بخش اخبار آکادمی | News
آخرین اخبار

بر اساس خبر های منتشر شده از سوی رسانه های کره جنوبی، سامسونگ Galaxy Note 7 در آگوست سال میلادی جاری عرضه خواهد شد.

بر این پایه، طی ماه آینده ، ژولای ، کمپانی سامسونگ، قصد دارد برای عرضه اولیه سامسونگ Galaxy Note 7 به بازار بیش از 5 میلیون دستگاه از این گوشی را تولید و انبار کند.

این در حالی است که کمپانی برای سامسونگ Galaxy Note 5 ، سال گذشته، 5 میلیون دستگاه را برای عرضه در طول یک چهارم سال ، یک فصل تولید کرد، پس می توان نتیجه گرفت که سامسونگ فروش بهتری را برای سامسونگ Galaxy Note 7 متصور است.

در طی سالیان اخیر به خاطر کاهش فروش گوشی های هوشمند، کمپانی سامسونگ نیز دچار مشکلات عدیده ای شده بود. ولی فروش فوق العاده و تقاضای زیاد برای Galaxy S7 سبب شد که فروش در سه ماهه اخیر رشدی 12 درصدی داشته و وضعیت اقتصادی سامسونگ نیز بهبود پیدا کند. بنا بر این دور از انتظار نیست که کمپانی بر روی فروش مشابهی برای سامسونگ Galaxy Note 7 نیز حساب باز کرده باشد.

سامسونگ Galaxy Note 7 با صفحه نمایش dual-edge ، ترکیبی از گوشی و تبلت، با صفحه نمایش 5.8 اینچی و اسکنر عنبیه چشم عرضه خواهد شد.

بر طبق اخبار درز کرده از کمپانی، سامسونگ Galaxy Note 7 در 2 آگوست رونمایی رسمی خواهد شد. سامسونگ Galaxy Note 5 در حال حاضر پرچمدار سری Note می باشد. با توجه به اسم منشر شده برای Note جدید، سامسونگ قصد دارد که با صرف نظر کردن از عنوان Note 6 ، کد پرچم داران دو سری موفق خود یعنی S و Note را (Galaxy S7 و Note 7) همگام کند.

هر چند هنوز سامسونگ در پاسخ به این اخبار، واکنشی نشان نداده، اما اگر درستی این گزارشات را فرض کنیم، سامسونگ در آخرین زمان ممکن در حال جمع بندی برای این رونمایی مهم که تاثیر به سزایی در آینده اقتصادی نزدیک کمپانی دارد، اقدام کرده است.

تاریخ ارسال
29 خرداد 1395
ارسال شده توسط
محسن فراحتی
میزان بازدید
0 نفر بازدیدکننده
0 دیدگاه
فایلی جهت دانلود وجود ندارد !
مشخصات
نویسنده : محسن فراحتی
حجم و فرمت :

0 دیدگاه ثبت شده

شما هم نظری بدهید
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
توجه فرمایید:
نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.