وردپرس – WORDPRESS

لیست کلیه آموزش های وردپرس در آکادمی لرن فایلز

وردپرس


  قبل از شروع یادگیری ، چارت آموزشی را مطالعه و طبق یک برنامه قدم به قدم آموزش ها را مشاهده نمایید  ! مشاهده چارت

جستجوی آموزش

خرید هاست و دامنه

دوره آموزش خرید هاست و دامنه

در این آموزش به صورت کامل با نحوه خرید هاست و دامنه و نکات مربوط به هر کدام آشنا خواهید شد. بخشی از سرفصل آموزش رایگان خرید هاست و دامنه عبارتند از: هاست چیست و آشنایی با انواع هاست اعم از هاست اشتراکی، ایران، رایگان، هاست وردپرس، هاست لینوکس، VPS و هاست های ابری، ویژگی های هاست خوب، دامنه و پارامتر های مهم آن، برترین شرکت های ارائه دهنده هاست و دامنه در ایران. در ادامه مطلب جزئیات سرفصل را مشاهده فرمائید.
دوره تصویری آموزش پلاگین نویسی وردپرس

دوره آموزش پلاگین نویسی وردپرس

وردپرس انعطاف پذیری بسیار بالایی دارد اما این انعطاف تا زمانی که شما مسلط به زبان ها و تکنولوژی های برنامه نویسی مرتبط با وردپرس نباشید، بیشتر شبیه به یک شعار است و شما تنها از 20 درصد از انعطاف پذیری این سیستم قدرتمند برخوردار خواهید بود. پلاگین یا همان افزونه این انعطاف را بسیار خوب نشان می دهد اما برای طراحی و پیاده سازی یک پلاگین وردپرس شما باید با دانش های مختلف در حوزه برنامه نویسی وب آشنا باشید. در دوره پلاگین نویسی وردپرس، سرفصل های مبتدی تا پیشرفته به صورت کامل گنجانده شده و از تعاریف اولیه گرفته تا انتشار افزونه در مخزن وردپرس را در این دوره به شما آموزش خواهیم داد.
دوره آموزش وردپرس

دوره آموزش وردپرس

وردپرس یک CMS بسیار قدرتمند است که هر روز به قدرت آن اضافه شده و در حال حاضر جامعه توسعه دهندگان و کاربران وردپرس بسیار گسترده و عظیم است. در آموزش وردپرس از نقطه صفر این سیستم تا تشریح کامل آن در کنار شما هستیم! معرفی وردپرس، نصب وردپرس، دانلود و نصب قالب آماده، معرفی بخش های مختلف Wordpress،ایجاد پست و برگه، پلاگین ها، لینک ها، ویرایشگر، کار با زمینه های دلخواه و ابزارک ها از جمله سرفصل های این دوره هستند.
آموزش طراحی قالب وردپرس

دوره آموزش طراحی قالب وردپرس

در این دوره طراحی قالب وردپرس را یاد خواهید گرفت.در ابتدا Wordpress را معرفی خواهیم کرد و سپس وارد بحث پروژه محور این آموزش خواهیم شد. طراحی قالب فلت در فتوشاپ، تبدیل قالب طراحی شده به قالب استاندارد وردپرس، اسلایدر، بخش آخرین مطالب، سایدبار ها، فرم لاگین، آخرین دیدگاه ها، بازدید ها، ادامه مطلب، منو ها، سرچ سایت، زمینه های دلخواه، ابزارک ها و سایر موارد کلیدی در قالب ، جزئی از سرفصل های این آموزش هستند.

زیر دسته های آموزشیفیلتر پیشرفته آموزش ها


بر روی فیلتر مد نظر کلیک کنید و تنها نوعی خاص از آموزش های دسته جاری را مشاهده نمایید !


show blocks helper