بخش مقالات آکادمی | Articles
آخرین آموزش ها

طراح سایت را با عجله انتخاب نکنید!

عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام کاربران لرن فایلز. امروز با یک مقاله راهنما برای افرادی که وبمستر نیستند خدمت شما هستیم تا شما آگاه باشید که به کدام وبمستر برای انجام کارها باید اعتماد کرد !!!

معمولا در ایران درصد طراح سایت و کدنویس ها از حد خود بسیار بالاتر رفته است و به طور متوسط میشود گفت در ماه حدود 10 سایت طراحی به جمع سایت های وبمسترینگ ایران اضافه میشود و این شغل از طرفدار های بسیار زیادی برخوردار است اما سوال این است که به کدام یک از این وب سایت ها باید اعتماد کنیم؟

-سایت هایی که پول برند خود را میخورند؟

-سایت هایی که تعرفه آن ها بسیار بالاست؟

-سایت هایی که نمونه های جذابی دارند؟

-سایت هایی که برای رقبای ما طراحی انجام داده اند؟

اخلاق جالب ما ایرانیا خودخواهی است که اگر خدمتی بسیار گران باشد درخواست تخفیف خواهیم کرد و اگر تخفیف زیاد شود و خدمت ارزان شود به آن اعتماد نمیکنیم و آن را خریداری نمیکنیم!! در نتیجه سایت هایی که قیمتی بالا دارند تمامی آنها با کیفیت نیستند ، بعضی سایت ها با متد جدید و زیبایی طراحی انجام میدهند و وقتی به اوج محبوبیت رسیدند برای پول بیشتر و صرفه جویی در زمان , طراحی آنها افت میکند و تنها پول برند خود را میخورند !  پس چند مورد از نکات اعتماد به وب سایت را بررسی میکنیم:

طراحی جدید و بروز

ممکن است افرادی طراحی بسیار زیبایی انجام بدهند اما این طراحی ها قدیمی شده باشد پس ما باید توجه کنیم که طراحی برای خودمان نیست بلکه برای پسند مردم و جذب شدن به آن است و مردم نیز همیشه جذب موارد جدید و بروز میشوند.

توانایی انجام کار و کیفیت

همیشه در نمونه های شخص به دنبال سطح کیفیت باشید و از وبمستر سوال هایی بپرسید که توانایی آنها را ثابت کند چون امروزه هر شخصی نام خود را گرافیست یا کدنویس حرفه ایی میگذارد پس وظیفه شما مطمعن شدن از توانایی شخص میباشد.

رفتار و خوش قولی

همیشه مطمعن شوید که شخص دارای احساس مسئولیت پذیری است و در زمانی که به شما داده کار را تحویل میدهد (هرچند که اکثر وبمستر ها در زمان بد قول هستند) ! میتوانید وب سایت هایی که گزافه گو نیستند و رفتار خوبی در برخورد با مشتری دارند را در اولیت خود قرار بدهید و از کسانی که ادعا بسیار زیادی در کار خود دارند دوری کنید چون طرح آنها با شکست مواجه خواهد شد !

تحت تاثیر حرف تبلیغاتی قرار نگیریم

همیشه به تبلیغات گسترده و یا محبوبیت بیش از حد سایت توجه نکنید گاه ممکن است سایتی که حتی یک نفر آن را نمیشناسند طراحی انجام دهد که طرح سایت های معروف در مقابل آن نمره صفر بگیرد . همیشه به سخن ها و ادعا های میزبان توجه زیادی داشته باشید چون هرکسی در بنر تبلیغاتی خود برای مثال پشتیبانی 24 ساعته را مثال زده است اما واقعا به این حرف عمل خواهد کرد؟

امروز موارد مهمی را بررسی کردیم که شما سفارش خود را بتوانید به شخصی توانا و معتمد بسپارید امیدوارم از این مقاله لذت برده باشید

تاریخ ارسال
6 تیر 1395
ارسال شده توسط
علیرضا قاسمی
میزان بازدید
0 نفر بازدیدکننده
0 دیدگاه
فایلی جهت دانلود وجود ندارد !
مشخصات
نویسنده : علیرضا قاسمی
حجم و فرمت :

0 دیدگاه ثبت شده

شما هم نظری بدهید
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
توجه فرمایید:
نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.