بخش مقالات آکادمی | Articles
آخرین آموزش ها

تا حالا به این دقت کردین در مورد آدمای موفق هرکسی از راه میرسه و می بینه کجا واستاده فکر میکنه از اول میدونسته که باید به چه سمتی بره و چه کاری کنه که به این نقطه ی اوجش رسیده . تاحالا شده تو ذهن خودتون از خودتون یا از همون فرد موفقی که توی ذهنتون از نظر شما موفق ، بپرسین از کجا میدونستی باید این کارو بکنی ؟

از کجا میدونستی باید گوگل رو تاسیس کنی ؟

از کجا میدونستی ؟؟؟؟

واقعا نابغه بودیا !!!

موفقیت در زندگی هم شاید مثل تنظیم گردن پیچ رادیو باشه وقت زیادی رو صرف پیدا کردن نشونه ای از سیگنال لای پارازیت های مختلف صرف میکنیم تا به سیگنال دلخواهمون برسیم و بعد دقیق روی اون موج تنظیم میکنیم تا موج شفاف بشه .همینطور نیست ؟؟؟ پس چرا برای رسیدن به هدفامون این کارو نمیکنیم که روی یه موج تنظیم کنیم و بعد روی همون بمونم؟؟؟ البته همون موجی که دلخواهمونه.

شاید جالب باشه که بدونین که بنیانگذارهای گوگل اول سعی داشتن ایده‌شون رو به یاهو بفروشن. وقتی جواب رد گرفتن، تصمیم گرفتن خودشون شانس‌شون رو یه امتحانی بکنن .

در زندگی، درست مثل رادیو، بیشتر فرکانس‌هایی که بهشون می‌رسیم فقط پارازیته. اما ظریف‌ترین چرخش پیچ موج رادیو می‌تونه یه نشونه‌ی ضعیف از صدا رو تبدیل به یه آهنگ شفاف و زیبا بکنه. الگوی زندگی هم همینه سریع توی موج‌ها بگرد، ببین سیگنال به درد بخور رو کجا پیدا می‌کنی، و بعد با دقت تمام پیچ زندگیت رو روی اون نقطه تنظیم کن .

سخن آخر : بزار دروغ بودن این افسانه رو برات فاش کنم :

آدم‌های موفق نه دقیق می‌دونن که دارن چه کار می‌کنن، نه دقیق می‌دونن که دارن به کجا می‌رن. معمولا بدون هیچ سرنخی و هیچ تصوری از سرانجام کار، شروع می‌کنن. اما گزینه‌های خودشون رو می‌گردن و وقتی به چیز جالبی برمی‌خورن، روی اون دقیق می‌شن. و این کار رو سریع و زیاد انجام می‌دن. و وقتی که وقتش برسه، آماده‌ی جهش به یه نقطه‌‌ی بالاتر هستن .

تاریخ ارسال
1 آبان 1395
ارسال شده توسط
فرزانه نقش بندی
میزان بازدید
0 نفر بازدیدکننده
2 دیدگاه
فایلی جهت دانلود وجود ندارد !
مشخصات
حجم و فرمت :

2 دیدگاه ثبت شده

شما هم نظری بدهید
محسن آستانه

دقیقا همین طوره
بقول یکی از اساتید: تو اگه ده سالم برنامه نویسی کار کنی باز هم به ارور و خطا بر میخوری و این خودت هستی که باید با سعی و تلاش اون ارور و خطا رو برطرف بکنی. اگه قرار باشه که دیگران این ارور رو برات برطرف بکنن ، هیچ وقت برنامه نویس نمیشی.

    فرزانه نقش بندی

    سلام
    دقیقا همینطوره متخصص ترین برنامه نویسی ها هم یه زمان هایی به ارور هایی برخورد میکنن که اولین باره باهاش روبرو شدن اما با کمی تلاش میتونن اون رو رفع کنن و همینه که اونها رو موفق میکنه .

توجه فرمایید:
نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.