بخش مقالات آکادمی | Articles
آخرین آموزش ها

جستجو کپی برداران مطالب وب سایت

عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام کاربران عزیز لرن فایلز ! خب امروز با معرفی یک سایت خارجی بسیار مفید و پرکاربرد همراه شما دوستان لرن فایلزی هستیم . سایت آنالیز وب سایت شما که هم میتوانید وب سایت خود را از نظر سئو بررسی کنید و هم کپی برداران مطالبتون را به راحتی و اسودگی پیدا کنید و در صورت نیاز به مقابله با کپی برداران بپردازید. همیشه در اینترنت کسانی وجود دارند که کپی برداری برای آنها مهم بوده و اهمیتی به حقوق کپی رایت نمیدهند برای همین نیز قانون کپی رایت در کشور ایران جایی پیدا نکرده و با استفاده از مطالب کپی منفعت شخصی که زحمت کشیده را به سمت خود جذب میکنند و این کار تفاوتی با دزدی یا خوردن مال حرام ندارد.

کپی برداری مطالب  جستجو کپی برداران مطالب وب سایت business ideas 305

مطالب وب سایت

این سایت خارجی نوشته ها و عناوین وب سایت شما را انالیز (جستجو متن و عکس های وب سایت شما) و با سایر وب سایت ها با کمک جستجوگر ها مقایسه میکند و اگر وب سایتی تقریبا نوشته هایش مانند وب سایت شما باشد آن را نشان میدهد توجه کنید ممکن است بر طبق شباهت زیاد چندین متن در مطالب دو سایت و سایت شما ممکن است سایتی که کپی بردار نیست را نیز کپی بردار نشان بدهد پس بعد از بررسی زود قضاوت نکنید و ابتدا به کمی تحقیق درباره مطالب مخشص شده بپردازید.

برای ورود به سایت معرفی شده کلیک کنید

بعد از ورود در کادر آدرس سایت خود را وارد کنید و تایید را بزنید و منتظر بمانید تا سایت شما آنالیز شود و نتایج بررسی شده را به شما بدهد.

امیدوارم که از این مقاله نیز نهایت لذت را برده باشید و امیدوارم وبمستران لرن فایلزی به قانون کپی رایت همیشه احترام بگذارند و در صورت به وجود آمدن هرگونه مشکل در نظرات میتوانید پرسش را انجام بدهید تا در کمترین زمان به پاسخ مناسب برسید.

موفق باشید

تاریخ ارسال
8 تیر 1395
ارسال شده توسط
علیرضا قاسمی
میزان بازدید
0 نفر بازدیدکننده
0 دیدگاه
فایلی جهت دانلود وجود ندارد !
مشخصات
نویسنده : علیرضا قاسمی
حجم و فرمت :

0 دیدگاه ثبت شده

شما هم نظری بدهید
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
توجه فرمایید:
نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.