بخش اخبار آکادمی | News
آخرین اخبار

فروش 5 میلیارد دلاری یاهو به Verizon:

پیش از این اخباری برای فروش یاهو منتشر شد و مهلت پیشنهادات از سوی سازمان ها و افراد مختلف دوشنبه چهارم مرداد ماه سال جاری به پایان رسید.

کارشناسان قبل از پیشنهادات رقمی در حدود 10 میلیارد دلار برای کسب و کار اصلی یاهو پیش بینی کردن اما متاسفانه با پایان پیشنهادات و مشخص شدن رقم واقعی این شرکت با 5 میلیارد دلار به وریزان Verizon واگذار خواهد شد! البته در این معامله پتنت های یاهو به فروش نمی رسد و این ها در واقع در معامله دیگری به صورت جداگانه فروخته می شود که می تواند حدود چند صد دلار ارزش داشته باشد. وریزان از گذشته به دنبال این است که نام خود را به عنوان فعالان تبلیغات موبایل در خاطره ها ثبت کند و یاهو هم چون امتیازات مبتنی بر وب داشته و محتوای مناسبی برای کاربران موبایل ارائه می دهد ، توسط این شرکت خریداری شد. وریزان تا کنون چندین برند را در اختیار گرفته است ؛ از جمله AOL که آن را به قیمت حدودا 4.5 میلیون در سال گذشته خریداری کرد. و حتی مدیر عامل این شرکت را هم در اختیار خود گرفت. اکنون وریزان قصد دارد این دو برند را با یکدیگر ترکیب کند و نتیجه بسیار مطلوبی بگیرد. ظاهرا هم این امر شدنی است زیرا یاهو زمانی موتور جستوی برتر بود و AOL هم یک برند معروف است.

در این مزایده چندین شرکت معروف و اپراتور هایی شرکت کردند از جمله At & T. شرکت ورایزن باید گزارشی از عملکرد مالی خودش در سه ماه دوم سال 2016 منتشر کند. که خرید یاهو با این مبلغ هم شاید در این گزارش تاثیر گذار باشد. در هر حال ظاهر آن چیزی ک مشخص است این است که ورایزن به خوبی می تواند از کسب و کار یاهو بهره ببرد. حال باید دید که تغییر و تحولات آینده شرکت Verizon چه خواهد بود .

“پیروز باشید”

تاریخ ارسال
24 مرداد 1395
ارسال شده توسط
مریم فاتحی زاده
میزان بازدید
0 نفر بازدیدکننده
0 دیدگاه
فایلی جهت دانلود وجود ندارد !
مشخصات
حجم و فرمت :

دیدن این مطالب نیز توصیه می شود

0 دیدگاه ثبت شده

شما هم نظری بدهید
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
توجه فرمایید:
نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.