آی او اس – IOS

لیست کلیه آموزش های IOS در آکادمی لرن فایلز

برنامه نویسی iOS

❖ فصل ششم دوره برنامه نویسی اندروید منتشر شد ... مشاهده


  قبل از شروع یادگیری ، چارت آموزشی را مطالعه و طبق یک برنامه قدم به قدم آموزش ها را مشاهده نمایید  ! مشاهده چارت

جستجوی آموزش

آموزش سوئیفت

دوره آموزش سوئیفت Swift

اگر می خواهید برای IOS کد بزنید باید از Objective-c به زبان برنامه نویسی Swift کوچ کنید!  یک زبان برنامه نویسی جدید ، انعطاف پذیر ، در حال توسعه و مناسب برای ورود به بازار کار داخل و خارج. در دوره آموزش سوئیفت ما به شما برنامه نویسی برای سیستم عامل های IOS بر پایه این زبان را از سطح مقدماتی تا پیشرفته آموزش داده ایم. می توانید جزئیات و سرفصل های دقیق این دوره را در ادامه مشاهده کنید.
دوره آموزش برنامه نویسی ios

دوره آموزش برنامه نویسی IOS

آموزش برنامه نویسی IOS بر پایه Objective-C بوده و علاوه بر آموزش مقدماتی تا پیشرفته ، شامل مباحث پروژه محور و آموزش ساخت اپلیکیشن مدیریت مالی با IOS نیز می باشد. آشنایی با XCode، ساختار زبان Objective-C، متغیر ها،عملگر ها، حلقه های تکرار، متد ها، اشیاء، ساخت ماشین حساب، کار با فایل XML، ساخت اپلیکیشن پیانو،ارتباط با دیتابیس در IOS، خروجی IPA، انتشار اپ در سیبچه و SQLite تنها بخشی از سرفصل این آموزش هستند.
دوره آموزش یونیتی برای ios

دوره آموزش یونیتی برای IOS

بازی با Unity  ویژه سیستم عامل اندروید را در گذشته تهیه و منتشر کردیم. این بار در دوره آموزش Unity برای IOS شما بازی سازی با یونیتی برای سیستم عامل IOS را به صورت کامل خواهید آموخت.تنظیم حرکت دوربین، Tile شدن Ground، تعریف کیبورد برای کاراکتر، پیکربندی Jump کاراکتر، امتیازگیری در بازی، تعریف تله در بازی، جلوه های گوناگون صوتی و نهایتاً گرفتن خروجی برای Iphone سرفصل های این مجموعه فیلم آموزش بازی سازی هستند.

زیر دسته های آموزشی



فیلتر پیشرفته آموزش ها


بر روی فیلتر مد نظر کلیک کنید و تنها نوعی خاص از آموزش های دسته جاری را مشاهده نمایید !


show blocks helper