بخش اخبار آکادمی | News
آخرین اخبار

میتوان گفت تقریبا همه ی افراد با گجت های مایکروسافت آشنا هستند. مایکروسافت چند سالی هست که به کار در محدوده سخت افزاری مشغول است. و تا کنون گجت های توانمندی به بازار رائه کرده است اما بد نیست کمی با واژه گجت بیشتر آشنا شویم.

گجت چیست :

معنای لغوی گجت (Gadgets) ابزارک است. در واقع گجت به مفهوم تجهیزات مکانیکی و یا الکترونیکی کوچکی که به تازگی اختراع شده باشند؛ اشاره دارد. که هر کدام برای کاربرد های مختلفی طراحی شده اند و به سهولت بسیاری از کار ها کمک می کنند، مانند چاقو های چندکاره، پیچ گوشتی های الکترونیکی، بلندگو های بی سیم کوچک و.. بعنوان یک مثال دیگر میتوان گوشی های هوشمند را نام برد که در ابتدا با عنوان گجت وارد بازار شدند اما هم اکنون دیگر کسی با این نام آن ها را نمی شناسد.

شرکت نرم افزاری مایکروسافت تا کنون دستگاه های جدید زیادی را به بازار عرضه کرده است و توانسته نگرانی را در چهره بسیاری مسئولان نمایان کند. و اعتقاد آن ها بر این است که مایکروسافت یک شرکت نرم افزاری است و نباید در زمینه سخت افزار وارد شود و عملکرد این شرکت در این زمینه را تهدیدی بزرگی برای خود می دانند. به طوری که در حدود سه سال پیش وقتی اولین تبلت مایکروسافت؛ همان Surface Rt محبوب به بازار ارائه شد شرکت Acer از این محصول انتقاد کرد! و نگران این هستند که مایکروسافت بتواند با سرمایه گذاری در بخش سخت افزار، به جایگاه برتری دسترسی پیدا کند.

جدیدا مایکروسافت امکان به روز رسانی به آخرین بیلد ویندوز 10 را برای گجت های لومیا 950 و لومیا XL950 فراهم کرده است و کاربران به راحتی می توانند آن را دانلود کنند و بهتر است بدانید که شرکت مایکروسافت بسیار مشتاق است که نظر کاربران را در این باره بداند تا بتواند در این زمینه عملکردی بسیار بیشتر و بهتر از قبل از خود نشان دهد.

تاریخ ارسال
7 تیر 1395
ارسال شده توسط
مریم فاتحی زاده
میزان بازدید
0 نفر بازدیدکننده
0 دیدگاه
فایلی جهت دانلود وجود ندارد !
مشخصات
حجم و فرمت :

0 دیدگاه ثبت شده

شما هم نظری بدهید
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
توجه فرمایید:
نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.