بخش مقالات آکادمی | Articles
آخرین آموزش ها

نحوه تبلیغات مفید و موثر

عرض سلام و خسته نباشید خدمت کاربران وب سایت لرن فایلز. امروز پیرو توضیح های قبلی میخواهیم تبلیغات مفید را بررسی کنیم . و اما یه سری از موارد دیگر مورد ذکر است :

2 . از مشاور ها کمک بگیرید

خب کسانی هستند که از صمیم قلب دوست دارند به شما مشاوره دهند . گروه ها و شرکت هایی هستند که میتوانند مدریت ، آنالیز و مسئولیت پیشرفت کمپین تبلیغاتی شما را بر عهده بگیرند . از آنها استفاده کنید و با آن ها دوست شوید . باید تفکر شما به مرحله ای برسد که بتوانید درک کنید ” برند بهترین نیست” و بدانید که ” شما باهوشترین نیستید ” پس کار را به افراد متخصص و پرتجربه بسپارید تا برند شما را بهترین کنند .

شبکه اجتماعی  تبلیغات مفید را یاد بگیریم -قسمت دوم shabake

شبکه اجتماعی

3. از شبکه های اجتماعی بهره ببرید

خب بهترین نوع از تبلیغات رایگان استفاده از شبکه های اجتماعیست . نه به این صورت که فقط لینک و عنوان مطالبتان را قرار داده و سپس دست روی آن کلید Enter بگذارید ، خیر ! شما باید از شبکه های اجتماعی رابطه دوستانه با کاربران ایجاد کنید ، بازخورد های آنان را دریافت کره و در جهت بهبود برند خود تلاش کنید . معرفی سطح کاری و حوزه کاری + محصولات میتوانید مفید باشد . گوگل در الگورتیم های جدید خود شبکه های اجتماعی را کمی بیشتر آدم حساب کرده بنابراین فعالیت درست در این شبکه ها روی سئو نیز تاثیرگزار است .

خب بحثمون هم اینجا به پایان رسید . البته توصیه دیگه ای دارم و اونم اینه که همیشه سعی کنید کیفیت رو فدای کمیت نکنید یعنی هرجایی پول ندید و تبلیغات نکنید .

به اتمام این مقاله رسیدیم . امیدوارم که به اندازه کافی بهره برده باشید و بتوانید این مقاله و تبلیغات مفید را درک کنید و با عمل به مقاله ها و تبلیغات مفید بهترین نتیجه را بگیرید امیدواریم خودتان بتوانید کار های خودتان را انجام بدهید تا وابسته دیگران نشوید.

” موفق باشید “

تاریخ ارسال
26 فروردین 1395
ارسال شده توسط
علیرضا قاسمی
میزان بازدید
0 نفر بازدیدکننده
0 دیدگاه
فایلی جهت دانلود وجود ندارد !
مشخصات
نویسنده : علیرضا قاسمی
حجم و فرمت :

دیدن این مطالب نیز توصیه می شود

0 دیدگاه ثبت شده

شما هم نظری بدهید
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
توجه فرمایید:
نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.