بخش اخبار آکادمی | News
آخرین اخبار

چند روز است که ” گوگل رنک ”  یا همان page rank  گوگل تمام سایت ها صفر شده است ! تمامی ابزار های نمایش رنک گوگل نیز عدد 0 را برای تمام سایت ها نشان می دهند . علت چیست ؟

  • آیا تمام سایت های توسط گوگل جریمه شده اند ؟
  • چرا سایت شما  پیج رنکش صفر شده ؟
  • آیا پیج رنک گوگل صفر شد  ؟

صفر شدن پیج رنک شما یک آپدیت گوگل بود ، این بار یعنی در آپدیت 2016 پیج رنک ها ، گوگل تمام آن ها را صفر کرد تا به طور رسمی اعلام کند که دیگر page rank  از نظرش اهمیتی نداشته و مهم نیست . اگر شما سایت خود یا وب سایت های دیگر را همین الان تست کنید شاهد خواهید بود که پیج رنک آن ها در تمام ابزار های اعلام رنک،  صفر هستند .

 در ادامه با ما همراه باشید تا دلایل این تغییر در آپدیت 2016 گوگل را بررسی کنیم .

  • احتمال می دهیم مشکل فنی در ابزار های نمایش رنک به وجود آمده است !

از ان جایی که گوگل در هر آپدیت سیستم خود را دگرگون می کند احتمالا الگوریتم های نمایش رنک را نیز تغییر داده و هنوز سایت های نمایش رنک نتوانسته اند خود را آپدیت کنند . این مورد از این لحاظ برای ما مورد تایید است که هنوز هیچ مرجعی خبری از این مشکل نداده است و موضوعی مبنی بر آپدیت 2016 الگوریتم های پیج رنک گوگل مطرح نشده است . 

  • page rank  ها تغییر کرده و صفر شده اند !

اگر اینگونه باشد شما نباید نگران باشید چون پیج رنک چیز مهمی نبود و تنها یک معیار نسبتا مفید بود اما مدیران حرفه ای وب سایت ها می دانند که page authority ، trustrank و domain age  مهمتر از پیج رنک بوده و به نوعی برترین پارامتر ها هستند .کیفیت مطالب شما حرف اول را می زند پس اگر محتوای با کیفیت و اصولی تولید کرده اید ،  پس نگران چه هستید ؟

 

  • در یک کلمه بگویید آیا سایت ما ضربه خورده ؟ آیا این آپدیت گوگل در کار ما تاثیری دارد ؟

خیر . اصلاً نگران این مورد نباشید اگر هر یک از موارد بالا اتفاق افتاده باشد هیچ سایتی ضرر نکرده و به نوعی تحت تاثیر این الگوریتم نیست . این الگوریتم نه سایتی را جریمه کرده و نه به دیگری پاداش داده . تنها اگر الگوریتمی هم در کار باشد یک نماد نمایشی از سایت همه کاربران اینترنت از کار افتاده است . پارامتر های دیگری برای نشان دادن بزرگ بودن و قوی بودن سایت شما در گوگل وجود دارد که معتبر تر و مهم تر هم هستند از آن ها برای نمایش سطح سایت خود به کاربران استفاده کنید .

این اتفاق برای افراد عادی و وبمستر های سایت های مختلف مهم نیست اما برای سایت های فروش بک لینک و سایت های تبلیغات بسیار مضر خواهد بود چون تا زمانی که کاربران خود را متوجه این مشکل کنند ، کاربران بر اساس دید و معلومات قبلی خود از گرفتن بک لینک یا سفارش تبلیغات منصرف شده و مدتی ضرر های مالی زیادی را شاهد خواهند بود . 

تاریخ ارسال
31 فروردین 1395
ارسال شده توسط
علی صاحبی
میزان بازدید
0 نفر بازدیدکننده
0 دیدگاه
فایلی جهت دانلود وجود ندارد !
مشخصات
نویسنده : علی صاحبی
حجم و فرمت :

0 دیدگاه ثبت شده

شما هم نظری بدهید
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
توجه فرمایید:
نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.