بخش مقالات آکادمی | Articles
آخرین آموزش ها

در قسمت قبل سه تا از لانچر های مهم اندروید را معرفی کردم در مقاله حاضر قصد دارم 4 لانچر دیگر را به همراه توضیح مختصری درباره هر کدام معرفی کنم.

معرفی لانچر های برتر اندروید:

1.Atom Launcher:

یک[kkstarratings]ی دیگر از لانچر های معروف و کاربردی اندروید است که شامل قابلیتی به نام ساخت پوسته است. در این لانچر هم امکان به اشتراک گذاشتن پوسته ها وجود دارد و همانند سایر لانچر هایی که در قسمت قبل معرفی شد امکان شخصی سازی نیز دارد. این لانچر معروف بسیار ساده است و هیچ بخشی از آن برای کاربر در هنگام کار با آن نا مفهوم نیست.

2. Solo Launcher:
از بهترین و قوی ترین لانچر های اندروید می توان Solo Launcher را نام برد. این لانچر در شخصی سازی دستگاه تلفن همراه تان به دلیل انعطاف پذیری و قابلیت های بالایی که دارد بسیار به شما کمک خواهد کرد. و حاوی ژست های لمسی از پوسته ها می باشد. لانچر مذکور به صورت رایگان عرضه شده است و می توانید به راحتی آن را دانلود کنید.

images  معرفی لانچر های برتر اندروید (قسمت دوم) images 5

3. Turbo Launcher:

این لانچر فوق العاده، امکان ایجاد میانبر از برنامه ها را دارد. همچنین انعطاف پذیری زیادی داشته و از سرعت بالایی نیز برخوردار است. و دارای ویژگی های دیگری نظیر : تغییر رنگ و تم، تهیه نسخه ی پشتیبان، افکت های حرفه ای، صفحه هایی با قابلیت برنامه ریزی می باشد.

4. Action Launcher Pro:
سریع ترین لانچر اندروید است. و می توانید در هوم اسکرین تعداد صفحات بسیار زیادی داشته باشید حتی 8 یا 9 صفحه! این لانچر دارای 8 افکت مختلف برای جابجایی بین هوم اسکرین و منو است. می توانید شفافیت صفحات منو را به دلخواه تغییر دهید. با کمک این لانچر می توانید به تمام برنامه ها به صورت کشویی دسترسی داشته باشید، برنامه ها و بازی ها را مرتب کنید. این لانچر دارای یک بسته پشتیبانی از آیکون لانچر های دیگر است.

تاریخ ارسال
10 تیر 1395
ارسال شده توسط
مریم فاتحی زاده
میزان بازدید
0 نفر بازدیدکننده
0 دیدگاه
فایلی جهت دانلود وجود ندارد !
مشخصات
حجم و فرمت :

0 دیدگاه ثبت شده

شما هم نظری بدهید
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
توجه فرمایید:
نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.