بخش مقالات آکادمی | Articles
آخرین آموزش ها

طراحی سایت کار چندان ساده ای نیست و احتیاج به مهارت و یک سری آموزش های اولیه دارد. شاید تا کنون احتیاج پیدا کرده باشید که یک سایت اختصاصی برای خودتان در نظر بگیرید، ممکن است برای این امر هزینه ی زیادی را متحمل شده باشید و یا حتی ممکن است به خاطر هزینه های زیاد از طراحی سایتتان منصرف شده باشید. دراین مقاله قصد دارم ابزاری را به شما معرفی کنم که با کمک آن می توانید طراحی سایت رایگان انجام دهید.

همه ی شما با ابزار های گوگل اندکی و یا بیشتر آشنایی دارید، اما یکی از ابزار های گوگل که ممکن است تا کنون از آن استفاده نکرده باشید و می تواند در زمینه ی طراحی سایت به شما کمک کند google sites است.

ساخت سایت در گوگل سایتس:

google sites یکی دیگر از ابزار های شرکت محبوب گوگل، می باشد که با کمک آن می توانید یک سایت در حد معمولی داشته باشید.برای ساختن سایت در گوگل احتیاجی نیست که شما برنامه نویسی یاد داشته باشید حتی به اندازه ی یک خط!

برای این کار ابتدا باید یک ایمیل گوگل داشته باشید، پس از آن با در گوگل سایتس با ایجاد یک حساب کابری ( یک نام کاربری مخصوص خودتان و یک رمز عبور ) می توانید صاحب یک سایت با حجم 10 گیگا بایت و پهنای باند نا محدود باشید.

شما می توانید در سایت خود چندیدن صفخه داشته باشید و عکس ها و آهنگ ها و یا فایل های مورد نظرتان را بر روی سایت خود قرار دهید. به عنوان مثال می توانید محصولات خود را که قصد فروش آنها را دارید بر روی سایت قرار دهید و یا برای تبلیغات از آن استفاده کنید. اما متاسفانه یکی از ایراداتی که این سایت دارد این است که خوانندگان می توانند فقط مطالب شما را دریافت کنند و قادر نیستند نظرتاتشان را برایتان ارسال کنند و فقط مدیران سایت و نویسندگان می توانند نطر دهند. البته نگران نباشید، گوگل برای این مشکل راه حلی دارد. می توانید در گوگل گروپ یک فروم بسازید و آن را به پست هایتان اضافه کنید. با این کار خوانندگان می توانند به راحتی نطراتشان را برای شما ارسال کنند.

تاریخ ارسال
15 خرداد 1395
ارسال شده توسط
مریم فاتحی زاده
میزان بازدید
0 نفر بازدیدکننده
0 دیدگاه
فایلی جهت دانلود وجود ندارد !
مشخصات
حجم و فرمت :

دیدن این مطالب نیز توصیه می شود

0 دیدگاه ثبت شده

شما هم نظری بدهید
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
توجه فرمایید:
نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.