بخش اخبار آکادمی | News
آخرین اخبار

نسخه های مختلف اندروید دارای اسامی جالبی هستند. نکته جالب توجه در این نامگذاری علاوه بر تمرکز روی نام خوراکی ها، مرتب بودن آنها طبق حروف اول و صرف نظر از دو نام است که با حروف A B آغاز می شود.
پس از اندروید Marshmallow  حال نوبت به اندروید N رسیده است. نسخه ای که باید نام خوراکی را که با حرف لاتین N شروع می شود به همراه داشته باشد.
دراین راستا چندی پیش گوگل اعلام کرد که هرکس می تواند نامی را برای نسخه جدید اندروید پیشنهاد دهد، سپس گوگل نام نهایی را انتخاب کند. به این ترتیب ممکن است گوگل این‌بار نام نسخه نهایی اندروید N را با توجه به سلیقه کاربران انتخاب کند.گوگل از کاربران خواسته تا نام یک خوردنی مورد علاقه خود را که با حرف N شروع می‌شود بنویسند و از بین نام‌های احتمالی نیز یکی را انتخاب کنند (که البته اندروید نوتلا در میان آن‌ها نیست)

هرچند  فعلاً در گوگل این نسخه New York Cheesecake نام دارد ، اما به احتمال زیاد این نام، نام نهایی نخواهد بود چرا که نسخه‌های کیت‌کت، آب‌نبات چوبی و مارشملو نیز پیش از رونمایی نهایی در گوگل نام دیگری داشتند. نسخه 4.4 اندروید کیت‌کت Key Lime Pie، آب‌نبات چوبی Lemon Meringue Pie و مارشملو هم Macadamia Nut Cookie نام داشت و حالا New York Cheesecake هم احتمالاً نام نهایی نخواهد بود. در حال حاضر در کدهای اندروید AOSP نیز این نسخه به اختصار NYC نوشته شده است؛ درست شبیه به klp، lmp و mnc در نسخه‌های پیشین.

Nori نیز نامی است که احتمال انتخاب آن وجود دارد. نام یک جلبک ، که طعم شیرینی دارد و در دستور پخت غذاهای ژاپنی زیادی استفاده می‌شود. خیلی‌ها معتقدند هرچقدر هم که بپذیریم Nori خوشمزه و شیرین است، نشستن یک جلبک کنار اسم اندروید ۷.۰ چندان جالب به نظر نمی‌آید.

گفته می شد که Hiroshi Lockheimer  معاون ارشد اندروید، سیستم عامل کروم و پلی استور، در توییت های خود از این جلبک نام برده است. اما اگر نگاهی به توییت های اخیر او بیاندازیم به نظر می رسد که او نام این نسخه را انتخاب کرده است.

 

نوتلا  اندروید نوتلا ؟! nutella1

نوتلا  اندروید نوتلا ؟! nutella2

من واقعا از نوتلا خوشم اومده !!!

بله نوتلا نامی است که اکنون گمان می رود، نام نسخه ی بعدی اندروید باشد. شاید با این کار Lockheimer سعی در تحریک مخاطبانش دارد. اما به نظر می رسد نام نهایی نسخه بعدی اندروید انتخاب شده باشد. اما نوتلا یک برند است و گوگل برای استفاده از آن باید مانند نسخه 4.4 کیت‌کت قراردادی را با نوتلا ببندد.
شما با این نام برای اندروید N موافقید؟
نام پیشنهادی شما برای این نسخه اندروید چیست؟

تاریخ ارسال
29 خرداد 1395
ارسال شده توسط
میزان بازدید
0 نفر بازدیدکننده
0 دیدگاه
فایلی جهت دانلود وجود ندارد !
مشخصات
نویسنده :
حجم و فرمت :

0 دیدگاه ثبت شده

شما هم نظری بدهید
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
توجه فرمایید:
نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.