچه تلفن با C++  را از ابتدا تا انتها یاد خواهید گرفت. ابتدا کار با فایل ها و چندین مبحث مهم و به هم پیوسته را می آموزید، سپس پروژه دفترچه تلفن با زبان سی پلاس پلاس را پیاده سازی خواهید کرد. پیشنیاز این آموزش دوره مقدماتی تا پیشرفته آموزش ++C که در گذشته منتشر کرده ایم، می باشد.
تخفیف ۹ ساعته بر روی ساعت فعال شد. ۴۵ تا ۶۰ درصد تخفیف بر روی تمامی آموزش هاجزئیات
+