سی شارپ

لیست کلیه آموزش های سی شارپ در آکادمی لرن فایلز

سی شارپ


  قبل از شروع یادگیری ، چارت آموزشی را مطالعه و طبق یک برنامه قدم به قدم آموزش ها را مشاهده نمایید  ! مشاهده چارت

جستجوی آموزش[woof_text_filter]

دوره سوکت پروگرمینگ در c#

دوره سوکت پروگرمینگ در #C

در این دوره برنامه نویسی شبکه یا همان سوکت پروگرمینگ (Socket Programming) در زبان برنامه نویسی سی شارپ را به صورت کامل آموزش داده ایم. معرفی کلی Socket Programming، کار با نخ ها و Multi Threading در سی شارپ، پیاده سازی نرم افزار چت از ابتدا تا انتها با استفاده از سوکت، ارسال و دریافت فایل تحت شبکه، مبحث UDF، ارسال و دریافت تصویر و صدا، شبکه های AdHoc و بسیاری دیگر، از مواردی هستند که در این آموزش به آن ها پرداخته ایم.
دوره آموزش entity framework code first

دوره Entity Framework Code First

اگر تمایل دارید Entity Framework Code First (انتیتی فریم ورک کد فرست) را از مبتدی تا سطح حرفه ای بیاموزید، این دوره را به شما پیشنهاد می کنیم. برخی از مباحث این آموزش عبارتند از آشنایی با ORM، معرفی کامل EF، پیاده سازی پروژه با Entity، انواع متادیتاها، عملیات CRUD، جنریک ها، Fluent API، ارث بری و Code First Migrations. لیست کامل سرفصل آموزش EF را می توانید در ادامه مشاهده کنید.
دوره آموزش مترو در سی شارپ

دوره آموزش مترو در سی شارپ

این بار رسیدیم به مدرن ترین رابط کاربری ارائه شده توسط ماکروسافت یعنی رابط کاربری Metro UI. مترو را می توان به عنوان شاهکار مایکروسافت دانست. در دوره آموزش مترو در سی شارپ قصد داریم تا به شما چگونگی ایجاد این رابط کاربری جدید به نام مترو رو در سی شارپ آموزش داده و روش ایجاد انواع Message ها، Popup ها، Toast ها و… را با هم یاد بگیریم. در ادامه می توانید سرفصل این دوره آموزشی را مشاهده کنید.
دوره ساخت دانلود منیجر با c#

دوره ساخت دانلود منیجر با سی شارپ

دوره آموزش پروژه محور ساخت دانلود منیجر با #C به شما مباحث بی نظیری در زبان برنامه نویسی #C را خواهد آموخت.نخ ها در سی شارپ و چند نخی، نوع داده Enum، کلاس ها و متد های مربوط به فرم ها، تاریخ و زمان، Web Client، بدست آوردن حجم فایل قبل از دانلود، دانلود فایل با #C، کار با نوار پیشرفت، نحوه انتقال پارامتر به فرم دیگر، متد Invoke، کار با Clipboard، بکگراند ورکر ها و تعدادی زیادی از موارد دیگر، نکاتی هستند که در این آموزش می آموزید.
دوره برنامه نویسی موازی در c#

دوره برنامه نویسی موازی در #C

برنامه نویسی موازی در سی شارپ (Parallel Programming) یک موضوع پیچیده اما کاربردیست! ما در 22 فیلم آموزشی به صورت کامل به مفاهیمی همچون نخ ها، متد ها، پروسه ها، ارسال آرگومان به پروسز، ارسال آرگومان به نخ،کلاس Monitor، دستور Lock، سیگنال دهی، Waithandle ،Mutex، هماهنگ سازی، Semphore، ساختار های دورگه، TLS، مدیریت خطا در نخ ها، Delegate ها،TPL،مدیریت Taskها و بسیاری از موارد پیشرفته دیگر در زبان سی شارپ پرداخته ایم.
آموزش تلگرام وب هوک

آموزش تلگرام وب هوک

به درخواست کاربران پس از انتشار آموزش ساخت ربات تلگرام، تصمیم گرفتیم تا در آموزشی مجزا مبحث تلگرام وب هوک را که بهترین الگوریتم برنامه نویسی ربات تلگرام است، به صورت کامل آموزش دهیم. یادگیری وب هوک یک موضوع الزامی برای طراحی و پیاده سازی ربات های تلگرام می باشد. شما می توانید این آموزش را به صورت رایگان دانلود نمایید.
دوره آموزش رسم نمودار در C#

دوره آموزش رسم نمودار در #C

در این آموزش به رسم نمودار در زبان برنامه نویسی سی شارپ پرداخته ایم. شما در این دوره با ابزار MSCHART آشنا شده و پس از اتمام این آموزش، توانایی رسم انواع مختلف نمودار ها در نرم افزار خود را خواهید داشت. توضیح کلی MSCHART، نحوه تهیه آن، کار با بخش های مختلف این ابزار، رسم چندین نمودار، دریافت داده از منابع، ظاهر نمودار، نمودار های Real Time و چندین موضوع دیگر، از جمله مباحثی هستند که در این آموزش بررسی شده اند.
دوره ساخت user control در c#

