سی شارپ

لیست کلیه آموزش های سی شارپ در آکادمی لرن فایلز

سی شارپ


  قبل از شروع یادگیری ، چارت آموزشی را مطالعه و طبق یک برنامه قدم به قدم آموزش ها را مشاهده نمایید  ! مشاهده چارت

جستجوی آموزش

آموزش تلگرام وب هوک

آموزش تلگرام وب هوک

به درخواست کاربران پس از انتشار آموزش ساخت ربات تلگرام، تصمیم گرفتیم تا در آموزشی مجزا مبحث تلگرام وب هوک را که بهترین الگوریتم برنامه نویسی ربات تلگرام است، به صورت کامل آموزش دهیم. یادگیری وب هوک یک موضوع الزامی برای طراحی و پیاده سازی ربات های تلگرام می باشد. شما می توانید این آموزش را به صورت رایگان دانلود نمایید.
دوره آموزش entity framework code first

دوره Entity Framework Code First

اگر تمایل دارید Entity Framework Code First (انتیتی فریم ورک کد فرست) را از مبتدی تا سطح حرفه ای بیاموزید، این دوره را به شما پیشنهاد می کنیم. برخی از مباحث این آموزش عبارتند از آشنایی با ORM، معرفی کامل EF، پیاده سازی پروژه با Entity، انواع متادیتاها، عملیات CRUD، جنریک ها، Fluent API، ارث بری و Code First Migrations. لیست کامل سرفصل آموزش EF را می توانید در ادامه مشاهده کنید.
دوره سوکت پروگرمینگ در c#

دوره سوکت پروگرمینگ در #C

در این دوره برنامه نویسی شبکه یا همان سوکت پروگرمینگ (Socket Programming) در زبان برنامه نویسی سی شارپ را به صورت کامل آموزش داده ایم. معرفی کلی Socket Programming، کار با نخ ها و Multi Threading در سی شارپ، پیاده سازی نرم افزار چت از ابتدا تا انتها با استفاده از سوکت، ارسال و دریافت فایل تحت شبکه، مبحث UDF، ارسال و دریافت تصویر و صدا، شبکه های AdHoc و بسیاری دیگر، از مواردی هستند که در این آموزش به آن ها پرداخته ایم.
دوره آموزش مترو در سی شارپ

دوره آموزش مترو در سی شارپ

این بار رسیدیم به مدرن ترین رابط کاربری ارائه شده توسط ماکروسافت یعنی رابط کاربری Metro UI. مترو را می توان به عنوان شاهکار مایکروسافت دانست. در دوره آموزش مترو در سی شارپ قصد داریم تا به شما چگونگی ایجاد این رابط کاربری جدید به نام مترو رو در سی شارپ آموزش داده و روش ایجاد انواع Message ها، Popup ها، Toast ها و… را با هم یاد بگیریم. در ادامه می توانید سرفصل این دوره آموزشی را مشاهده کنید.
دوره ساخت دانلود منیجر با c#

دوره ساخت دانلود منیجر با سی شارپ

دوره آموزش پروژه محور ساخت دانلود منیجر با #C به شما مباحث بی نظیری در زبان برنامه نویسی #C را خواهد آموخت.نخ ها در سی شارپ و چند نخی، نوع داده Enum، کلاس ها و متد های مربوط به فرم ها، تاریخ و زمان، Web Client، بدست آوردن حجم فایل قبل از دانلود، دانلود فایل با #C، کار با نوار پیشرفت، نحوه انتقال پارامتر به فرم دیگر، متد Invoke، کار با Clipboard، بکگراند ورکر ها و تعدادی زیادی از موارد دیگر، نکاتی هستند که در این آموزش می آموزید.
دوره برنامه نویسی موازی در c#

دوره برنامه نویسی موازی در #C

برنامه نویسی موازی در سی شارپ (Parallel Programming) یک موضوع پیچیده اما کاربردیست! ما در 22 فیلم آموزشی به صورت کامل به مفاهیمی همچون نخ ها، متد ها، پروسه ها، ارسال آرگومان به پروسز، ارسال آرگومان به نخ،کلاس Monitor، دستور Lock، سیگنال دهی، Waithandle ،Mutex، هماهنگ سازی، Semphore، ساختار های دورگه، TLS، مدیریت خطا در نخ ها، Delegate ها،TPL،مدیریت Taskها و بسیاری از موارد پیشرفته دیگر در زبان سی شارپ پرداخته ایم.
دوره آموزش رسم نمودار در C#

دوره آموزش رسم نمودار در #C

در این آموزش به رسم نمودار در زبان برنامه نویسی سی شارپ پرداخته ایم. شما در این دوره با ابزار MSCHART آشنا شده و پس از اتمام این آموزش، توانایی رسم انواع مختلف نمودار ها در نرم افزار خود را خواهید داشت. توضیح کلی MSCHART، نحوه تهیه آن، کار با بخش های مختلف این ابزار، رسم چندین نمودار، دریافت داده از منابع، ظاهر نمودار، نمودار های Real Time و چندین موضوع دیگر، از جمله مباحثی هستند که در این آموزش بررسی شده اند.

زیر دسته های آموزشیفیلتر پیشرفته آموزش ها


بر روی فیلتر مد نظر کلیک کنید و تنها نوعی خاص از آموزش های دسته جاری را مشاهده نمایید !


show blocks helper

تا 90% تخفیف‌ - مشابه این تخفیف تکرار نخواهد شد، فرصت : جزئیات
+