بخش مقالات آکادمی | Articles
آخرین آموزش ها

پشتیبانی زبان جاوا ردهت از ویژوال استودیو در دسترس قرار گرفت

ردهت هفته گذشته خبر از گسترش و پشتیبانی از زبان جاوا در ویژوال استودیو کُد داد. و یک لیست از ویژگی هایی که کمک خواهد کرد به توسعه دهندگان در استفاده از سرور زبان جاوا را منتشر کرد. اما اکنون پشتیبانی زبان جاوا ردهت از ویژوال استودیو در دسترس قرار گرفت و توسعه دهندگان می توانند از آن استفاده کنند.

چالش ها و مزایای پشتیبانی ویژوال استودیو

ویژوال استودیو نام محیط یکپارچه توسعه نرم افزار (IDE) شرکت مایکروسافت است که جهت تولید برنامه رایانه ای برای مایکروسافت ویندوز است که برای تولید وبگاه، برنامه های کاربردی وب، خدمات وب نیز استفاده می شود. Visual Studio میتواند برای نوشتن برنامه های کنسولی، ویندوزی، سرویس های ویندوز، برنامه های کاربردی موبایل، برنامه های کاربردی ASP.NET و سرویس های وب ASP.NET بنا به انتخاب شما همراه با زبان هایی مانند #C++, C#, VB.NET, J استفاده شود. همچنین جاوا(Java) نیز یک زبان برنامه نویسیِ شیءگرا است. زبان جاوا شبیه به ++C است اما مدل شیءگرایی آسان تری دارد و از قابلیت های سطح پایین کمتری پشتیبانی می کند. یکی از قابلیت های بنیادین جاوا این است که مدیریت حافظه را بطور خودکار انجام می دهد.

با توجه به پست های ارسال شده در وبلاگ توسط Gorkem Ercan، مهندس ارشد نرم افزار در ردهت که به فراوانی فریم ورک ها، زبان ها و فن آوری های دیگر اشاره می کند همچنین بیان کرد “این ها مانع پشتیبانی از توانایی های IDE ها و ویرایشگران کد است ” همه از این انتخاب، همین دلیل است که توسعه دهندگان اغلب یک دسته را انتخاب کنید از IDE ها و سردبیران مختلف برای دریافت پشتیبانی آنها نیاز دارند. او گفت: یک راه برای حل این مشکل این است که از یک پروتکل سرور زبان استفاده کنیم و یک راه برای سردبیران و IDE ها یکپارچه سازی با سرور است. انتشار جاوای ردهت و اضافه شدن پشتیبانی از زبان ردهت به کد های ویژوال استودیو آن را قابل استفاده در زبانِ سرورها خواهد کرد. همچنین Gorkem Ercan گفت:”کد VS در استفاده برای توسعه دهندگان جاوا بیشتر سرگرم کننده است “

برخی از ویژگی های در این نسخه عبارتند از پشتیبانی از پروژه های مبتنی بر Maven، تکمیل کردن کد، قراردادن هاوِرها با Javadoc، کد زمینه، ناوبری کد، هایلایت و قالب بندی کد. Ercan گفت: که توسعه دهندگان باید منتظر ابزار مختلف بیشتری در آینده نزدیک باشند.

visual studio vs  پشتیبانی زبان جاوا ردهت از ویژوال استودیو در دسترس قرار گرفت opengraph blog

توسعه دهندگان عزیز می توانید برای اطلاع از تمام ویژگی های پشتیبانی از زبان جاوا برای VC اینجا را ببینید.

با تشکر همراهی شما

تاریخ ارسال
1 مهر 1395
ارسال شده توسط
کوروش هاشمی
میزان بازدید
0 نفر بازدیدکننده
0 دیدگاه
فایلی جهت دانلود وجود ندارد !
مشخصات
نویسنده : کوروش هاشمی
حجم و فرمت :

0 دیدگاه ثبت شده

شما هم نظری بدهید
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
توجه فرمایید:
نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.