بخش اخبار آکادمی | News
آخرین اخبار

شرکت نوکیا که پیشتر به عنوان برندی معروف در تلفن های همراه شناخته می شد اکنون با شرکتی فرانسوی که در زمینه سلامت و پوشاک قراردادی به ارزش 170 میلیون پوند یا 191 میلیون دلار بست تا به گفته مدیر عامل نوکیا Ramzi Haidamus ” منجر به موج بعدی از اختراعات در سلامت دیجیتال ” شود.
با این قرارداد شرکت سلامت و پوشیدنی فرانسوی بخشی از قسمتهای واحد تکنولوژی نوکیا که خانه Ozo Camera و N1 Tablet می باشد، خواهد شد.
این گام دیگری به سمت ظهور مجدد نوکیا به عنوان یک نام تجاری بعد از خرید واحد گوشی نوکیا توسط مایکروسافت در سال 2013 می باشد.
Withings یک شرکت الکترونیکی واقع در کشور فرانسه می باشد. از جمله تولیدات یا به نوعی اختراعات این شرکت ترازوی وایفای(WIFI Body Scale) با قابلیت اتصال به Google Health و Microsoft Health Value می باشد. مانیتور فشار خون و همینطور ساخت ساعت آنالوگ از جنس فولاد و با بند سیلیکون می باشد. این ساعت به عنوان ردیابی برای تناسب اندام عمل می کند و توسط کشور سوئیس ساخته شد.
Cedric Hutchings مدیر عامل وایتینگز از اظهار نظر موافق خودش نسبت به این قرارداد،گفت:
تصور اینکه با کمک نوکیا مردم جهان را به سلامت متصل کنیم هیجان زده هستم.

خرید 191 میلیون دلاری نوکیا از Withings  خرید 191 میلیون دلاری نوکیا از Withings withingsactivite

با توجه به کیفیت بالا و سهولت استفاده که در اکثر محصولات Withings دیده می شود، خرید 191 میلیون دلاری نوکیا از Withings  یک معامله کلی است.
از زمانی که نوکیا قصد خود تحت عنوان گسترده شدن در سلامت و پوشیدنی و بعلاوه با برگشت ان به بازار اینترنت اشیا(Internet of Things) این خرید نوکیا جای تعجب ندارد و انگار Withings با یک تیر دونشان زده است.
اولا علاوه بر ترازوی با قابلیت اتصال و ساعت ردیابی اندام به تولید سنسورهای خواب و دوربین ها نمایش خانگی پرداخته و ثانیا اینکه انتظار میره تمام پول قرارداد رو نقدا در پایان فصل سوم سال2016 دریافت کند.
ما منتظر ماحصل همکاری این دو شرکت در آینده هستیم.

تاریخ ارسال
8 اردیبهشت 1395
ارسال شده توسط
میزان بازدید
0 نفر بازدیدکننده
0 دیدگاه
فایلی جهت دانلود وجود ندارد !
مشخصات
نویسنده :
حجم و فرمت :

0 دیدگاه ثبت شده

شما هم نظری بدهید
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
توجه فرمایید:
نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.