بخش اخبار آکادمی | News
آخرین اخبار

به زودی با ابزارهای پوشیدنی قفل ویندوز 10 را باز کنید

مایکروسافت با استفاده از ویژگی ویندوز هلو گامی بیشتر را به سوی امن تر و شخصی تر کردن محاسبات برداشته است. ویژگی ویندوز هلو از تایپ کردن رمز عبور راحت تر است، و راهی سریع تر و امن تر برای ورود به سیستم عامل را در اختیار شما قرار می دهد، چرا که شما رمز عبور هستید. مایکروسافت به تازگی با ویژگی Windows Hello خود را به شما اجازه می دهد تا با ابزارهای پوشیدنی قفل کامپیوتر ویندوز ۱۰ خود را باز کنید. تولید کننده های نرم افزار ابتدا با Windows Hello  به عنوان یک راه برای پشتیبانی از حسگر اثر انگشت و حتی تشخیص چهره خود برای باز کردن یک کامپیوتر آشنا شده بودند، اما این ویژگی گسترش یافت تا الان که مایکروسافت اعلام کرد به زودی با ابزارهای پوشیدنی قفل ویندوز ۱۰ را باز کنید مثلا شما می توانید با Microsoft Band وارد ویندوز خود شوید.

windows hello  به زودی با ابزارهای پوشیدنی قفل ویندوز 10 را باز کنید windowshello1 1020

گسترش هرچه بیشتر Windows Hello

در طول یک دمویی که روی صحنه در Computex نمایش داده شد، مایکروسافت نشان داد که چگونه تیم مایکروسافت با دستگاه هایی مانند Bionym Nymi می توانید یک کامپیوتر ویندوز ۱۰ را باز کنید. این بخشی از به روز رسانی جدید مایکروسافت برای Windows Hello که در چارچوب دستگاه همراه است و اجازه خواهد داد تا ابزار پوشیدنی رایانه ی شخصی را باز کنند و البته کارهای بیشتری را انجام دهند. دیوایس مورد نظر جزئی از Windows Hello خواهد شد و شما همیشه قادر به استفاده از آن برای پرداخت در فروشگاه ویندوز و یا ورود به وب سایت ها در مایکروسافت اِج  هستید.

مایکروسافت هیچ جدول زمانی برای پشتیبانی اعلام نکرده است اما معقول و منطقی به نظر می رسد که  با به روز رسانی آینده که در سالگرد عرضه ویندوز ۱۰ انجام می دهید (در مقاله آپدیت به ویندوز ۱۰ به این موضوع اشاره کردیم) این ویژگی به ویندوز شما اضافه شود. همچنین مایکروسافت در حال آزمایش به روز رسانی برای برنامه Authenticator خود است که اجازه می دهد به وسیله دستگاه های ویندوز ۱۰ موبایل یک کامپیوتر را به راحتی باز کنید.

تاریخ ارسال
14 خرداد 1395
ارسال شده توسط
کوروش هاشمی
میزان بازدید
0 نفر بازدیدکننده
0 دیدگاه
فایلی جهت دانلود وجود ندارد !
مشخصات
نویسنده : کوروش هاشمی
حجم و فرمت :

0 دیدگاه ثبت شده

شما هم نظری بدهید
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
توجه فرمایید:
نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.