دوره ساخت User Control در سی شارپ

در این دوره از مجموعه دوره های آموزش سی شارپ با User Control در سی شارپ (#C) یا همان کامپوننت آشنا شده و نحوه ساخت یوزر کنترل در این زبان را می آموزید. اگر از کنترل های سفارشی (User Control ها) در پیاده سازی نرم افزار خود استفاده کنید، قطعاً باعث صرفه جویی در زمان و همچنین کاهش هزینه های تولید یک نرم افزار می شود. جهت مشاهده جزئیات این فیلم آموزشی و دانلود آن به صورت رایگان به ادامه مطلب مراجعه کنید.
دوره آموزش trial کردن نرم افزار در c#

آموزش Trial کردن نرم افزار سی شارپ

گاهاً نیاز دارید نرم افزار شما به گونه ای باشد که تا مدت زمان خاصی بر روی سیستم کاربر قابل اجرا بوده و بعد از مدتی نیاز به نوعی اکتیو یا فعال سازی داشته باشد. این قابلیت به برنامه نویس کمک می کند تا از پروژه خود حفاظت کند! ما در دوره آموزش Trial کردن نرم افزار در سی شارپ و ساخت شماره سریال حرفه ای به شما آموزش خواهیم داد که نسخه ی محدود یا Trial نرم افزار خود را ایجاد کرده و به روش های مختلف مانند شماره سریال از آن حفاظت نمایید.
آموزش نسخه گذاری نرم افزار

آموزش نسخه گذاری نرم افزار

نام گذاری نسخه های مختلف نرم افزار (Software Versioning) قواعدی دارد که شما در این آموزش با آن ها به صورت کامل آشنا خواهید شد. پس از مشاهده این آموزش شما اصول ورژن بندی یا همان نسخه گذاری نرم افزار و همچنین انواع نسخه های یک نرم افزار را خواهید دانست و یاد می گیرید که چگونه پروژه های خود را به صورت اصولی نسخه گذاری کنید! به عنوان مثال با نام گذاری Beta آشنا خواهید شد. این آموزش 23 دقیقه را می توانید در ادامه دانلود کنید!
دوره آموزش ساخت ستاپ در c#

دوره آموزش ساخت ستاپ در #C

مبحث ستاپ گیری و سپس نصب پروژه ای که آن را کد نویسی کرده اید، اغلب با چالش های زیادی همراه است! در این آموزش ساخت ستاپ در سی شارپ را با چهار نرم افزار منتخب یاد خواهید گرفت. در این آموزش، ساخت ستاپ با InstallShield، Advanced Installer، Setup Factory و ویژوال استودیو را می آموزید و با مزایا، معایب و روش کار منحصر به فرد هر یک از نرم افزار های ذکر شده در ستاپ گیری برنامه سی شارپی خود آشنا خواهید شد.
دوره آموزش گرافیک در سی شارپ

دوره آموزش گرافیک در سی شارپ

در این آموزش به موضوع گرافیک در سی شارپ پرداخته ایم و کار با توابع گرافیکی در زبان سی شارپ را بررسی کرده ایم. ساخت کنترل گرافیک، ترسیم مستطیل، ایجاد متن گرافیکی، کار با فونت، ترسیم خط، ترسیم چند ضلعی، کار با رخداد های MouseDown و MouseUP برای توابع گرافیکی در #C و ساخت قابلیتی مانند Brushes در برنامه Paint ویندوز، بخشی از سرفصل این دوره آموزشی هستند. جهت مشاهده کامل سرفصل های این آموزش به ادامه مطلب مراجعه کنید.
دوره بازی سازی با xna

دوره بازی سازی با XNA

اگر تمایل دارید بازی سازی با سی شارپ (#C) یا همان XNA را بیاموزید، این دوره آموزشی را به شما پیشنهاد می کنیم. در این مجموعه فیلم آموزشی XNA را معرفی می کنیم و سپس به مباحثی همچون کار با موتور XNA و ویژگی های آن، توابع مورد نیاز، کار با Content Pipline، ایجاد Texture در بازی، کار با کلاس SpriteBatch، انیمیشن ها، SpriteFont، حرکت اسپرایت ها، سیستم تشخیص برخورد، استفاده از فایل های صوتی و چندین عنوان آموزشی دیگر خواهیم پرداخت.
دوره آموزش ساخت ربات تلگرام با سی شارپ

آموزش ساخت ربات تلگرام با سی شارپ

در دوره آموزش ساخت ربات تلگرام با #C با تمام جزئیات ساخت یک ربات تلگرام با زبان برنامه نویسی سی شارپ از ابتدا تا انتها آشنا خواهید شد. معرفی برخی ربات ها و روش کسب درآمد، بررسی مستندات تلگرام، ساخت ربات در Bot Father، تنظیمات ربات، آنالیز درخواست ها، ارسال پاسخ، ایجاد زیرنویس، ارسال فایل، ارسال پست از طریق ربات به کانال، روش GetUpdates و SetWebHook و نهایتاً انتشار ربات، برخی از مباحثی هستند که در این آموزش می آموزید.

تخفیف لرن فایلز ویژه نوروز

نوروز باستانی مبارک! جشنواره نوروزی فعال شد... فقط تا پایان امشب تا %۷۵ تخفیفمشاهده جزئیات
+