آموزش نرم افزار های مهندسی

لیست کلیه آموزش های مهندسی که تا کنون ارائه کرده ایم !

نرم افزار های مهندسی

[av_font_icon icon='ue8c9' font='entypo-fontello' style='' caption='' link='' linktarget='' size='40px' position='right' color='#6bb3d6'][/av_font_icon]آموزش نرم افزار های مهندسی

در این بخش شما به دوره های ۰ تا ۱۰۰ و پروژه محور بسیار جامع در رابطه با آموزش 3D Max ، آموزش اتوکد ، آموزش Matlab و بسیاری از نرم افزار ها و ابزار های مهندسی دسترسی دارید . این آموزش ها به صورت ویدئویی بوده و توسط تیم آکادمی لرن فایلز تهیه و تولید شده است . هر یک از آموزش های زیر از سطح مقدماتی تا پیشرفته را با سرفصلی استاندارد پوشش داده و شما می توانید با هر سطح دانش از نرم افزار های مهندسی که در حال حاضر دارید، براحتی مهارت خود را بدست آورید. هر کدام از آموزش ها را بسته به نیاز خود از لیست انتخاب کرده و یادگیری نرم افزارهای مهندسی را شروع کنید.


  قبل از شروع یادگیری ، چارت آموزشی را مطالعه و طبق یک برنامه قدم به قدم آموزش ها را مشاهده نمایید  ! مشاهده چارت

جستجوی آموزش[woof_text_filter]

دوره تصویری آموزش اتوکد به زبان فارسی

دوره آموزش اتوکد

اتوکد(AutoCAD) نرم‌ افزاری مطرح جهت ترسیم نقشه‌ های مهندسی و صنعتی است. نرم افزار AutoCAD یکی از مهمترین و پرکاربردترین نرم افزارهای طراحی های دو و سه بعدی و همچنین ترسیم فنی است.با توجه به اهمیت فراوان این نرم افزار در رشته های مهندسی و صنعتی، بر آن شدیم تا دوره آموزش نرم افزار اتوکد را از سطح مقدماتی تا پیشرفته تولید و منتشر کنیم.
دوره تصویری آموزش 3d max

دوره آموزش 3D MAX

دوره آموزش تردی مکس(3D Max) یکی دیگر از آموزش های آکادمی لرن فایلز در حوزه نرم افزار های مهندسی می باشد.در این دوره ما به شما مباحث پایه و مقدماتی نرم افزار 3D Max و همچنین تا حدی مباحث پیشرفته این نرم افزار کاربردی را آموزش خواهیم داد. شما به صورت کامل با محیط و ابزار های این نرم افزار آشنا شده و تسلط لازم برای انجام پروژه ها مختلف را بدست خواهید آورد.
دوره آموزش متلب

دوره آموزش متلب – پیشرفته

در دوره آموزش پیشرفته متلب، مباحث Simulink، فراخوانی کتابخانه ها، مدل سازی پیوسته، جرم، فنر، دمپر، شبیه سازی،کنترل بلوک ها،تحلیل زیر سیستم For Iteratorو...، سیگنال ها، رابط گرافیکی در متلب،ساخت پروژه شناسایی چهره و تصویر، شبکه های عصبی، پروژه تخمین وضعیت مسکن، تشخیص الگو ها،خوشه بندی،مدل نورون در شبکه عصبی و شبکه های پرسپترون و بسیاری از موارد دیگر در قالب چندین فیلم آموزشی به صورت کامل آموزش داده شده است.
دوره آموزش متلب

دوره آموزش متلب – مقدماتی

متلب (Matlab) یک زبان برنامه نویسی نسل 4 و یک محیط نرم افزاری ویژه محاسبات عددی است. در این دوره به صورت مقدماتی به آموزش نرم افزار متلب پرداخته ایم. مفاهیم پایه Matlab، توابع در متلب، دستورات محاسباتی در زبان برنامه نویسی متلب، ماتریس ها و کار با آن ها، کار با M. فایل ها، نمایش و اجرای خروجی،نمودار های چند بعدی و چندین موضوع دیگر، از جمله سرفصل های این فیلم آموزشی هستند.

تخفیف لرن فایلز ویژه نوروز

نوروز باستانی مبارک! جشنواره نوروزی فعال شد... فقط تا پایان امشب تا %۷۵ تخفیفمشاهده جزئیات
+