اندروید

لیست کلیه آموزش های ANDROID اکادمی لرن فایلز

Android


  قبل از شروع یادگیری ، چارت آموزشی را مطالعه و طبق یک برنامه قدم به قدم آموزش ها را مشاهده نمایید  ! مشاهده چارت

جستجوی آموزش[woof_text_filter]

چراغ قوه با برنامه نویسی اندروید

کار با چراغ قوه در برنامه نویسی اندروید

در این دوره کوتاه یاد خواهید گرفت که چگونه در برنامه نویسی اندروید، فلش گوشی را کنترل کنید. هدف این آموزش این است که قدم به قدم مراحل ساخت یک برنامه چراغ قوه در برنامه نویسی اندروید را به شما آموزش داده و همچنین شما را با مواردی مانند پخش صدا دلخواه در زمان کلیک بر روی دکمه روشن / خاموش فلش، اعلام و نمایش خطا در صورت عدم وجود فلش در دیوایس اندرویدی یا مشکل دوربین  و بسیاری موارد دیگر آشنا کند.
موزیک پلیر در اندروید

موزیک پلیر در برنامه نویسی اندروید

در این دوره ویدیویی شما یاد خواهید گرفت که چگونه یک موزیک پلیر را با برنامه نویسی اندروید طراحی و پیاده سازی کنید. در دوره آموزش ساخت موزیک پلیر در برنامه نویسی اندروید، شما یک اپلیکیشن موزیک پلیر را از ابتدا با امکانات مختلف و بر اساس یک رابط کاربری (UI) از قبل آماده شده (در قالب فایل PSD)، در محیط اندروید استودیو پیاده سازی می کنید. قطعاً این آموزش نکات و تجربیات خوبی را در برنامه نویسی اندروید به شما منتقل خواهد کرد.
آموزش پروژه محور اندروید

ساخت اپلیکیشن Gmail در اندروید

ما در این دوره از مجموعه دوره های آموزش برنامه نویسی اندروید به شما ساخت یک اپلیکیشن مشابه اپلیکیشن Gmail در سیستم عامل اندروید را آموزش خواهیم داد. شما در قالب یک پروژه یاد می گیرید که چگونه اپلیکیشنی با ظاهر زیبا و افکت های مختلف ایجاد کنید. ضمناً در کنار این موضوع به مباحث تخصصی دیگر در برنامه نویسی اندروید که یادگیری آن ها الزامی هستند ، نیز پرداخته ایم.
ساخت گالری تصاویر در اندروید

آموزش ساخت گالری تصاویر در اندروید

در ادامه مباحث آموزش برنامه نویسی اندروید ، در این دوره پروژه محور به شما ساخت اپلیکیشن گالری تصاویر در اندروید را آموزش خواهیم داد. این آموزش پروژه محور اندروید به شما کمک می کند تا علاوه بر یادگیری مباحث پایه و تکنیک های مهم در برنامه نویسی اندروید ، بتوانید در محیط اندروید استودیو یک اپلیکیشن گالری تصاویر با قابلیت دریافت تصاویر از اینترنت را از 0 تا 100 پیاده سازی کنید.
تبدیل گفتار به نوشتار در برنامه نویسی اندروید

تشخیص گفتار و تلفظ متون در اندروید

مبحث جذاب تبدیل گفتار به نوشتار و همچنین تلفظ متون در برنامه نویسی اندروید، موضوع این آموزش ویدئویی می باشد. ارتباط کاربر از طریق گفتار با اپلیکیشن اندرویدی شما می تواند یک تمایز فوق العاده باشد. در این آموزش به شما یاد خواهیم داد که چگونه در زبان برنامه نویسی اندروید گفتار را به نوشتار تبدیل کنید و همچنین امکان تلفظ متن ها را به اپلیکیشن خود اضافه کنید. در ادامه می توانید این آموزش را همراه با سورس پروژه دریافت نمایید.
آموزش گوگل مپ در اندروید

گوگل مپ در برنامه نویسی اندروید

آموزش استفاده از گوگل مپ (Google Map) یکی دیگر از دوره های کوتاه و کاربردی ما در حوزه آموزش برنامه نویسی اندروید می باشد. در این دوره شما ابتدا با کلیات گوگل مپ آشنا خواهید شد، سپس نحوه استفاده از نقشه گوگل در پروژه اندرویدی را یاد گرفته و نهایتا با توابع و امکاناتی که گوگل مپ در اختیار برنامه نویسان اندروید قرار می دهد،کار خواهید کرد. همچنین می آموزید که چگونه موقعیت کاربر را بدست آورده و این موقعیت را بر روی نقشه با آیکونی خاص (مثلاً تاکسی) نمایش دهید.
دوره ساخت جدول ضرب در اندروید

دوره ساخت جدول ضرب در اندروید

برنامه نویسی اندروید یکی از بروزترین و پرکاربردترین و در عین حال پر درآمدترین حوزه در برنامه نویسی می باشد، زیرا با وجود مارکت های خارجی و ایرانی فروش محصول شما به صورت تعداد بالا بسیار راحت بوده و همچنین درآمد بالایی دارد. در این دوره پروژه محور آموزش اندروید ، ساخت برنامه جدول ضرب برای کودکان همراه با طراحی یک مسابقه برای آنها را فرا خواهید گرفت.با مشاهده این آموزش تجربه ساخت یک برنامه ساده را بدست خواهید آورد.