بخش اخبار آکادمی | News
آخرین اخبار

شما می توانید با الکسا خرید آمازون انجام دهید

همان طور که در آشنایی با اَلکسا گفتیم اگر شما زیاد در اینترنت گشت و گذار می کنید حتما در خبر های تکنولوژی نام Amazon Alexa را دیدید و زمان زیادی صرف صحبت کردن در مورد اَلکسا شده همچنین مطالب زیادی از آن منتشر شده اما حالا شما می توانید با الکسا از آمازون خرید کنید.

در کمتر از دو سال Alexa به عنوان هوش مصنوعی در اسپیکر آمازون به نام اکو قرار گرفت و آمازون این اسپیکر هوشمند را به بازار عرضه کرد. با عرضه این دستگاه، محبوبیت دستیار صوتی آمازون نیز رشد بسیار سریعی کرد. اکو یکی از ابزارهای بسیار پر فروش آمازون نیز است. همچنین از دید CNET نیز اکو یکی از دستگاه های قابل توجه سال ۲۰۱۵ است. Alexa در سال ۲۰۱۶ نیز به پیشرفت خود ادامه داد و تقاضا برای اکو آن قدر زیاد است که در حال حاضر برای تحویل گرفتن اکو باید چند ماه صبر کنید. لیست کارهایی که Alexa می تواند انجام دهد روز به روز در حال افزایش است و این به لطف باز گذاشتن بخش نرم افزاری این دستگاه است و او را تبدیل به یک دستیار توانا در خانه کرده است، اکو یکی از محورهای خانه  هوشمند CNET است. با اکو خانه شما فضای زندگی مدرن را به خود می گیرد. اما حالا این امکان برای شما ایجاد شده است تا با استفاده از اکو و دستیار شخصی آمازون ( اَلکسا ) یک خرید ساده داشته باشید و یا سفارش مجددی از محصولات موجود را ثبت کنید، یا تعداد انگشت شماری از محصولات را از آمازون انتخاب کنید ، اما امروز توانایی خرید در اکو تا حد زیادی گسترش یافته است.

الکسا کاربردی تر از همیشه

بنا بر گزارش شرکت آمازون، آن را در حال حاضر امکان خرید میلیون ها محصول آن هم فقط با صدای خود ایجاد شده است، حتی اگر چیزی است که شما در گذشته نمی توانستید آن را خریداری کنید. محصولات واجد شرایط برای حمل و نقل در اولویت نخست قرار می گیرند و آمازون می گوید که هر روز لیست محصولات به روز می شود و به آن اضافه می شود. هنگامی که شما از Alexa بخواهید برای چک محصول، بگویید قهوه و Alexa این محصول را چک می کند و به شما نخستین محصول دارای شرایط شما را نشان می دهد و به شما هزینه آن را می گوید. اگر بگویید “بله” Alexa آن را سفارش می دهد و خرید شما انجام می شود. این اقدام آمازون بسیار جالب است و دیگر لازم نیست وقت زیادی را صرف پیدا کردن یک محصول و سپس سفارش آن صرف کنید فقط کافی است از اکو آن را بخواهید.

با تشکر از همراهی شما

_________________________________________________

تاریخ ارسال
3 مرداد 1395
ارسال شده توسط
کوروش هاشمی
میزان بازدید
0 نفر بازدیدکننده
0 دیدگاه
فایلی جهت دانلود وجود ندارد !
مشخصات
نویسنده : کوروش هاشمی
حجم و فرمت :

0 دیدگاه ثبت شده

شما هم نظری بدهید
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
توجه فرمایید:
نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.