بخش مقالات آکادمی | Articles
آخرین آموزش ها

اندروید با سرعت اعجاب آوري در حال پیشرفت است. در کمتر از 1 سال و از سپتامبر 2009 چهار ویرایش اصلی این سیستم عامل یعنی ویرایش هاي 1.6 ، 2.2 و 2.6 منتشر شده است. با همه گیر شدن اندروید شاهد رشد روز افزون برنامه نویسان اندروید هم هستیم . این امر باعث شده تا تنها برخی از شرکت ها که به طور متمرکز و با تمام توان بر روي این سیستم عامل کار می کنند، مانند موتورولا و HTC بتوانند همگام با ارائه  ویرایش هاي جدید اندروید گوشی هاي خود را به روز کنند ولی سایر شرکت ها رفته رفته در حال عقب افتادن از این قافله هستند. به عنوان مثال میتوان به شرکت سونی اریکسون اشاره کرد.

در هر حال به نظر می رسد که گوگل باید فکري به حال فاصله ایجاد شده بین رقبا بکند وگرنه بروز این ناهماهنگی بازار را نیز دچار آشفتگی خواهد کرد.

سهم بازار اندروید در مقایسه با سایر سیستم هاي عامل تلفن هاي هوشمند، رشد اعجاب آور اندروید را نشان می دهد. اندروید براي نخستین بار در سه ماهه اول سال 2010 توانست گوشی هاي بیشتري از مهم ترین رقیب خود یعنی اپل به فروش برساند.

آینده اندروید :

خوب اگر فکر کرده اید که کار شما با اندروید تمام شده است سخت در اشتباه هستید. اگر کار شما هم با اندروید تمام شده باشد، کار اندروید با شما تمام نشده است. بله این آدم آهنی سبز رنگ پس از رسوخ در تلفن هاي همراه شما قصد دارد وارد تلویزیون هاي شما هم بشود.

به چشمان خود شک نکنید. درست خوانده اید اندروید به زودي در تلویزیون هاي شما نیز خواهد بود. در همایش Google I/O در ماه مه 2010 شرکت هاي گوگل، سونی، اینتل، لاجیتک، بست باي، ادوبی و دیش نتورك از عرضه تلویزیون هاي مبتنی بر اندروید خبر دادند.

تلویزیون هایی که به طور بی سیم به اینترنت متصل میشوند و علاوه بر اینکه امکان اتصال به شبکه هاي آنلاین پخش فیلم را دارند، از برنامه هاي کاربردي که براي نصب بر روي این تلویزیون ها تهیه می شوند نیز بهره خواهند برد.

مسلماً تب اندروید به این زودي فروکش نخواهد کرد. هجوم بی سابقه شرکت ها براي تولید محصولات مبتنی بر اندروید رفته رفته طیف گسترده تري از محصولات شامل تلفن همراه ، تلویزیون ، نت بوک و تبلت را در بر میگیرد. به نظر می رسد همه چیز به کام اندروید است و به سختی می توان تصور کرد سیطره این پدیده به سادگی قابل شکستن باشد. آدم آهنی بازیگوش سبز رنگ ما در مدت زمان کوتاهی که از تولدش می گذرد، نشان داده هر روز به دنبال غافلگیر کردن ما و سرك کشیدن به یکی دیگر از وسایل الکترونیکی ماست تا آن را نیز جولانگاه شیطتنت هاي دوست داشتنی خود نماید.

تاریخ ارسال
14 تیر 1395
ارسال شده توسط
مهندس ابراهیمی
میزان بازدید
0 نفر بازدیدکننده
0 دیدگاه
فایلی جهت دانلود وجود ندارد !
مشخصات
حجم و فرمت :

0 دیدگاه ثبت شده

شما هم نظری بدهید
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
توجه فرمایید:
نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.