بخش مقالات آکادمی | Articles
آخرین آموزش ها

چند سرگرمی باحال با Google ( قسمت دوم )

این تقریبا غیر ممکن است که کسی را پیدا کنید که از اینترنت استفاده کند و در مورد گوگل نداند. این غول تکنولوژی بسیار  فراگیر شده است، اگر چه بیشتر برای موتور جستجو همنام آن شناخته شده است، و در زمینه های مختلف خدمات ارائه می دهد و سایر محصولات، از جمله ایمیل (جیمیل)، یک پلت فرم به اشتراک گذاری ویدیو (یوتیوب)، یک مجموعه آفیس آنلاین (اسناد گوگل)، و خیلی زمینه های بیشتر. با اینکه بسیاری از خدمات گوگل رایگان هستند، ولی همه آنها فوق العاده ، خوب هستند، و در کلاس خود از بهترین هستند.
اما در عین حال گوگل قابلیت های بسیار سرگرم کننده برای استفاده قرار داده (همان طور که در مقاله قبل گفتیم ) و همچنین خیلی از آن ها پنهان در سراسر همه محصولات اصلی گوگل و خدمات است. اگر شما هم می خواهید با چندی از این سرگرمی های گوگل آشنا شوید با ما همراه باشید تا آن ها را در مقاله چند سرگرمی باحال با Google ( قسمت دوم ) به شما معرفی کنیم.

اکثر سرگرمی های گوگل در محبوب ترین محصول (به عنوان مثال جستجوی گوگل) خود پنهان هستند و می تواند به سادگی با استفاده از یک کلمه یا عبارت خاص در موتور جستجوی گوگل به آن ها دسترسی پیدا کرد. در اینجا به چند سرگرمی از آنها اشاره می کنیم :

Atari breakout.4

atari-breakout  چند سرگرمی باحال با Google ( قسمت دوم ) atari breakout 1

حالا که ما درباره ی مورد بازی در مقاله پیشین ( معرفی بازی پک من ) پرداختیم ، چرا در مورد بازی دیگری صحبت نکنیم ؟ که در گوگل به نام Image Breakout است که در گوگل بازی های کلاسیک، توسعه یافته و سال پیش بازی آتاری را منتشر کرده است. شما برای دسترسی به این بازی باید در قسمت جستجو تصاویر گوگل عبارت Atari breakout را جستجو کنید. وقتی شما ای عبارت را سرچ کردید یک صفحه بازی باز شده که می توانید با یک سطح صاف که کنترلش می کنید و با یک توپ ، مربع و مستطیل هایی ( که در واقع همان تصاویر باز شده اند و وقتی شما روی یکی از آن ها موس خود را نگه دارید اندازه تصویر را نشان می دهد ) که در بالاتر قرار دارد از بین ببرید، در حالی که گاهی اوقات سرعت برگشت این توپ زیاد می شود. اگر شما موفق به پایان بازی شوید، جستجو به طور خودکار به نتایج حاصل از جستجو تصویر هدایت می شوید.

همچنین شما می توانید بالاترین امتیازی را که کسب کردید را از طریق  گوگل + و فقط با یک کلیک به اشتراک بگذارید.

Zerg rush.5

zerg-rush  چند سرگرمی باحال با Google ( قسمت دوم ) zerg rush

این یک به سرگرمی به خصوص و باحال است. با جستجو عبارت Zerg rush  نتایج جستجوی شما نمایش داده می شود اما ناگهان از همه طرف توسط انبوهی از حروف O مورد حمله قرار میگیرید. و شما می توانید با چندین بار کلیک بر روی آن ها نابودشان کنید. بازی به پایان می رسد زمانی که نتایج جستجو نابود شوند، یا زمانی که شما تمام حروف O را نابود کنید. امتیاز بالا را هم می توان به راحتی به اشتراک گذاشت.

6. Google in 1998

google-in-1998  چند سرگرمی باحال با Google ( قسمت دوم ) google in 1998

تقریبا همه چیز ساده تر، گوگل آغاز به کار فروتنی در سال 1998 داشت. می خواهم بدانید که چگونه محبوب ترین موتور جستجو در سال 1998 نگاه کنید و ببنید که در آن زمان چگونه بوده ؟ از عبارت Google in 1998 استفاده کنید و به عنوان یک جستجو، در زمان سفر کنید.

تاریخ ارسال
7 تیر 1395
ارسال شده توسط
کوروش هاشمی
میزان بازدید
0 نفر بازدیدکننده
0 دیدگاه
فایلی جهت دانلود وجود ندارد !
مشخصات
نویسنده : کوروش هاشمی
حجم و فرمت :

0 دیدگاه ثبت شده

شما هم نظری بدهید
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
توجه فرمایید:
نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.